TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Veronica Mars


Veronica Mars

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

http://foto.mail.ru/mail/drogada_86/2302/s-2305.jpg

USA, 2004-
The CW (ex-UPN)

Kadreiz Veronica Mars dzīvoja parasta tīņa dzīvi. Viņas ģimene nebija bagāta, taču viņa tusējas ar Kalifornijas pilsētas Neptuns elitas bērniem. Bet tusējas viņa ar viņiem tikai tāpēc kā satikas ar Dunkanu Keinu, milliardera Džeika Keina dēlu. Lilli, Džeika meita, bija Veronikas labāka draudzene. Veronikas tēvs bija vietējais šerifs. Viendien Lilli netīšām pateica Veronikai ka viņai ir noslēpums. Liels noslēpums. Tie bija viņas pedēji vārdi, kurus viņa patēica Veronikai. Tajā pašā vakarā Lilli tika atrasta pie basēina pašā majā mirusi...

0

2

Šo seriālu var nolačāt šeit

http://r.foto.radikal.ru/0702/f2bef048e14b.jpg
Veronica Mars (Cristen Bell)

0

3

viens seriāls kuru es skatījos neatraudama ne aci!!! esmu noskatījusies 1 sezonu.. zinu ka kopum;a ir 3 .. bet pagaidām nekur nevaru atrast pārējās divas krievu valodā...

0

4

Street smart with heart
Discover Mars
Free to be Fearless
Return to Mars. It's everything you like about Neptune
Never Undercount The Sassy
Life's tough. She's tougher
Get a clue

0

5

Karoč es sāku skatīties un man reāli patīk. Noskatījos piemās septiņas sērijas un šovakar turpināšu skatīties. Baigi labi. Es visu laiku vilku garumā un neskatījos, jo man pēc bildēm Logans nepatika. Bet laikam jau tas nav rādītājs, jo man pirmajā iespaidā no bildes pat Jensens nepatika, pirms Supernatural sāku skatīties. Tāpat tagad ar Loganu - man viņš reāli patīk, bet Dankans savukārt gan nepatīk. Es zinu, ka seriālu slēdza pēc trešās sezonas un trešā sezona, nebeidzās diez ko jauki, bet vienalga - skaidrs, ka LoVe vienmēr mīlēs viens otru. Jau tūbē klipiņus saskatījos. Tagad gribu ātrāk mājās un skatīties, kas tālāk notiks un kad beidzot LoVe sāksies action.

0

6

albalonga написал(а):

Karoč es sāku skatīties un man reāli patīk. Noskatījos piemās septiņas sērijas un šovakar turpināšu skatīties. Baigi labi. Es visu laiku vilku garumā un neskatījos, jo man pēc bildēm Logans nepatika. Bet laikam jau tas nav rādītājs, jo man pirmajā iespaidā no bildes pat Jensens nepatika, pirms Supernatural sāku skatīties. Tāpat tagad ar Loganu - man viņš reāli patīk, bet Dankans savukārt gan nepatīk. Es zinu, ka seriālu slēdza pēc trešās sezonas un trešā sezona, nebeidzās diez ko jauki, bet vienalga - skaidrs, ka LoVe vienmēr mīlēs viens otru. Jau tūbē klipiņus saskatījos. Tagad gribu ātrāk mājās un skatīties, kas tālāk notiks un kad beidzot LoVe sāksies action.

nu man arī sanāca vilkt garumā , bet tad nebija ko skatīties un sāku , un tagad jau ilgu laiku esmu pabeigui visas trīs sezona
nu jā logans iskatā ir tāds padīvains, bet kā tēls drausmīgi foršs un danekns man tracināja visu laiku kamēr viņš bija, un vēl jovairāk kaitināja visu to laiku kad viņš bija kopā ar veroniku. bet veronikas un logana attiecības gan bija traki piemīīgas, un vispār sākās jau pisrmajā sezonā , salīdzinoši tuvu jau tev.
beigas bija tizlas, bet ne jau tikkai pret veroniku un logan bet gan vispārīgi tādas aprautas un galigi ne pēc beigām.

0

7

Nu jā - beigas tādas, jo viņi domāja, ka būs ceturtā sezona, bet CW diemžēl nokancelēja šito seriālu. Bet nu pašas beigas, kur Veronika un Logans saskatās. Ek. Un lasīju, ko veidotājs Rob Thomas par to saka - ka skaidrs, ka Logans ar Veroniku ir lemti viens otram un ja būtu 4.sezona, tad beigās viņi būtu kopā laimīgi un viss būtu lieliski. Vispār pat tāda doma, ka Veronika pirmajā sērija sākumā, kad stāsta par sevi, saka, ka nekad neapprecēsies un seriāls, ja viss nebūtu tik stulbi sanācis, iespejams beigtos tieši ar to, ka Logans un Veronika apprecas. Lai cik banāli tas arī neizklausītos.

Es kāreiz tikko pabeidzu skatīties 1:19. Respektīvi Logans un Veronika sagāja kopā. Eh, mīlu viņus. Pirmais skūpsts bija vienkārsi wow. Un Logans man tagad reāli patīk - kad redzi viņu kustībā, dzirdi jocīgo manieri, kādā viņš runā un to smaidu - wow. Viņš ir dievīgs. Un viņš patiešām prot mīlēt. Viņš ta mīlēja Lilly un tagad Veroniku. Eh. Un kad viņš sabruka, kad bija skaidrs, ka viņa mamma mirusi. Eh, tas bija spēcīgi. Labi, dodos laikam skatīties atlikušās sezonas sērijas un raudāt, jo zinu, kā sezona beigsies.

