TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 26. nedēļas 2007 foto ir...


26. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

[реклама вместо картинки]

Natasha Klauss ar meitiņu Isabellu.

Brīnišķīgajai Natijai 25. jūnijā, tātad - šodien, paliek 32. Viņa izskatās lieliski un vismaz uz pieciem gadiem jaunāka. Fani joprojām nezaudē cerības, ka reiz viņa tēlos galveno lomu ar Michel Brown... Natasha ir ļoti draudzīga, viņā nav parastās aktrišu skaudības un vēlmes būt uzmanības centrā. Natashai galvenais ir interesantas lomas, nevis noteikti galvenie telenoveles tēli. Bieži viņa tēlo tikai fona lomas, kuras kļūst populāras un interesantas tieši viņas dēļ. Jaunībā Natasha nodarbojās ar dejošanu profesionāli, tomēr kājas trauma lika viņai apstāties. Tā nu viņa kļuva par aktrisi. Varbūt ir ļauni tā teikt - bet man prieks par to - es Natashu vienkārši dievinu...

0

2

Nu vakar jau skaitīšanā izteicos.
Un tagad ar prieku varu atkārtot - viņa ir nepārspējama, lielsika aktrise. :ok2:  :ok2:  :ok2:  Skaista sieviete. Un es patiešām apbrīnoju viņas vēlmi filmēties pašas telenoveles dēļ ne tikai galevenās lomas dēļ. Ļaunā Izabella, kas sekoja jaukajai, amizantajai Lusmilai, kas sekoja sensaciaonālajai Saritai. Tad vēl Sandra un mūķenes loma. Un tas tik ļoti labi parāda viņas nenoliedzamās aktrises dotības. Un tai pašā laikā vēl ir mīloša māte. Nu tik jauki!   :kiss: 
Un es arī ļooooti ceru sagaidīt atkal kopā Natashu un Michel...:kiss:  :kiss:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 26. nedēļas 2007 foto ir...