TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 29. nedēļas 2007 citāts ir...


29. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Pareizāk - citāti. Tie ir no telenoveles Dame Chocolate. Manā izpratnē tā šobrīd ir labākā Telemundo telenovele ēterā. Es pat esmu Genesisu pieņēmusi... Un Carlos Ponce tiešām lielisks, arī Mauricio Ochamn atgirezies pēc ārstēšanās no atkarības. Bet vēl liels pluss ir fantastiski, oriģināli citāti. Skaisti...

Daži no tiem:

"Dame chocolate o un beso que me mate" (Dod man šokolādi vai skūpstu, kurš mani nogalina) - ši citāts ir no ievaddziesmas, ko dzied Caqrlos Ponce. Tāpat Carlosa varonis Brūss saka šo teikumu Violetai (pārveidotā Rosita), kad viņu pirmoreiz satiek...

"Un simple beso puede significar nada o todo" (Vienkārš skūpsts var nenozīmēt neko, bet var arī nozīmēt visu) - To saka Violeta Brūsam...

"No te alejes de lo que amas Bruce, al final nadie escapa de su destino" - (Neattālinies no tā, ko mīli, Brūss, beigās neviens neizbēg no sava likteņa) - Lorenco to saka Brūsam...

"El amor tiene muchas caras" - (Mīlestībai ir daudzas sejas) - Dulce

"Mañana es solo el comienzo de el resto de nuestra vida" - (Rītdiena ir tikai sākums mūsu atlikušajai dzīvei) - Brūss

"Si soy capaz de pasar de mis propios prejuicios yo me siento inmensamente feliz" - (Ja esmu spējīgs pārvarēt pats savus aizspriedumus, jūtos neizsakāmi laimīgs) - Brūss

"El amor no es un pecado, ni es una culpa sentirlo, todos estamos en el mundopara eso" - (Mīlestība nav grēks, un nav jājūtas vainīgam, to jūtot, mēs visi esam pasaulē, lai mīlētu) - Rosita

"Llora tu pena pequeña y no te averguenzes de tus lagrimas" - (Raudi savas sāpes, maziņā, un nekaunies par savām asarām) - Lorenzo

"Cuando el alma llora, las palabras no nacen" - (Kad dvēsele raud, vārdi nepalīdz" - Lorenzo

"Lo siento, pero me ha perdido en tu mirada" (Man ļoti žēl, bet esmu apmaldījies tavā skatienā) - Brūss

"Yo se que lo que veo es lo que quiero, tu" - (Es zinu, ka tas, ko redzi, ir tas, ko mīlu. Tu...) - Rosita

0

2

ōōōōōō.  :kiss: Citāti tiešām ir dievīgi. Jau neskatoties esmu iemīlējusi šo teleneoveli. Un iemesls tam biaj laika trūkums - kas vairs nebūs. Neskatīšos vairs  - Heridas de amor. Bet gan šo.  ;) Un ši pati telenovele liekas mīļā un vērtīga, jeb vienkārši - skaista.

0

3

vi jau ir ideāli kā nekā no tik ideālās telenovelas, bet īs dievi man patīk vislabāk :

"Lo siento, pero me he perdido en tu mirada"
"Cuando el alma llora, las palabras no nacen"

albalonga написал(а):

Pareizāk - citāti. Tie ir no telenoveles Dame Chocolate. Manā izpratnē tā šobrīd ir labākā Telemundo telenovele ēterā. Es pat esmu Genesisu pieņēmusi... Un Carlos Ponce tiešām lielisks, arī Mauricio Ochamn atgirezies pēc ārstēšanās no atkarības. Bet vēl liels pluss ir fantastiski, oriģināli citāti. Skaisti...

pilnīgi piekrītu ka tā ir vislabākā telenovela
man nekad nav bijuši īpaši aizspriedumi, pret šo aktriesi, bet prisoneras tēls man nepattika. carlos viebnmēr ir un būs lielisks. es jau ieklausoties dziesmas vārdos kūstu, nmu tad kas notiek telenovelas laikā. . .

0

4

woooow.. citaati ir debeshkiigi- tik skaisti, romantiski :) :) :) ak, paldies, ka Albalonga, ka ieliki tos  :kiss:

0

5

Superīgi citāti! Tādas gudrības... :D

0

6

mmmmm.... labais!!!
man tiešām patīk.... tik saldi un mīļi :D :blush2: vajadzēs kādu no tiem man iemācīties no galvas un kādam spāniski runājošam pasniegt :rofl: tagad man ir tāda iespēja... vēl + salsa, tur tādu ir daudz... pat pārāk, es tur jūtos dažreiz kā nokļuvusi kaut kādā čilē vai meksikā... :rofl:

0

7

Julia написал(а):

pat pārāk, es tur jūtos dažreiz kā nokļuvusi kaut kādā čilē vai meksikā...

Nu tas jau būtu īsts sapņa piepildījusm man.  ;)

0

8

danna написал(а):

Nu tas jau būtu īsts sapņa piepildījusm man.

man jau arī patīk, tāpēc katru ceturtdienu tur eju..., bet tas viss man tik ļoti atgādina vienu no latīņamerikas valstīm, jo tur nav nekā moderna... (nu teiksim - viss pietīcīgi), tāpēc atgādina kaut kādu čīli... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 29. nedēļas 2007 citāts ir...