TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumas par abām Gabijām no Telemundo...


Baumas par abām Gabijām no Telemundo...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Gabija Spanika paparazzi šovā izteikusies, ka pametusi Telemundo - kaut kas viņu nav apmierinājis un viņa lauzusi līgumu. Pagaidām tas vēl nav oficiāli, tomēr - ir apmēram 95% pārliecība, ka tā tas ir... Tagad rodas cits jautājums - kas tēlos Donu Barbaru? Telemundo tomēr grib filmēt šo seno, populāro stāstu... Un netā klejo neticamas baumas - Donas Barbaras lomu varētu tēlot Gaby Espino!!!!!!!!!!!!! Tomēr te ticamība ir pavisam neliela - es teiktu kādi 3%.... Gaby ir pārāk jauna šai lomai, turklāt Sin Verguenzai joprojām salīdzinoši slikti reitingi un Gaby tā ir tikai pirmā loma Telemundo. Telemundo Donu Barbaru iecerējuši kā grandiozu projektu un noteikti gribēs zvaigzni galvenajā lomā....

Bet tomēr es - jau vien iedomājoties, ka Gaby un Christian varētu atkal būt kopā - ģībstu... :swoon:  :rofl:

0

2

m-m-m...nevar neko teikt...Espino+kriss sanak laba lieta bet nu parak jauna...3%?Ir mazs man liekas Telemundo atrisinas šo problemu ;)

Отредактировано HuLiA (07.07.2007 08:36)

0

3

Es tik nevaru iedmāties viņu kā Donu Barbaru. Tik tiešām - pārāk jauna ir Gaby Espino. Un turklāt viņai nav tas, ko pēdējā laikā Gabriela Spanika spēj attēlot - uz nerviem krītoša varmācības un vīrišķības pieskaņa. Nu nezinu... Lai gan nevar zināt - Gaby Espino ie leiliska aktrise un varbūt arī varētu tā... Nu bet šis pāris man patiešām arī patīk.  :ok2: Būtu jauki, bet tai pašā laikā grūti iedomāties viņu šādā lomā...  :wacko:

0

4

njā, man jau patiktu, ja viņi paņemtu Lorenu Rojas... bet nu jā - tie tik mani sapņi :D

0

5

Jā, nu Lore tak jau aizņemta ar Pecados Ajenos...

0

6

nuja...divas reizē jau viņa nepanesīs... :(

0

7

Jā, Gabija Espino tiešam ir par jaunu šadai lomai. To varētu izpildīt Nataša Klausa, man liekas, tikai viņa ar izskātas parāk jauna. :)

0

8

Nē, Nataša ir pārāk jauna... Bet lai arī Gaby ir pārāk jauna - ja tomēr piepildītos tā pavisam nelielā iespēja - es lektu gaisā aiz laimes - Chris un Gaby kopā - tas priekš manis ir sapnis. Jūs jau visi labi zināt manu Lunas apsēstību... :D

0

9

albalonga
Hi, taču Nataša ir vecāka par Gabiju, lai gan mazletiņ. Nu, es arī vēlos redzet Gabiju un Krisu kopā. Redzesīm kas tur iznāks.

0

10

Nu ko - iespēja, ka Gaby Espino varētu tēlot Donu Barbaru pieaug no 3% līdz kādiem 50%...

TV Chismes raksta tā

GABY ESPINO¡ LE ROBÓ PROTAGÓNICO A SU COMPATRIOTA!

http://rf.foto.radikal.ru/0707/93/eaadc5d3d95c.jpg
(bildīte protams fotomontāža un Gaby ir savas agrākās telenoveles Se Solicita Principe Azul tēlā - ja viņa tēlos Donu Barbaru - nav zināms - kāds būs viņas tēls - es domāju ārējā izskata ziņā, bet domājams, ka varētu būt uz šo pusi)

Tv Chismes suelta la lengua en EXCLUSIVA desde Venezuela para el mundo… La Protagonista más “Sin Verguenza” de la televisión hispana fue la elegida para ser la nueva “Doña Barbara”, rol que, antes que la corrieran de Telemundo, tenía la reina de los culebrones Gabriela Spanic...

Y más rápido que inmediatamente comenzó a tener vigencia EL TUBAZO que te dimos aquí en TV Chismes sobre el contrato de exclusividad que firmó la señora de Lander con la Cadena Telemundo NBC.

Desde las instalaciones de dicho canal, ubicado en El Doral-Florida, nos enteramos que la Espino fue la seleccionada, entre muchísimas veteranas internacionales, para interpretar el rol protagónico femenino que antes poseía Gabriela Spanic en el proyecto más millonario de los últimos tiempos que produce esta cadena de Television… “Doña Bárbara”.

Según un allegado a la Protagonista de “Mundo de Fieras”: "Gaby se quedó en un tacón con el notición". TV Chismes, más fuerte que el odio, siguió indagando por todos los pasillos y un conocido cercano a la protagonista de “Prisionera” dijo: "La Espino le robó el protagónico a su compatriota".

¿Spanic o Espino? Al final son orgullo venezolano que están como guerreras triunfando en el exterior.

0

11

http://i16.tinypic.com/4kjlpj8.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumas par abām Gabijām no Telemundo...