TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Dziesma no kādas telenoveles/seriāla jums iepatikās visvairāk?


Dziesma no kādas telenoveles/seriāla jums iepatikās visvairāk?

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Dziesma no kādas telenoveles jums iepatikās visvairāk?
Cuando Seas Mia (1. versija)

10% - 2
Rubi

5% - 1
Amor Gitano

5% - 1
El Cuerpo Del Deseo

5% - 1
La Tormenta

0% - 0
Luna La Heredera

5% - 1
Charmed

0% - 0
Alborada

5% - 1
Apuesta Por Un Amor

0% - 0
Muneca Brava (Mežonīgais engelis)

0% - 0
Abrazame Me Muy Fuerte

5% - 1
Rosalinda

0% - 0
Mi Destino Eres Tu

10% - 2
Angela

5% - 1
La Mujer De Judas

0% - 0
Privilegio De Amar

0% - 0
Viktorija

0% - 0
Prisionera

10% - 2
Por Amor (ar Gabiju Spaniku)

5% - 1
cits

26% - 5
Голосов: 19

1

Kāda ir jūsu vismīļāka dziesma? No kāda seriālā?
Man vismīļākā dziesma ir no seriāla Cuando Seas Mia. Man patīk dziesma no Rūbijas (dziesmas vārdi viņai piestāv), no Lunas La Herederas, vienkārši no Herederas (tā kā viņu Latvijās neradīja, es to šeit neiekļauju), no Viktorijas, Mi Destino eres tu, Abrazame muy fuerte, Rosalindas, Amor Gitano, Angelas un daudzas, daudzas citas. Kāda ir jūsu izvēle? :)

0

2

Oooj.. Nu nobalsot es nevarēšu.. ne par vien uvariantu nevaru pateikt, ka ir mīļākais.. Man patīk gan Cuando seas mia, gan arī Herederas (tu domāji Ahora quien, jā?), Amor gitano, Alboradas, Muneca Braca, El cuerpo del deseo arī. Un vispār vēl vairākas citas - piemēram, "Dzīvot Elēnai". :)

0

3

Jā, es domāju - Ahora Quien. Sākumā man šī dziesma ne ļoti patika, jo man viņa šķita pārāk skumja, bet, kad sāku skatīties seriālu, sapratu, ka viņa tam ideāli piestāv. Tagad ļoti, loti mīlu šo dziesmu :)

0

4

Ak, es par Dzīvot Elēnai aizmirsu, kaut man pašai ļoti, ļoti patīk šī dziesma. Patiešām loti skaista... :laimigs:

0

5

Nu, seriālu es vēl neesmu redzējusi, bet bez tā man šī dziesma ļoti patīk. :) Pēdējā laikā jo īpaši kaut kā iepatikusies ir. :) Daļēji tāpēc, ka man arvien mīļāks kļūst pāris Navarro&Basanjess un šī dziesma ir viņu seriālam, asociējas ar viņiem un manuprāt piestāv viņiem. :)

0

6

Jā, tā ir.  ;)  Tomēr man mīļāka dziesma ir Cuando Seas Mia... :) 3 seriāli vienam aktieru duētam ir diezgan daudz, bet es būtu priecīga, ja viņi kopā filmētos 4 reizi :D. Es zinu dažus piemērus, kur vieni un tie paši galvenie varoņ spēlēja 2 seriālos (Skarleta Ortisa un Horhe Reyes, Barbara Mori un Kristians Meijers (1 seiāls un 1 filma), Gabija Spanika un Sauls Lizaso u.c.), bet 3 serialos - nezinu (protams izņemot šo pāri :)). Tāpēc es ļoti, ļoti mīlu Silviju un Serhio.  :dance:  :rose: Žēl, ka viņi nav pāris dzīvē. :heart:

0

7

Ai, tas gan - žēl, ka nav pāris dzīvē!! Un tagad es ļoti gribu noskatīties šos tris viņu seriālus, bet vispirms jāpabeidz Krāpniece. Ak j,a runājot par viņu, man arī Krāpnieces dziesma ļoti patīk. :) Bet Navarro&Basanjess man mīļš vēl arī, jo manā un aNgeL kopdarbā viņi ir pāris, un moš būs arī vēl vienā manā seriālā. Nu - ja to uzraxtišu, tad tur būs viņi. :)

