TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Atsaucās - kas skatās Mundo de Fieras...


Atsaucās - kas skatās Mundo de Fieras...

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Atsaucieties, ja skatāties. Es tikai gribu uzzināt - kuru skatās vairāk - Alboradu vai Mundo de Fieras....

Es skatos. Kā Gabijas fanei būtu grēks neskatīties. Tikai parasti tajā laikā neesmu mājās, tāpēc ierakstu un visu lieko un garlaicīgo pārtinu. Piemēram mani dikti kaitina Paulīnes Huana Kristobala - tā viņu laikam sauca - ainas...

0

2

dažreiz aiz garlaicības paskatos. bet man labāk patīk "Alborada", tikai es viņu vairs nevaru redzēt, jo sāku strādāt.

0

3

Es skatos. Man šis seriāls patik vairāk par Alboradu. :)

0

4

kamer esmu pilseetaa man nav nekaadas intereses skatiiities, lai gan tur daudz paziistamu aktieru un aktieru kas ljoti patiik, tachu laukos skatos un ar interesi ;) un skatos arii Alboradu un taa man patiik vairaak.. Mundo de fierras sizets kautkaaa nesaista.. Demians un Joseliina nojugushies, Pauliina un Huans Kristobals- tipisks paaris, lai gan saakumaa bija skaisti briizi, Mariangela un Gabriels - miil viens otru, taapeec gribeetos ko vairaak no taas miilestiibas redzeet.. un seriaalaa arii daudz nezeeliiibas.. tachu ir arii briizi kad interesanti skatiities.

0

5

Reizēm paskatos aiz garlaicības. Bet īpaši nesajūsminos.
Paulina&Huans Kristobals sāka kaitināt, lai gan sākuma šķita, ka šis pāris man ļoti patiks.
Joselīna ir ne tik ļauna, cik slima. Un tagad izrādījās, ka Demians arī. (kad redzēju, kā šis ar galvu pret sienu dauzās...  :O  )
Marianhela patik, bet viņas mīļotais-nē.

0

6

nu es vispār šad tad skatos, bet patiesībā man reti kad sanāk laiks.
bet alboradu neskatos. tas man ir par agru un ierakstīt arī vairs nevaru.

0

7

Es skatos abus, bet Alborada patīk daudz labāk! ^_^

0

8

Nu es tikpat kā neskatos. :D Nu ļoooti reti, ja iznāk tā kaut kā. Bet necenšos pārāk redzēt. ;)

0

9

Es skatos dazreiz abus serialus, bet Mundo de Fieras man patik labak! Man visu laiku interese ka salabs Pauline un Huans Kristobal un kad tad shiem bus dvinishi!!! :D

0

10

bumerbmw написал(а):

Man visu laiku interese ka salabs Pauline un Huans Kristobal un kad tad shiem bus dvinishi!!!

Vai, forši!!! Viņiem būs dviniši? Es jau redzeju youtube video kur bija divi bērni, taču domāju, ka šie ir Marianhelas un Gabriela bērni :)

0

11

Tur ar ir viens klips, kur vini abi divi klausas sava berna sirds pukstus un tad atklaj ka pukst divas sirdis!!!

0

12

bumerbmw написал(а):

Tur ar ir viens klips, kur vini abi divi klausas sava berna sirds pukstus un tad atklaj ka pukst divas sirdis!!!

Ne šito video neredzeju))) Mīļi gan :)
Ak vai, aizmirsu! ^_^
Esi sveicināta šajā forumā! Ceru ka tev patiks pie mums! ;)

0

13

Man jau patik! Sen mekleju kaut kadu forumu kur varetu latviski un krieviski apspriest visadus serialus!

0

14

Hmmm, man prieks, ka tev te patīk. Laipni lūgta!!! :D

0

15

Paldies!

0

16

Es skatos Mundo de fieras Gabijas Espino un Huana Kristobala, Paulines del. Vispar Gabijas loma shaja seriala ir garlaiciga, tapec vairak pieversos shim parim. Vel patik Joselina... Vina padara sho serialu interesantaku, citadi butu garlaicigi :)

0

17

vakar peec ilga laika biju paskatiiijusies.. man ljooti patik HK un Pauliine :D HK -  :rofl: saakumaa lietuu bij gatavs staaveet 24h, veelaak teeloja, ka saslima un skuupstu izprasiija :D nee, man tas patika :D

0

18

aNgeL написал(а):

vakar peec ilga laika biju paskatiiijusies.. man ljooti patik HK un Pauliine  HK -   saakumaa lietuu bij gatavs staaveet 24h, veelaak teeloja, ka saslima un skuupstu izprasiija  nee, man tas patika

Jā, tas bija labs. Visrēcīgāk kā viņš to temperatūru uzsita uz augšu. Un tad vēl tik ņirdzīgi - Joselīna ar nadziņiem stikla akvāriju saskrāpēja... :rofl:  īsta fantastika...

0

19

albalonga написал(а):

Jā, tas bija labs. Visrēcīgāk kā viņš to temperatūru uzsita uz augšu.

aha :D es saakumaa domaaju, ka vinjsh paiistam apslimis, lai gan bij taa, ka ik pa briidim domaaju, ka pa iistam slims, gan arii, ka teelo.. bet kad izvilka to tur sildiitaaju...  :rofl: naabadzinjsh :D

albalonga написал(а):

Joselīna ar nadziņiem stikla akvāriju saskrāpēja...   īsta fantastika...

iista pleesonja  :rofl:

0

20

Es skatos! Man šis serials ļoti patīk! :pig:  :heart:  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Atsaucās - kas skatās Mundo de Fieras...