TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Бедная Настя/ Nabaga Nastja (Krievija,2003-2004)


Бедная Настя/ Nabaga Nastja (Krievija,2003-2004)

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

http://www.bildites.lv/images/8bw31g7ngzafrgfwtu.jpg
Tas bija mans vismīļākais Krievijas seriāls. Es dievināju Vladimiru Korfu, Annu/Nastju, Natashu un Aleksandru II. :rose:  Man patika krāšņi tērpi, skaista mūzika, labāki Krievijas aktieri, sižets... Vai kāds vēl to skatījās?

0

2

es skatījos! ak dievs, gandrīz jau sāka aizmirsties! tas bija viens riktīgi labais seriāls! atceros, kā es pārdzīvoju, ka nevarēju redzēt pēdējo sēriju! mamma man visu stāstīja!  :cray:

Отредактировано angelina (23.07.2007 15:58)

0

3

Es arii skatiijos ;) Man shis seriaals ljoti patika :heart:

0

4

Oj, šito kopā ar senchiem skatījos... Un niknojos, ka nebija skūpstu gandrīz nemaz tai Natjai un vēl gribēju, lai viņa paliek ar Mihailu - man šķiet tā viņu sauca, nevis ar Korfu, kurš savā reizsirdīgā izturējās tik neciešami... Jā, un vēl dievināju troņmantinieku... :heart:  :D

0

5

Nu es tik fragmentāri skatījos. Bet tad jau patika.  :yes: Vidus daļu ļoti aktīvi skatījos. Annu, Natashu un Aleksandru II, arī Lizu un Repņinu vienkārši dievināju. Pēedējās sērijas beigas tik redzēju. Un kaut kā sanāca, ka pat neuzzināju Kāpēc seriāls saucās Nabaga Nastja... Kāds varētu izskaidrot? Un laikam no Krievijas seriāliem tas ir labākais, ko esmu redzējusi. Un vispār kaut kur klīda baumas, ka uzņem turpinājumu...  :yes:

0

6

Jā, turpinājums tipa būs... Nu Nabaga Nastja, jo izrādījās, ka Ana ir meita tam - nezinu, kā sauc, bet tam pašam vecim, kuram meita Līza. Un vārds viņai īstais Anastasija - krievu valodā to saīsina kā Nastja. Un tad tas draugs baronam Korfam kā labam draugam bija nodevis Anastasiju audzināšanā, jo meita ta ārlaulības... Un Korfs, lai nevienam nerastos nekādas aizdomas, iesauca viņu par Anu... Nu tā kaut kā, cik nu atceros. Ja godīgi tāda liela fane šai novelei neesmu un īstie fani labāk mācēs pastāstīt, vismaz varoņu vārdus atcerēsies... :D

0

7

Nu patiesībā konkrēti vārdi man neko nemaz neizteiks.  :P Kaut kā krievu seriālu vārdus un vispār citu seriālu, par kuriem īpaši nefanoju, negalveno varoņu vārdus neatceros. Un patiesībā es biju gaidījusi kādu mazliet lielāku, iespaidīgāku noslēpumu...

0

8

Paldies par atbildem! prieks, ka arī jums patik šīs seriāls!!! :)

0

9

Vairaak mamma skatiijaas nekaa es.. man skola shkiet trauceeja, bet dazas seerijas redzeeju ;) ja buutu skatiijusies visu, tad buutu vairaak sapratusi un vairaak patiktu, man arii visvairaak patika juusu nosauktie varonji ;) tikai taa Liza itkaa nepatika ;) iisti neatceros vairs ;) Bet man patika, ka krievi beidzot bija uzfilmeejushi labu seriaalu :D

0

10

Jā, man arī tas patika, jo Krievija vienmēr filmē seriālus, bet tā bija telenovele... :)
P.S. Man arī Līza nepatika. :)

0

11

Beidzot es arī tieku līdz šai tēmai. :D Man ļoooti patika šis seriāls!!! Bet sākumā es viņu neskatījos - jo krievu. Tad luaukos sāku skatīties, bet bez jebkādam emocijām.. Rīgā reizēm skatījso, reizēm nē.. Tad biju Jūrmalā un viens teikums programma izmainīja visu.. Apmēra - "Korfs piepilda Annas sapni" - nu tādā garā. Un tas man liak noskatīties sēriju. Un vissss.. Kā es redzēju bildinājuma sēriju tā gar zemi biju... Man par laimi vēlāk atkārtoja Nastju un redzēju no sākuma. :) Protams, bija tur daudz nepilnību - ļoti daudz. BEt tomēr man ļoti patika šis seriāls. Un skūpstu utt.varēja gan būt vairāk!!! Nu nezinu kā būtu bijis, ja skatītos no sākuma - to esmu nez cik režu izdomājusi, bet skatoties no visu es Annai atzīstu tikai un tikai Vladimiru!!!! Nu - Vladimiru es tāpat mīlu...  :blush:  A kad bija kopā Vladimirs, Mihails un Aleksandrs  es vispār no viņu trio vai kusu.  :rofl:

0

12

Ja Aleksandrs II un Vladimirs (Daniils Korfs) ir lieliski aktieri. Man Daniils patika arii seriala "Vsegda govori vsegda".

0

13

A es vot nekādi to seriālu nevarēju noskatīties. Vienreiz sāku, bet pēc pāris sērijām sākaās parastā problēma - aizmiršana ka tāds vispār ir un kad un cikos viņš ir.. :/

0

14

Es arī to katru dienu neskatījos, bet tas bija bieži, vismaz 2 reizes nedeļā... :)
No krievu seriāliem man vēl patika 2 sudbi - 2; Ne rodisj krasivoj; Obre4ennaja statj zvezdoj un tagad katru dienu skatos - Tatjanin denj :)

0

15

Nu es nevienu citu krievu neesmu skatījusies. :D Nu maaaazlietiņ Pīlēnu. Nevelk mani uz krievu seriāliem, t'pat kā uz vācu utt. Bet nu gadās, ka skatoties tomēr saprotu, ka bija vērts skatīties.. Bet sākt ir ļoooti grūti.

0

16

Es arii skatijos šo seriālu un man patika!!! :)

+1

17

Man prieks ka arī Tev patika... ;)

0

18

Viens no maniem mīļākajiem russian seriāliem! :rose:
Tik ļoti gribas, lai viņu kādreiz vēl parāda TV3!  ^_^  ;)

0

19

Ah, sapņot jau var... man arī ļoti patika! :) Bija lietas, kas nepatika, daudz kur varēja piesieties, bet kopumā ļoti patika. :) Ja vēl varētu atrast savu disku, varētu paskatīties videoklipus.. bet neatrast tak.. grr.. vienu dienu jau mēģināju. :/

0

20

Es to šajā vasarā skatījos onlaine pa Izraēlas kanālu - kādas atmiņas! :) Turklāt youtube.com ir diezgan daudz video, vēl Nabagas Nastjas mājaslapā bija sēriju fragmenti... ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Бедная Настя/ Nabaga Nastja (Krievija,2003-2004)