0

8

rubi написал(а):

Ahora Quien

Šito neesmju dzirdējusi - kāds neavar ielikt???  :nezinu:

Nu par galveno jatājumu runājot. Vinu ir patiešām gŗuti pateikt. Nu man jau nav tā - pliki patīk tā dziesma, man līdz ar dziesmu ir vesala asiosāciju ķēde, kas ietekmē, vai dziesma patīk vai nē.  :wacko:
Nu no šī saraksta...  :nyam: Noteikti Luna La Heredera, lai gan pašā telenovēlē diemžēl esmu apstājusies, bet dziesma ir satriecoša, Alexa labākā dziesma. Charmed - patīk vārdi un asiocējas ar mūsu pašu Amuletu, kad taisījām ēnu grāmatu, spēlējām un visi klases bērni gribēja spēlēties kopā ar mums. Un visa dziesma kopumā ļooti patīk. Un Cuando Seas Mia  - atrumā gan neatceros viņu, bet zinu, ka patīk ļooti. Tā pat kā pats seriāls...

0

9

Oj, vot uzdevumu uzdevi. Nu labi, Balsoju par Lunu - man grēks būtu par viņu nebalsot... A vispār mīļākā mūzikā kā vesels albums man ir argentīniešu telenovelei Padre Coraje, kur ir diezgan daudz mana dārgā Ricardo Montaner dziesmas...

0

10

Albalonga, es tā arī domāju, ka tu par Lunu balsosi, tāpēc tevis dēļ to šeit ieliku :) Man Luna La Heredera arī ļoti patīk, pat ir ielādēta mobilajā telefonā un skan, kad zvana tētis :D

0

11

No Angelas...

0

12

man vislabāk, protams, patika no "El cuerpo del deseo". par to arī nobalsoju. vārdi patiešām atbilst. :D "Iekārojamais ķermenis ir viss ko es vēlos" :D un, turklāt, Lorenas Rojas balss mani vienmēr iepriecina. bet vēl man patika dziesma no "Mi destino eres tu".

0

13

Amor gitano
Rubi
Muneca Brava
...
Dziesma no Amuleta man patīk, jo tai ir īpaša nozīme priekš manis, nevis dēļ tās skanējuma.

0

14

Prisionera
Sonjar no questa nada
Tierra de pasiones
Las vias del amor
Anita no te rajes

un vēl daudzas citas. :)

0

15

nezinu, kā jums, bet mana mīļākā ziepeņu dziesma jau kādus gadus divus ir solo a tu lado no Jyve V (Juana la virgen - ziepene). vnk mīlu to dziesmu!!! kādam tā arī patīk?
por tu amor no tormentas arī dikti tīk :), protams, krāpnieces dziesma --> pandora iedziedāja vnk fantastiski.
vēl forša ir beyonce un alejandro fernandez amor gitano no zorro.
gabijas nesecito tu tierra no tierra de pasiones --> kad viņa dziedāja, es biju tā teikt WOW, FANTASTICO :)

0

16

Man tagad patīk ievada dziesma no CCEA
tad vēl mīļa bija no amor a palos Axel Fernando dziesma!
Protams ir vēl daudzas citas bet šīs man pagaidām vēl nav apnikuās!:D

0

17

Man ļoti, ļoti patīk 3 dziesmas no 3 Manām mūža mīļākajām telenovelēm un tās ir: 1)Maria Celeste(1994)
                                                                                                                       2)Todo sobre Camila(2002)
                                                                                                                        3)La Usurpadora(1998)

0

18

Man ļoti patīk "Kaislību" tituldziesma .Liekas ,ka tā tiešām varētu būt sacerēta 18.nevis 21.gadsimtā.Atceros epizodi no seriāla ,kur Manseru pilī notika balle ,par godu Santjago atzīšanai ,kad tika dziedāta šī konkrētā dziesma ,likās ja tas būtu noticis īstenībā ,tad šī dziesma tiešām varētu būt izpildīta .

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Dziesma no kādas telenoveles/seriāla jums iepatikās visvairāk?