TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 27.nedēļas 2007 citāts ir...


27.nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Domāju, domāju un atcerējos šo.. Jaunajā "Seriāli un kino" - viena diena Gabrielas Spanikas dzīvē. Vienu citātu nevarēju izvēlēties, vairāki man ļooooti patīk.  :haha:  :rofl:

8.30 pie garderobes " ... Par laimi esmu mazgājusi savas drēbes ļoti piesardzīgi, lai krāsas saglabātu savu spilgtumu un baltās būtu spoži baltas."
12.00 Vingrojot "... paldies Dievam, noklausīšanās pagāja ļoti labi. Un, kā jau varēju iedomāties, sava nozīme bija arī manam tērpam spilgtajos toņos (nu tā zilā kletiņa gan satriecoša!! :heart: ). Lai gan - atmetīsim malā kautrīgumu, talantam taču arī ir nozīme!"  '
13.30 Pēc pusdienām (gatavojoties tikties ar draugiem "Kā būtu, ja es uzģērbtu savu melno 'tērpu, kurā izskatos tik seksīgi? Cik labi, ka es vienmēr ļoti saudzīgi to magāju, - tas izskātās kā jauns."
16.00 Iepērkoties supermārketā "Cik grūti izvelēties - man patīk viss! Kā jau jūs sapratāt - apģērbs ir mana kaislība. Tāpēc arī rūpīgi to glabāju. Es nelietoju jebkuru mazgāšanas līdzekli. Tikai tādu, kas baltos tērpus padara vēl baltākus un saglabā krāsu spilgtumu."

Tas atvērums žurnālā ta izskatās smuki, bet šie teksti.. Ak Dievsss..  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

2

Nu tur viņi tak ar Gabrielu Soto pulveri Tide reklamēja... :rofl:

0

3

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

4

A žurnālā ir savādāk - tur ir tikai Gabija. :D bet arī kā rekāmē. :D Bet man ļoti patika arī -

Paloma написал(а):

Lai gan - atmetīsim malā kautrīgumu, talantam taču arī ir nozīme!"  '

:D Ak, pieticība.. :D Ja kādreiz talants bija, tad es to vairs neredzu. :P nu - tas ir mans personīgasi viedoklis. ;)

0

5

Nu es tik veikalā garāmskrienot pāršķirstīju un redzēju Diena Gabrielas dzīvē, bet izrādās - Tide reklāma. Var redzēt, ka Seriāli un Kino no telenovelēm neko daudz nesaprot un pat negrib...  :haha: Un tavs pēdējais izceltais - nu patiešām pasmieklīgi, tas talants ir izgājis ganībās un šķiet uz neatgriešanos...  :rofl:
Es atļaušos būt nepieklājīga... Paloma tu pagājušo mēness forumā ieliki Seriāli un Kino skenus - vari ielikt arī šoreiz...  :blush2:

0

6

Ielikšu kaut kad.. Tagad esmu dažādās mājās ar fotoaparātu. Bet pie pirmās izdevības (trešdien vai ceturtdien) nofotogrāfēšu un ielikšu!!! :)
Vot, vot - reklāma :D tak tur vēl tāds komentārs: "G.S.māk apvienot patīkamo ar lietderīgo. Viņa mums ne tikai ļauj ieskatīties savas dzīves vienā dienā, bet vienlaikus it kā neuzkrītoši reklamē Tide with bleach mazgāšanas līdzekli. "  :rofl:
Mjā, vot tagad skatos Krāpnieci - nu laikam man pēc sejas nekad Spanika nebūs īpaši mīļa, bet tur viņa vēl māk tēlot.. Un izskatās daaaaaudz labāk - tik slaida, gracioza, eleganta.. :) tagad tāda uzpumpeta un brrrr. Un tēlot arī vairs nemāk. Laikam tāpēc buferus arī vajadzēja - lai kompensē zaudēto aktiermākslu. :D Ok, es apklustu, palieku nejauka, :P

0

7

Paloma написал(а):

Ok, es apklustu, palieku nejauka

Ne nejauka, bet taisnīga un tieša.  :boast: Un tagad viņas lomas tik, tik neinteresantas. Tierra de pasiones - tāds mežonis, kas tik kliedz, bļauj, gērbjas smieklīgi uzspīlējot bufferus. un tagad viņas balss tāda arī izkalusās - pēc vīrieša balsis. Pilnīgi nepatīkami klausīties.. Prisionera - raudulīga skuķīte, bet tur vismaz nav izcelta viņas "debišķīgā" figūra. Un pats sižets arī nebija tik radniecīgi samezglots. Laikamm nevienā seriālā naatceros tādu asinssaišu sajaukšanos, krustošanos, mainīšanos...

