TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Pasion muzikālo tēmu izpildīs...


Pasion muzikālo tēmu izpildīs...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Sara Brightman... Nav gan zināms, kas tā būs par dziesmu. Zināms tikai, ka Pasio producente Carla Estrada pati personīgi lidoja uz Londonu, lai tiktos ar Sāru...

0

2

Nepazīstu tādu Sara Brightman... Kad dziesmu noklausīšos, tad arī varēšu par viņu spriest.

0

3

Nu redzams, ka Telavisa cenšas to izveidot par grandiozu projektu. bet ceru, ka nesanāks tā pat kā Telemundo ar Zorro...  :wacko:

0

4

danna написал(а):

Nu redzams, ka Telavisa cenšas to izveidot par grandiozu projektu.

Man liekas, ka speciāli vispār nevar izveidot grandiozu projektu! Kāds sanāk, tāds sanāk. Un nevar par to spriest, pirms vēl nav rādīts, nav zināmas skatītāju atsauksmes.
Savādāk sareklamē un pec tam izgāžas. Vai arī slēdz, kā Las brujas de South Beach-nemaz nesākot filmēt.

0

5

Ragana написал(а):

Man liekas, ka speciāli vispār nevar izveidot grandiozu projektu! Kāds sanāk, tāds sanāk. Un nevar par to spriest, pirms vēl nav rādīts, nav zināmas skatītāju atsauksmes.
Savādāk sareklamē un pec tam izgāžas. Vai arī slēdz, kā Las brujas de South Beach-nemaz nesākot filmēt.

Nu bet cer režisori to pārvērst par grandiozu projektu. Ar aktieru, sižeta, specefektu, reklāmu, dziesmu palīdzību.  Speciāli nesanāk gan - kā piemēram Telemundo teica - gada grandiozākasi projekts Zorro. bet nekas grandiozs nesanāca - gandrīz pat pretēji. Sin Verguenza šķiet arī saucās grandiozs projekts, bet rezultāti -  :swoon: . Nu vismaz man SV ir grandiozs.

0

6

danna написал(а):

Nu bet cer režisori to pārvērst par grandiozu projektu.

Cerēt jau var. Bet man Susanna visu vēlēšanos skatīties atņēma.  :meklet:

0

7

Ragana написал(а):

Bet man Susanna visu vēlēšanos skatīties atņēma.

Nu mans gadījums. bet nu laikam palūrēšu - var būt notiek brīnumi.  ;)

0

8

Paldies Dievam,ka cerības attaisnojās un seriāls izdevās,tagad saprotu,kādēļ tituldziesmu uzticēja izpildīt tieši Sārai Braitmenai,jo tā ir dziesma,kas prasa perfekti precīzu vokālu,kura katra dziedātāja nespētu nodziedāt šo skaisto,bet tehniski sarežģīto dziesmu.Arī aktieri bija ļoti atbilstoši savām lomām,scenārijs interesants un neprognozējams.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Pasion muzikālo tēmu izpildīs...