TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 28. nedēļas 2007 citāts ir...


28. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Ilgi domāju un neko dižu neatradu, bet te nu tas ir - un gana aktuāls tomēr...

Suzanna Gonsalesa (Camila) par savu partneri telenovelē "Pasion" Fernando Colungu un viņa varoni Ricardo...

"Al comienzo de la historia la imagen que tengo de él (Ricardo) es de un tipo malo que comercia con la desgracia de los seres humanos, pero luego pasa a conquistar mi corazón. De Colunga puedo decir que es un actor muy profesional con quien se trabaja a gusto."

"Stāsta sākumā viņa varonis Ricardo ir diezgan negatīvs varonis, kurš izmanto citu cilvēku nelaimi, lai gūtu labumu sev, tomēr viņš mainās, lai iekarotu manu mīlestību. Bet par Kolungu es varu teikt, ka viņš ir ļoti profesionāls aktieris un ar kuru kopā es strādāju ļoti labprāt."

0

2

Nu varu tikai piebilst, ka Meksikas prese ļoti kritiski izturās pret Carlas Estradas izvēli, uzticēt galveno lomu Suzannai Gonsalesai. Pēdējā laikā viņas karjera gāja tikai uz leju un preses uzmanības lokā viņa bija tikai savu mainīgo attiecību dēļ ar Eduardo Santamarinu. Tagad viņi atkal apgalvo, ka ir laimīgi un saderinājušies. Eduardo pat presē uzstājās ar aizstāvības runām Suzannai. Man gan tā dāmīte nekad nav patikusi - nu neciešu es viņu un man viņa pat pēc izskata nepatīk, par talantu nerunājos. Man jau tagad bail, ka viņa sabojās visu "Pasion"...

0

3

Nu man tik Susana patika Starp mīlu un naidu. Tagad paskatoties atpakaļ man pat pats seriāls neliekas nekas tik īpašs, tikai ļaunie bija ideāli atlasīti un vienkārši izcili ļauni. Vieni no vislabākajiem ļaundariem, ko esmu redzējusi... Bet tas ne pa tēmu. Pati aktrise... nu nevaru iedomāties viņu vēsturiskajā telenovelē. Tāda pārāk pelāka, neinteresnta. Vairs nemaz nepatīk.  :beee:

0

4

danna написал(а):

Nu man tik Susana patika Starp mīlu un naidu.

Man tāpat!! Nu - arī čigāniete Soka "Čigāna mīlā" man patīk. :) Bet tagad vairs pēc tām foto nepatīk!! Nu varēja atrast ko labāku blakus tāāāādam pirātam!!! :)

0

5

Paloma написал(а):

Nu varēja atrast ko labāku blakus tāāāādam pirātam!!!

Nu man bija tā jāpsmaida. Tāāāādam pirātam, jo atcerējos tavu iepriekšējo vienaldzību pret šo pirātu...  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

6

danna написал(а):

Nu man bija tā jāpsmaida. Tāāāādam pirātam, jo atcerējos tavu iepriekšējo vienaldzību pret šo pirātu...

'Tas bija sen un tā nav patiesība. :D Neatgādini man labāk. :P Patiesībā skatoties vecos žurnālus es sapratu no kurām foto man viņš nepatika un joprojām ne ļoti patīk. Bet Krāpniece, Alborada un nu vispār.. tagad manas domas 180 grādiem sagriezušās un viņš ir starp dažiem mīļākajiem aktieriem.

0

7

Paloma написал(а):

viņš ir starp dažiem mīļākajiem aktieriem

Nu es arī viņu bez lielas piedomāšas ievietoju šajā sarakstā...  ^_^

0

8

Man ari Kolunga ir Top5. Var but pat Top3 :D Suzanna man patika Cigaanu milaa, bet Starp miilu un naidu es vispaar neskatiijos. Tomeer man liekas, ka labaak sho lomu buutu nospeeleejusi Silvija Navarro, Barbara Mori vai Gabija Espino. :)

0

9

rubi написал(а):

Tomeer man liekas, ka labaak sho lomu buutu nospeeleejusi Silvija Navarro, Barbara Mori vai Gabija Espino.

Kuru lomu? Pasion vai Starp mīlu un naidu? Ja par Starp mīlu un naidu iet runa, tad jāska, ka tev nepiekrītu. Viņām visām kaut kā pietrūktu tai lomai naivuma un asaru. Nevaru nevienu no viņām tur iedomāties. Un, ja pas Pasion - tad nevaru tev nepiekrist.  ;)
Un laikam man gan tagad pēc šo aktrišu uzskatījuma ir bezgala grūti pateikt - kuras ir tavas mīļākās aktrises...  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

10

protams, ka es runaju par Pasion, jo es jau ieprieksh teicu, ka Starp milu un naidu neesmu redzejusi... :D
Ja vinas 3 un vel Talija ir manas milakas aktrises :)

0

11

nju man Susana Gonsalesa - atceros tikai, ka teeloja starp miilu un naidu un Chigaana miilaa, kaa taa.. esmuu aizmirsusi visu par vinju, tikai izskatu atcereetos :P nju , manupraat, ir diezgan aktrishu, kas piestaaveetu shai lomai ;) nesaakshu uzskaitiiit ;)

un Kolunga.. vinjsh ir veel viens aktieris kuru gribeetu redzeet piraata lomaa.. veel 1 no taadiem ir Mario Cimarro - nju tas laikam daziem nav jaunums :D Kolunga vispaar ir mana miilestiiiba visu dziivi kopsh skatos seriaalus :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 28. nedēļas 2007 citāts ir...