0

8

Nu Prisioneru es skatījos un izvilku tikai Islasa dēļ. :D Nu - kad viņu nomaniīja knapi turpināju skatīties.. Bet nu jau bija interesanti ar ko viss beigsies. A Tierra de pasiones - skatījos, skatījos un beidzu tērēt savu laiku. :D Spanika tur šausmīga, tēlo tāpat, izskatās tāpat, balss arī.. uhhhh... Un tas sižets.. murgs viens. :D man jau n anotācijām un retajiem fragmentiem bija skaidrs kāds murgs. :D

0

9

Man tas pats ar Tierra de pasiones. Tik uzmetu acis Beto un belindas dēļ... Un Prisionera - man arī nelikās tik traka, bet bišķiņ par garu izstiepta - k otik daudz var raudāt???

0

10

Nu traka jau nebija, bet nekas spozš arī. Bet pirmās sērijas es dievināju. :D Tikko biju atgriezusies no ceļojuma un pirmā nedēļa bija kasetē - ak, kāāā kusu skatoties tās sērijas. :D Bet pēc tam pārgāja sajūsma. ;)

0

11

Paloma написал(а):

esmu mazgājusi savas drēbes ļoti piesardzīgi

nu nedomaaju, ka vinja seezh katru dinu un mazgaa savas dreebes... :D

Paloma написал(а):

Lai gan - atmetīsim malā kautrīgumu, talantam taču arī ir nozīme!

agraak vinja man tik tiesham patika,, gan kaa izskataas, gan kaa speelee, ko speelee un pat vinjas balss, jo es necieshu raudeligas un piikstoshas balstinjas.
bet nu tagad tik tieshaam jaatziist, ka talants izgaisa... kad peec ilga partraukma pirmo reizi pamaniiju tierra de passiones un prisonera, biju prieciiga un tikai vinjas deelj gribeeju kaut cikpaskaiities, jo es tad jau vispaar seriaalus gadiem neskatiijos.... tachu paskatoties kaadu seeriju, sapratu - pilniigakais fufelis, atmetu ar roku un nu sapratu, ka tagad Gabija man vairs nepatiik.....  :bad:

0

12

Julia написал(а):

nu nedomaaju, ka vinja seezh katru dinu un mazgaa savas dreebes...

Nu pat nedomāju, ka viņa vispār mazgā savas drēbes. Kalpones, kalpones...  :rofl:  Nu nevaru viņu iedomāties pie veļasmašīnas un kur nu vēl mazgājot drēbes ar rokām...  :rofl:

0

13

Julia написал(а):

nu nedomaaju, ka vinja seezh katru dinu un mazgaa savas dreebes...

Vot par to es arī uzjautrinājos.. :D Grūti man to iedomāties. :D

0

14

ak jaa.... tas ir tik skumji, ka taada aktrise, mana miiljaa Spaaanika taaa nolaidaas  :cray: arii skatos Kraapnieci un tajaa wnk dievinu Spaniku , tik ljooti dievinu.. iipashi kaa Paolu ar to graciozitaati, slaidumu, dreebeeem, teelojumu.. Vinja tik daudz mainiija manaa dziiivee un tagad wnk skumji skatiities kaa vinja pati mainiijaas. lai gan skatoties Kraapnieci jau tresho reizi ir briizi kad gribas lai vinja paliek par Tierra de pasiones Valeeriju vai La Venganzas Valentiiinu un  iemauktu dazaam varoneem :D :D :D
bet, albalonga, liels paldies par shiiim reklaamas bildeeem ;) :) vienalga dievinu Spaaaniku, tikai ir apstaajies laiks liidz kuram seriaalam dievinu.  :kiss:

0

15

aNgeL написал(а):

ir briizi kad gribas lai vinja paliek par Tierra de pasiones Valeeriju vai La Venganzas Valentiiinu un  iemauktu dazaam varoneem

:rofl:  :rofl:  :haha:  Da ne tikai varones vien būtu pelnījušas. :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 27.nedēļas 2007 citāts ir...