TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 14. sērija - eņģelītis parādīja savu dēmonisko dabu...


Madre Luna 14. sērija - eņģelītis parādīja savu dēmonisko dabu...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Nu bija biku negaidīti, jo ko tādu negaidīju no Anhela. Uzvedās viņš diezgan kretīniski, lai vairāk neteiktu un Alehandru nu nekādi nevar vainot par to, ko viņa izdarīja. Es gan lasīju, ka Anhels tāds būs sākumā - ne gluži labiņš, bet vairāk uz otru pusi. Bet noveles laikā viņš pzmatīgi izmainīsies, kļūs nobriedušāks, viņam pat tipa bārda tiks uzaudzēta... Nu ta jau manīs, bet katrā ziņā bija interesanti un Demetrio palika greizsirdīgs uz Valentinu... :rofl:

0

2

Interesanti lasīt, nezinot par kādiem varoņiem iet runa. :D

0

3

Nu man līdz tam vēl dažas sērijas jāpagaida. Bet tas liek steidzami noskatīties sērijas, kas ir pa vidam līdz 14ai. Nu nav jau tik daudz un neprasa daudz  - pašai leils prieks saņemt lielu daudzmu šīs telenoveles.  :dance:
Un tā kā tu daudz esi lasījusi... Madre Luna ir tāds seriāls, kuram grūti paredzēt ar ko beigās viņi paliks kopā. Piemēram Anabela - ar Valentinu vai Demetrio vai vēl kādu citu. Un vai Anhels paliks kopā ar Alehandru. Tev kaut kur kāda informācija nav piekļuvusi? Kaut tikai baumas...  :blush2:

0

4

Nu it kā jau ir paredzēts, ka Alejandra paliks ar Angelu. Un tad jau pēc žanra likumiem Leonardo būtu jāmirst, dodot savu svētību tiem abiem. Bet no otras puses - visu noteiks skatītāji. Viss būs atkarīgs no reitingiem. Pagaidām vispārējā atmosfēra ir tāda, ka faniem liekas - Alejandra neder Angelam, turklāt būt kopā ar savu pusbrāļu māti ir vairāk nekā dīvaini... Fani grib, lai Angela dzīvē ar laiku ienāk cita sieviete, kuru viņš iemīl - jaunāka. Pagaidām ir paredzēts, ka Angels būs ne visai labiņš puisēns, bet mīlestība pret Alejandru viņu mainīs. Un vispār - ja Angela dzīvē neienāk jauna sieviete un Alejandra beigās paliek ar Leonardo, tad Angelam būtu jāmirst, palīdzot Alejandrai, tomēr neticu, ka tā būs - Michels ir pārāk populārs skatītāju vidū. Un vēl - tomēr tas, ka titros Michels ir otrais aiz Amparo - daudz ko nozīmē. Ir jau uzfilmēts arī šis tas kaislīgs starp Alejandru un Angel, bet telemundo protams to tur stingrā slepenībā. Bet neoficiāli avoti liek nojaust, ka kaislīgajās ainās ir pamatīga ķīmija. Var jau būt, ka faniem iepatiksies Alejandra un Michels kopā. Patiesībā es gribētu, lai tā būtu, jo man jau pēc tās 14. sērijas sāka likties, ka viņi kopā labi izskatītos, sevišķi, ja Michel uztaisītu it kā vecāku, ar bārdiņu... Nu nez... A runājot par Demetrio un Valentinu. Es personīgi gribu, lai paliek ar Demetrio, bet kopējais viedoklis netā ir apmēram 50 pret 50, tikai nedaudz vairāk cilvēku ir par Valentinu - tas arī saprotams, jo viņš ir vairāk sērijās redzēts, komiskāks, interesantāks. Bet es domāju, ka viņš tā pa īstam nemīl Anabelu - tā ir tik kaprīze, jo viņa tak ir Demetrio mūža mīla. Demetrio man šķiet, ka mīl viņu pa īsta. Es lieku uz Demetrio...

0

5

Nu runājot par Anabelu. Man arī tiešām gribētos, lai viņa paliek kopā ar Dematrio. Man kaut kā Araps labāk tomēr patīk un viņi kopā arī. Un tā iepazīšanās Anabela uzreiz tā paskatījas, nu tā teikt tā ķīmija bija jūtama. Bet Valentīns - man tāda sajūta, ka viņam daļēji Anabela patīk tik tāpēc, lai vismaz kaut kur pārspētu brāli. Jo nu viņš tak jūt tā teikt greizsirdību, ka Demetrio mācījās augstskolā. Un nu tur viņš varētu parādīt. Un patiesībā man tas liekas patiešām negodīgi - var redzēt, ka viņš cenšas to iekarot, kaut zina, cik brālim viņa nozīmīga. Bet runājot no Anabelas puses  - patreiz izskatās, ka viņa Dematrio uztver tikai kā draugu, bet par Valentinu savādāk - kā viņa tovakar gulēt gāja un atcerējās tikšanos ar viņu. Bet tādas viņas atmiņas par Demetrio neatceros. Nu vārdsakot - esmu par Demetrio.
Tas būtu patiešām neredzēti, ja Angels paliktu kopā ar Alejandru. Neatceros nevienu telenoveli, ku tā būtu noticis. Un tas vairotu to atšķirību, kas man ļoti patīk ši režisora darbos. Pirmajā mirklī pat iedomāties kopā viņu nevarēju, bet pēc šī 14. sērijas - nevaru nepiekrist, ka viņi kopā izskatītos vairāk kā labi. un nu Alejandra izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem - plastiskās operācijas tiešām palīdz.  :rofl: Bet Michelu ar bārdiņu tā pagrūtāk iedomāties...   :rofl:
Bet vienalga paliek ši neskaidrība, kas šajā telenovelē man tā patīk. Pat nedomāju, ka iepatiksies vairāk par Sin verguenzu, bet nu re kā... Paldies albalonga - nebūtu tevis, būtu laidusi garām un tā izdarījusi pamatīgu muļķību.  :rose:

0

6

jā, es laikam gluži par ēnģelīti nenosauktu, drīzāk apar gļēvuli, kas nezin kā tikt pie sev tīkamās sievietes
nedaudz idiotiski tā jau kļūst par apmāktību, jat tā var darīt cilvēkam kas patīk/mīl nu tad ko tdara ar ienaidniekiem
tas jau nav normāli. patreiz man viņš atgādina slimīgu izvarotāju, nevis eņģelīt

0

7

Nu par ēņģelīti es viņu saucu viņa vārda dēl. Un esmu pārliecināta, ka par mīlestību te runa pagaidām neiet. Angels nemīl Alehandru. Viņš viņu vienkārši iekāro. Un tā kā nevar dabūt - tad iekāre kļūst slimīga. Man gan liekas ļoti interesants šāds tēls. Daudz patiesāks - it kā godīgs un ar Tirso cīnās, bet no otras puses savā apmātībā ir gatavs izvarot. Būs daudz interesantāk skatīties, kā viņš mainīsies un es domāju, ka arī iemīlēsies Alehandrā - pa īstam, nevis kā tagad... Bet Alehandra joprojām mīl Leonardo.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 14. sērija - eņģelītis parādīja savu dēmonisko dabu...