0

8

albalonga написал(а):

Nu jā - beigas tādas, jo viņi domāja, ka būs ceturtā sezona, bet CW diemžēl nokancelēja šito seriālu. Bet nu pašas beigas, kur Veronika un Logans saskatās. Ek. Un lasīju, ko veidotājs Rob Thomas par to saka - ka skaidrs, ka Logans ar Veroniku ir lemti viens otram un ja būtu 4.sezona, tad beigās viņi būtu kopā laimīgi un viss būtu lieliski. Vispār pat tāda doma, ka Veronika pirmajā sērija sākumā, kad stāsta par sevi, saka, ka nekad neapprecēsies un seriāls, ja viss nebūtu tik stulbi sanācis, iespejams beigtos tieši ar to, ka Logans un Veronika apprecas. Lai cik banāli tas arī neizklausītos.

nu jā bija jau to lasījusi, bet nu beigasnemaz nebija tik sliktas, ir seriāli ar vēl trakākām beigām.
nu jā logans ar veroniku būtu palikuši kopā tas ofic, vis, kas ar viņiem notiks. nu jā šis parasti banālās beigas ar kāzām manuprāt šim seriālam nemaz nebutu tik parastas, tieši drīzāk neparastas, galugalā tā ir veronika par ko iet runa.
bet pattiesībā man nebūtu iebildumu, ja veronika būtu kopā arī ar piz, viņš ir tik mīlīgs.

albalonga написал(а):

Es kāreiz tikko pabeidzu skatīties 1:19. Respektīvi Logans un Veronika sagāja kopā. Eh, mīlu viņus. Pirmais skūpsts bija vienkārsi wow. Un Logans man tagad reāli patīk - kad redzi viņu kustībā, dzirdi jocīgo manieri, kādā viņš runā un to smaidu - wow. Viņš ir dievīgs. Un viņš patiešām prot mīlēt. Viņš ta mīlēja Lilly un tagad Veroniku. Eh. Un kad viņš sabruka, kad bija skaidrs, ka viņa mamma mirusi. Eh, tas bija spēcīgi. Labi, dodos laikam skatīties atlikušās sezonas sērijas un raudāt, jo zinu, kā sezona beigsies.

nu jā viņs ir tiktiešam tāds īpatnējs , viņa joki ir stulbi , bet savējie jau to saprot, un pattiesībā tie joki un tās viņa brīziem stulbuma lēkmes ir tik traki mīlīgas, jo viņš pats ir traki mīlīgs , savā veidā. bet tā vieta , kur viņš uzzināja, ka viņa māte tiktiešām ir mirusi, tā ir viena no labākajām seriāla ainām.

0

9

Lai gan es neskatos šo seriālu, bet nespēju atturēties nenokomentējot - Alby, man prieks, ka neesi pavisam aizmirsusi hetero pasauli :D

Anyways par seriālu - zinu par viņu, atkal no Asnates puses, kura jau pasen mani ar viņu "iepazīstināja". Bet tas bija pēc "Moonlight", kur Logana atveidotājs tēloja Džozefu - galvenā varoņa labāko draugu, arī vampīru :D Tapē, lai kādā lomā viņš būtu, man vienmēr asociācijas būs tieši ar "Moonlight" :D

0

10

wot es kā reiz Moonlight taisos pēc Veronicas skatīties. Jo viņš vienkārsi ir tāds jaukums. Karoč iepatikās man Jasons (kārtējais J manā dzīvē...) :D  Un jā - es pati pārsteigta, ka pēc ļoti ilgiem laikiem kāds hetero pāris mani aizrauj. Diemžēl Elēnai ar Deimonu tas līdz galam neizdevās un pati nez, kāpēc.... :dontknow:

0

11

albalonga написал(а):

Un jā - es pati pārsteigta, ka pēc ļoti ilgiem laikiem kāds hetero pāris mani aizrauj.

es jau nemaz neteikšu ka man tas izklausījās tā nedaudz dīvaini

0

12

pinocchio написал(а):

es jau nemaz neteikšu ka man tas izklausījās tā nedaudz dīvaini

hate to break it to you, but you just did. you said.

Un to saka cilvēks, kurš šobrīd neskatās Veronicu, bet gan klausās podfiku - protams J2 jau kopš 21:00 un reāli fano, lai gan rīt 11 darbā jābūt (vispār sanāk- šodien 11)

0

13

albalonga написал(а):

Diemžēl Elēnai ar Deimonu tas līdz galam neizdevās un pati nez, kāpēc.... :dontknow:

:D Ehh, ja vien es tevi varētu uz Vampire Academy uzsēdināt. Bet, saprotu, ne uz visiem tas iedarbojas  :disappointed:

Es skatos britu seriālu "Being Human" - laaabs. Tagad skatīšos 1. sezonas finālu (1. sezonā tik 6 sērijas) un tad laikam jāiet gulēt :D

0

14

tātad, gandrīz septnņi gadi jau pagājusi, kops šo seriālu sāka filmēt, un nu lnt izdomāja viņu norpirkt, :D .

un tātad svinīgs paziņojums
No 7. februāra darbdienās ap 23 vakarā

0

15

can`t wait.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Veronica Mars