TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой - reālie pāri...


Не родись красивой - reālie pāri...

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Filmēšanas laikā izveidojās divi negaidīti pāri:

Andrejs + Vika

un

Nikolajs + Maša.... :heart:

0

2

oho, Nikolajs un Maša. šie abi varoņi un aktieri man patīk.

0

3

ja ! man viss vairak filma patik Masa un Fedja tie ir tik forsi ! :dance:

0

4

to, ka Andrejs un Vika, es zināju, bet, ka Koļa un Maša :O

0

5

angelina написал(а):

to, ka Andrejs un Vika, es zināju, bet, ka Koļa un Maša

aha, es taapat ;) pat kautkaa neiedomaajos Mashu ar Kolju, wnk neesuu redzeejusi vinjus kopaa seriaala.. un ja redzeju, tad nepieveersu iipashu uzmaniibu.. nju bet cerams, ka abiem paariem viss veixies un buus uz ilgu laiku, jo diemzeel tik biezi aktieru miilestiiba nav gara..

0

6

Es par abiem nezinaaju  :blink:

0

7

Nu ja turpinām tēmu - pats pirmais pāris, kurš izveidojās seriāla sākumā bija Nellija Uvarova un viens no chetriem režisoriem - Sergjes Pikalovs. Pat filmēšanu uz laiku apstādināja, kad abi devās kāzu ceļojumā. A Maša un Koļa - Koļas atveidotājs bija precējies un šķīrās ar sievu, lai apprecētu Mašu - aktrisi tā arī dzīvē sauc. Un tad vēl ir ceturtais pāris - telenoveles direktors Dmitrijs Belosohovs un Andželikas lomas atveidotāja Jevgēnija Chirkova... Mēs gan man šķiet Andželiku neesam redzējuši. Viņa būs redzama epizodēs, kur Juliana ar Katju būs Ēģiptē. Jā, un tad vēl fakts jāpiemin - Nellijas vīrs režisors Sergejs tipa esot ļoti slikti sadzīvojis ar Grigoriju Antipenko - greizsirdīgs bijis... Bet tās jau tikai baumas...

0

8

albalonga написал(а):

Mašu - aktrisi tā arī dzīvē sauc

vakar es to arii uzzinaaju, skatoties to jauno seriaalu Jampadracis maajaas. arii tajaa "Romāns" (nevaru iegaumeet aktiera iisto vaardu  :blush: rada jautru atmosfeeru :D teelo sievieti :D

0

9

Romāna atveidotājs ir Pēterītis... :rofl: (Pjotrs...)

0

10

albalonga написал(а):

Pjotrs

toch :D vakar veel paaris reizes sev atkaartoju, shodien vairs jau neatcereejos :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой - reālie pāri...