TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Alternatīvs video - Katja + Maļinovskis...


Alternatīvs video - Katja + Maļinovskis...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Alternatīvs video - Katja + Maļinovskis...

http://www.youtube.com/watch?v=fF0WKUlXK_M

0

2

Shis ir labais :D iipashi saakumaa un beigaas :D uf.. vakar pirms guleeshanas arii klausiijos sho dziesmu "kak tvoji dela" un skumji pat palika, ka shis seriaals beigsies :D jau priekshlaiciigi skumstu par to.. :D

0

3

;)  Smuks video ;) albalondzinj, a tu nevareetu pateikt kura seerija pashlaik iet  pa '' 3+''    ????  :blush:

Отредактировано Ilze (24.07.2007 11:38)

0

4

Precīzi nezinu, bet kaut kur starp 90 un 100 - vēlāk centīšos tik skaidrībā un ielikšu precīzāku info...

0

5

Paldies, man jau tik preciizi nevajag ,  :rose: Taatad veel priekshaa daudz seeriju , nu veel gandriiz  tikpat, jo cik zinu ir ap 200. seeriju .. :)

0

6

Oj, nu i gan kļūdījos - šodien pa tv3+ būs 117. sērija... :D

0

7

aaa..skaidrs :D paldies, paldies  :friends:  Visspaar shis seriaals man saak arvien vairaak un vairaak patikt ,  :) Un Katja - super  :ok:

0

8

Jā, man tāpat - tāpēc pat atsevišķu forumu uztaisīju, lai varam apspriest atsevišķus momentus un sērijas... Galvenais, ka es ar skatos gan pa tv3, gan pa tv3+. Bet man putra neveidojas, jo esmu redzējusi Yo soy Betty, la Fea...

0

9

albalonga написал(а):

Galvenais, ka es ar skatos gan pa tv3, gan pa tv3+.

nju es taapat :D man ljoti patika taa reklaama pa tv3+ , vakar redzeeju... izskatiijaas, ka Andrejs jau iemiileeja Katju.. lai gan man shkiet ka jau kaadu laicinju ir kaut mazliet iemiileejies, tikai pats taa iisti nebij to sapratis ;)

0

10

Ir, ir... Es domāju, ka iemīlējās tajā pirmajā viņu naktī. Viņa viņam toreiz tādus vārdus pateica. Un viņš man šķiet pats bija pārsteigts, cik labi viņam bija kopā ar Katju. Un kad viņš bija domājis, ka būs pirmais, bet tomēr nebija - man šķiet, ka viņš patiesi kļuva greizsirdīgs. Un tie vārdi - ka viņam ir svarīgi, lai viņš būtu vienīgais Katjas dzīvē un lai viņa piederētu tikai viņam - tas ir tik skaisti. Galvenais, ka ir redzams, ka tas tā arī ir... Un man patīk, ka viņš reāli ir tik pamatīgi greizsirdīgs uz Koļu. Jā, un vēl tas moments - kopš viņš mīlējās ar Katju, viņš vairs nespēj mīlēties ar Kiru... :rofl:  Vot tā ir reālā romantika... :heart:

0

11

Es arii dazreiz skatos gan pa tv3 , gan pa tv3+ , ja nav ko citu skatiities :)

Aha, tagad nu Andrejs ir iemiileejies :D  Katja aizbrauks ,un tur kaa sapratu Juliana vinju paarveidos ;) Man ljooti interesanti skatiities sho seriaalu , hm.. tagad tik saakas '' Jaunais Vilnis ''  :nezinu:

0

12

ahaa, vot tas jaa.. taa romantika shajaa seriaaalaa ir ljooti juutama no Andreja puses :) :) :) ah, kaa man vispaar patiik vinjus abus skatiities ;) :) :) un Mashu un Fedju- otrs paaris kursh man ljooti patiik.. vinji gan uzjautrina, bet Katja un Andrejs - taads maigums, miers... :)

0

13

Ev, ne tikai. Tie abi arī uzjautrina. Kā vakar Andrejs ienāca, kad Katja kartiņu lasīja. Tipa - drīkst es te pasēdēšu, kamēr tu lasi. Tā viņa sejas izteiksmes un saspringums, rokas dūrēs sažņaugtas gar sāniem - nu tipa zēns nervozē kā skolas puika. Un tagad, kad ANdrejs kartiņās tekstu pats raksta... Oj, Andrejs ir romantiskākais telenoveļu džeks... :rofl:

0

14

albalonga написал(а):

Oj, Andrejs ir romantiskākais telenoveļu džeks...

taapat kaa Daavids :D tas jau arii bij romantiskais pasaku princis :D un droshi vien Horhe Enrike Abeljo varonis arii :D tik speeciiigi tas vinjam palika, ka Ana Gerrero (Anita no te rajes) arii sauc vinju par princi :D  :lol:
murgoju es te laikam :D

0

15

Nu vot šo neciešu...  :BB:
Šādu sarunu ietekmē ir grūti nesākt neskatīties. Bet cik saprotu - seriāls jau pusē, un tā man īsti nepatīk skatīties. Par neglītenēm man vajag sajūtu, ka esmu piedalījusies viņas dzīves un mīlestības stāstā kā skatītāja no paša sākuma...

0

16

danna написал(а):

Nu vot šo neciešu...

Nju zheel , visspaar labs seriaals, nu ja jau puse nu nav vairs laikam veerts saakt tagad skatiities, bus gruuti daudz ko saprast ..  :friends:  ;)

0

17

:( nu jā, ja Betty la Fea nav redzēts, tad būs grūti...

0

18

man no saakuma ssi seriaals nepatika, bet tagad skatos katru dienu!!!!
llloti iepatikaas... :yes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Alternatīvs video - Katja + Maļinovskis...