TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Mana mīļā aukle


Mana mīļā aukle

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

šei mēs varētu parunāt par vienu no labākjiem Krievijas komēdijseriāliem, kas ir ieguvis "Gada labākais seriāls" titulu 2005. gadā.

0

2

Droši, ka varam. Man jau ar ļoti patīk... Vislabāk man patīk Žanna ar Konstantīnu - nu vienkārši ideāla plēšanās... :rofl:

0

3

Ai, šis man arī patika!! Gan Vika ar Maksu, gan arī Žanna ar Konstantīnu... :D Nu super seriāls! :)

0

4

albalonga написал(а):

Žanna ar Konstantīnu - nu vienkārši ideāla plēšanās...

O jā! :D Man arī patika, kad rādīja. Varēja izsmieties. Diemžēl beigas neredzēju.

0

5

Nu tas bija seriāls, kuru skatījāmies visa ģimene.  :dance: Konstantīns pats par sevi bija tik komisks, bet tās izderības ar Žannu bija tik superrēcīgas. Un Viktorija jau arī ir tik uzjautrinoša un Maksa neizlēmībā un kautrīgums kopā veido tādu pretstatus, ko tik jauki vērot. Bet beigās tas jau bija tik neizturami - te viņi skūpstās, te atzīstās mīlestībā, te saderinās, bet pēc mirkļa vai nu aizmirst vai izšķiras. Un nio bērniem viss rēcīgākā bija pati jaunākā, aizmirsu kā sauca, ar tiem saviem psihoterepeita padomiem...  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Paloma - tik jauks paraksts. :first_move:  Sirsnīgs. Un īstenībā pirmo reizi redzu angel - viņa laikam bija vienīgā no foruma, kas neasiocējās ar kādu konkrētu tēlu, aktieriem, bet gan ar tādām abstraktām domām un emocijām. Nu kā viņas avatarā...

0

6

danna написал(а):

Un nio bērniem viss rēcīgākā bija pati jaunākā, aizmirsu kā sauca, ar tiem saviem psihoterepeita padomiem...

Ksjusha. :D

danna написал(а):

Un īstenībā pirmo reizi redzu angel

Es arī, bet asociācijas ar viņu man gan ir. :D

0

7

Jā, pievienojos, skaists sigs un prieks beidzot ieraudzīt aNgeL... :D

0

8

:rofl: hei hei :D vai sheit nav jaarunaa par aukli, nevis par mani ? :D :D :D xe xe, tad prieks, ka beidzot iepazinaaties ar mani, kaa ne ar aNgeL :D :D :D

danna написал(а):

Un īstenībā pirmo reizi redzu angel - viņa laikam bija vienīgā no foruma, kas neasiocējās ar kādu konkrētu tēlu, aktieriem, bet gan ar tādām abstraktām domām un emocijām.

Ragana написал(а):

Es arī, bet asociācijas ar viņu man gan ir

:) :) :)  :blush:  :boast:  :kiss:

un ja runaat par pashu seriaalu, tad es uzskatu, ka shajaa seriaalaaa visi aktieri tik super teelo, varonji tik dazaadi un kopaaa izskataaas vienkraashi lieliski!! Dievinu gan Zhannu, Viku, Maksu un Konsantiinu.. arii Vikas draudzenes un maate bija interesantas varones.. un varonju attieciibas tik skaistas, komiskas, aizraujoshas.. :) taa Maksa un Vikas greizsirdiiba arii bij komiski fantastiska :) :) :) super, ka par spiiti miilestiibai seriaals pilns ar humoru ;)

0

9

Vot, šitais ir super seriāliņs! :D  Žanna un Konstantīns - vnk ģeniāli! Es kkur lasīju, ka būšot turpinājums, kur Vikai un Maksim būs dvinīši. Varētu būt, ka tie bija Rīgas Viļņi.

0

10

sseit ir dazzi manis passas veidoti klipinni no seriaala!
http://i85.photobucket.com/albums/k46/lieniite8989/th_ieklausies.jpg
http://i85.photobucket.com/albums/k46/lieniite8989/th_vikas_kazas_0001.jpg
http://i85.photobucket.com/albums/k46/lieniite8989/th_vikas_kazas2_0001.jpg

0

11

Es dievināju šo seriālu, jo tas vienmēr uzlaboja garastāvokli! :)

0

12

indy написал(а):

Es kkur lasīju, ka būšot turpinājums

ooo, turpinaajums???? :) :) :) es kaareiz par to domaaju, ka buutu ljoooti jauki, ja taa buutu...  ;) :) :)

0

13

Jā, turpinājums. Vikai un Šataļinam būs dvīņi, un arī Maška sadomās precēties... Vairāk neko nezinu... :rofl:

0

14

albalonga написал(а):

arī Maška sadomās precēties

vinja preceeties??? :O cik ta vinjai gadu?  :lol:  bet vispaar cik es pamaniiju, tad ar tiem gadiem tur bij jociigi.. ja Vika pie Maksa gaduu nostraadaaja, tad Masha pa to laiku pieauga par vismaz 2 gadiem.. vismaz es taa sapratu :D

0

15

Makss vai ta vareetu ljaut vinai preceeties??  :lol:  vispaar reeciga vinja attieksme pret beerniem :D  :rofl:

0

16

nopirku jauno zurnaalinju un tieshaam rudenii raadiis turpinaajumu!! urrraaaaa!!!!!!!! :) :) :)

0

17

aNgeL написал(а):

Makss vai ta vareetu ljaut vinai preceeties??

gan jau vika par to paruupeesies!
buss visai interisanti veerot to laika posmu, kad vika buus staavoklii....
nabaga konstantiins dabuus truukties!
starpcitu pavisam buus 40 seerijas!;)

0

18

leinna написал(а):

gan jau vika par to paruupeesies!
buss visai interisanti veerot to laika posmu, kad vika buus staavoklii....
nabaga konstantiins dabuus truukties!
starpcitu pavisam buus 40 seerijas!

40 seerijas?? skan tik maz, bet arii pietiekami daudz.. jebkuraa gadiijumaa jau nespeeju sagaidiiiit :) :) :)

0

19

Forši ,ka būs turpinājums tikai tiko jūsu komentos to uzzināju!!!Tas patiešām ir vnk lieliski!!!!Kā man patika šis seriāls!!!!

0

20

Jā parto es vēl nesen ar lasīju. Vikai būšot pēc idejas dvīņi un viss aktieru sastāvs bija patiešām priecīgs, ka viņus uzaicināja turpināt filmēties!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Mana mīļā aukle