TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » El otro lado del amor


El otro lado del amor

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Jaunā telenovele ar Lorenu Rojas. Ielikšu vismaz to, kas ir pateikts viņas forumā. ;)

http://i5.tinypic.com/4pkzotw.jpg

*ELENCO*

Lorena Rojas------------------>Protagonista
[реклама вместо картинки]

Mauricio Islas----------------->Protagonista
[реклама вместо картинки]

Aylin Mujica------------------->Antagonica
[реклама вместо картинки]

------------------------------------------------------------------------------------------------
*******************************************************************

Ariel López Padilla
[реклама вместо картинки]

Sebastián Ligarde
[реклама вместо картинки]

Susana Dosamantes
[реклама вместо картинки]

Geraldine Bazan
[реклама вместо картинки]

Alejandro Chabán----------->En principio hijo de Lore
[реклама вместо картинки]

*SINOPSIS*

Se trata de una version moderna de la tan conocida otra de teatro de William Shakespeare, Romeo&Julieta. Esto ya nos da muxos datos para hacernos una idea de la linea en la q ira la nueva super-producion. En esta nueva producion de Telemundo, los protagonicos estaran en las manos de, la mexicana, Lorena Rojas y el actor, tambien mexicano, Mauricio Islas, dos grandes veteranos de la pantalla pequeña.
Por segunda vez la actriz Aylin Mujica sera la antagonica en una novela de Telemundo, lo cual nos promete una malvada de las mejores. Entre los nombres que completan el espectacular elenco nos podemos encontrar a Susana Dosamantes (actriz q pudimos ver en Marina) o a Geraldine Bazan (una de las actrices antagonicas en Tierra de Pasiones).
(Por el momento no se conoce mas datos)

0

2

Paldies, ka ieliki. Lai gan varēji jau likt tēmā, kura atvērta... :D

0

3

albalonga написал(а):

Paldies, ka ieliki. Lai gan varēji jau likt tēmā, kura atvērta...

kur?

0

4

aa, tagad atradu, lai gan patiesībā pirms tam vēl pārskatīju, vai jau nav. kkā nosaukums, manuprāt, tur bij neriktīgs...  :wacko:

0

5

angelina написал(а):

kkā nosaukums, manuprāt, tur bij neriktīgs...

Sākumā bija viens nosaukums, tad Telemundo izvēlējās citu - tāpēc man ar tur abi stāv... Bet nu labi, lai jau ir abas tēmas - gan jau kaut kā pārdzīvosim mazu haosu...

0

6

a vismaz nav viens un tas pats :D

0

7

Nu ja... :D

0

8

Ak, kā es gaidu šo seriālu! :)

0

9

Es par šo seriālu uzzināju tikai tagad. Ļoti vēlos to noskatīties, jo tajā filmējas Mauricio, Lorena un Aylina Muhica (ļoti skaista aktrise, man viņa ļoti patīk seriālā La Heredera)

Отредактировано rubi (28.06.2007 19:58)

0

10

jā, tur būs tādi garšīgi aktieri  :clapping:

0

11

šķiet, ka nosaukums tomēr būs savādāks - PECADOS AJENOS.

te var redzēt reklāmu par šo seriālu - http://www.dailymotion.com/video/x2fzw2_papromo1

0

12

Un kā tas tulkojas? Nu - man jau patika pirmais variants. :P Paldies par promo!!!!  :) Vienīgais, kas mani biedē - tierra de pasiones veidotāji.. Tas nu bija seriāls-murgs Nr.1!!!  :wacko:  Bet nu Lorena un Islas..  :heart:  mani mīlulīši! Kā gaidu šo seriālu!

0

13

Paloma написал(а):

Un kā tas tulkojas? Nu - man jau patika pirmais variants.  Paldies par promo!!!!   Vienīgais, kas mani biedē - tierra de pasiones veidotāji.. Tas nu bija seriāls-murgs Nr.1!!!    Bet nu Lorena un Islas..    mani mīlulīši! Kā gaidu šo seriālu!

jā, mani ar nedaudz uztrauc tas, ka Tierra de pasiones veidotāji, bet tas promo izskatījās cerīgs! es pagaidām nezinu kā tas tulkojas, pamēģināšu noskaidrot.

0

14

hmm, man sanāk tulkojums "Svešie grēki"... nez... :D

Отредактировано angelina (04.07.2007 15:54)

0

15

Skaidrs. :D Eeeh, nu kaut nu būtu viss kārītbā ar šo seriālu par spīti veidotājiem!!! :)

0

16

nez vai maniem tulkojumiem var uzticēties - es reiz mēģināju iztulkot vienu Lorenas interviju :D varu jau ielikt te, bet izklausās diezgan sviestaini... :D

0

17

Nu ja ajeno ir svešs, ko es zinu un sanāk pecado ir grēks, tad tas vien tur arī sanāk. :D Tā intervija kas draugu domubiedros? Es lasūiju, bet citiem varbūt interesanti ;)

0

18

jā, tajos pašos domubiedros! zini - es tulkoju vispirms vienā mājaslapā uz angļu valodu un pēc tam tildē :D tad šitā sanāca :D

0

19

nē, bet tomēr - kkas uz to pusi jau vien ir.

0

20

Nu kad es tulkoju no spāņu, tad es tulkoju uz krievu. ;) Un krievu saprotu pietiekami labi, lai gandrīz vienmēr saprastu un varētu iztulkot tālāk. Lai gan tur arī padumji tulko. Nu bet pieliekot klāt manas spāņu valodas zināšanas kaut kas jau sanāk. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » El otro lado del amor