TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Grandiozā un grandiozi neveiksmīgā Zorro projekta beigas...


Grandiozā un grandiozi neveiksmīgā Zorro projekta beigas...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

23. jūlijā tiks parādīta pēdējā sērija... Un liekas nebūs daudzi, kas skums par beigām... Kopumā sanāca viena reāli garlaicīga un visai neloģiska novele.

[реклама вместо картинки]

0

2

Nežēlīgi vārdi. Atceros, kā šī telenovele tika uzņemta forumā...
Es vēl pārdzīvoju, ka neskatījos. Sanāk, ka neko īpašu neesmu palaidusi garām?

0

3

Tasnība.  :yes:  Nu vismaz es neskumumšu. Vienīgais, ko neesn skatījos Zorro bija Natashas Klausas dēļ. youtubē bija izgriezti no Zorro notikumi ar viņu. Un tagad vēl vairāk apbrīnoju viņas talantu - man palika gluži baisi no Suplisiosas un notikumiem ar viņu. Nu labi, ka vismaz beigās viņa nepalika tāda trakā, dēmona apsēstā. Malacis aktrises, kas tik lieliski radīja šo baiļu un līdzjūtības priekšatatu, bet  kur scenāristam prāts salikt serālā tādas šausmas...  :swoon:

Un vipār - ko rādīs pēc tam. Tu kut kur ieminējies, ka jauno teleneveli ar Lorenu, bet vai tad tā jau tik ātri sākat filmēt???  :nezinu:

0

4

pēc tam rādīs intervijas, atkārtojumu uc, un tad kaut kur augustā tipa sāks Pecados ajenos. Precīzs datums vēl nav zināms...

0

5

albalonga написал(а):

un tad kaut kur augustā tipa sāks Pecados ajenos

jā, jā, jā, jā, jā!!!!!!!!!!!!!!!! es vairs nevaru sagaidīt! tā gribas jauno Lorenas lomu redzēt!

0

6

MJā... kur tas laiks, kad es vēl Zorro skatījos? man tā liekas, ka man viņš visātrāk apnika. Bet vispār skumji. Kaut kā liekas, ka neviens vairs nav spējīgs kaut ko jēdzīgu uzņemt.

angelina написал(а):

es vairs nevaru sagaidīt! tā gribas jauno Lorenas lomu redzēt!

jā, es arī gribu šo redzēt. tikai ceru, ka nebūs izgāszts tāpat kā Zorro.

0

7

ja ir Lorena, tad nekas neizgāzīsies - vismaz ne manās acīs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Grandiozā un grandiozi neveiksmīgā Zorro projekta beigas...