TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)


Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)

Сообщений 1 страница 20 из 39

Опрос

Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)
Mariángela

25% - 10
Jocelyn

10% - 4
Paulina

35% - 14
Miriam

5% - 2
Regina

7% - 3
Karen

7% - 3
Diana

2% - 1
Belén

2% - 1
Otilia

0% - 0
Candelaria

2% - 1
Голосов: 39

1

Kāda šī seriāla varone jums patīk visvairāk? Tā kā seriāla otrais nosaukums ir Hiēnas, daudz uzmanības šeit ir veltītas Joselīnai, Miriam un Kārenai. Man patīk Marianhela (tikai pateicoties Gabijai Espino), Joselīna (interesants personāžs, kas padara šo seriālu interesantāku), Miriama (tas pats ka Joselīna, tikai Miriama ir gudrāka).
Tomēr vismīļāka ir Paulīna! Viņa pēc rakstura ir lidzīga Marianhelai, bet pēc skaistuma viņa vienmēr man atgādinā Rūbiju! :)

0

2

a man Mirjama tīri labi patīk. kā jau tu teici - tas pats, kas Joselīna, tikai gudrāka. un tieši tāpēc man patīk. ;)

+1

3

:friends: Jā, man arī, kā jau teicu ļoti patīk.
Viņai ir ļoti skaista sieviete, neskatoties uz savu vecumu.  :ok:  Man patīk tas, ka viņa spēj sevi novertēt un ir ļoti viltīga.  :) Prieks uz viņu skatīties... ;)

0

4

es pat nobalsot nevaru :D nu nav man vienas miiljaakaas :D ir vairaakas varones, kuraa katrs kautkas savs patiik un piesaista :D gan Mariangela - bet tikai Espino deelj, Miriama - man patiik shii aktrise un arii varone, Karena - beernishkiigi pleesiiga, un Diaana wnk nevar nepatikt :D Pauliina - itkaa jau ari patiik, vaarda deelj, bett raxturaa vinja liidziiiga citaam seriaalu varoneem miilestiibas attieksmes zinjaa, bet ir arii lietas, kas vinjas uzvediibaa man patiik.

0

5

Nu es balsoju par Marianhelu - saprotamu iemeslu dēļ. Un Starp citu - ne tikai Gabijas dēļ. Novele ir gara un Marianhela pilnīgi mainīsies, kļūs par modeli un būs gana stipra sieviete - ģērbsies arī pavisam citādāk. Vēl es balsoju par Karenu - patiesībā viņa ir humora pilns un komisks tēls - un tas, kā viņa ģērbjas - kā striptīza dejotāja... :rofl:  Un vēl es baspju par Kandelāriju - viņa ir viena no manām mīļākajām aktrisēm un zinot, ka dzīvē pret Gabiju viņa izturējās līdzīgi kā Kandelārija pret Marianhelu - nu ļoti mīļi - tāds patīkams, pizitīvs un tiešām labs tēls...

0

6

Man patik Diana. Nu tas gan ir slimība, jo man patik aktrise kura spēle šo lomu un vēl patik Mariangela. Tas arī vis ;)

0

7

albalonga написал(а):

Marianhela pilnīgi mainīsies, kļūs par modeli un būs gana stipra sieviete - ģērbsies arī pavisam citādāk.

Kļūs par modeli?  :O  Atkal? Viņa Enamoradā, Luna La Heredera un nedaudz Guerra de mujeres (kad filmēja reklāmu, filmu) bija modele. Tagad arī Mundo de fieras... Es saprotu, ka viņa ir neticami skaista un viņai ir modeles talants, tomēr man nepatīk tāda veida atkārtojumi. (Gabijai bieži ir reti vai savādi vārdi: Jubirī, Ivana, Luna, Princessa, un daudzas filmās viņa ir modele)

0

8

Bet kopumā man ir prieks par viņu. Pēdējā laikā viņa un Kristians Mejers ir kļuvuši par maniem mīļākajiem aktieriem (abiem 3 vieta) :)

0

9

rubi написал(а):

(abiem 3 vieta)

Kas tad tev ir izveidots tops? Pat par vietām sadalīts? uhh... Un kam tad abos topos ir pirmās un otrās vietas???  :nezinu:

Un par pašu tēmu. Balsoju par Marianhelu. Pašu seriālu neskatos - vasarā pie televizora nav vaļas, bet... Marianhela = gabija apakšā. Un tas vienozīmīgi leik balsot par viņu...  ;)

0

10

rubi написал(а):

Kļūs par modeli?    Atkal? Viņa Enamoradā, Luna La Heredera un nedaudz Guerra de mujeres (kad filmēja reklāmu, filmu) bija modele. Tagad arī Mundo de fieras... Es saprotu, ka viņa ir neticami skaista un viņai ir modeles talants, tomēr man nepatīk tāda veida atkārtojumi. (Gabijai bieži ir reti vai savādi vārdi: Jubirī, Ivana, Luna, Princessa, un daudzas filmās viņa ir modele)

hihi, jā. Un par tiem vārdiem - biju pamanījusi. Laikam prastākie vārdi viņai bija pirmajā telenovelē A todo Corazon - Natālija, Se solicita Principe Azul - Mari Carlotta un tagad Sin Verguenza - Renata.... :rofl:  Vislabāk man patika vārdi Yuberi, kuru dona Bridžita nevarēja izrunāt, un Aleli - Las Gonzalez...

Nu a man mīļākā aktrise neapšaubāmi ir Gabija, tālāk seko Natasha Klausa un tad Silvia Navarro - mans trijnieks. A vīrieši - Arap Bethke, Christian Meier un Michel Brown - bet tā secība periodiski mainās. Protams jau ir vēl citi, bet šie ir paši mīļākie.... :D

+1

11

danna написал(а):

Kas tad tev ir izveidots tops? Pat par vietām sadalīts? uhh... Un kam tad abos topos ir pirmās un otrās vietas???

Es minēšu, rubi pirmo vietu atdod Barbarai Mori, otro Silvijai Navarro. A vīrieši - Serhio Basanjess un Sebastians Rullli - nu rubi - vai es esmu tuvu????? :rofl:

danna написал(а):

Marianhela = gabija apakšā. Un tas vienozīmīgi leik balsot par viņu...

Prieks par to... :kiss:

+1

12

kautkur lasiiju, ka Mariangela buus modele. kaut aatraak :D apnika jau vinjas tagadeejais stils  :blush:  zeel tikai ka atkal taa ir varone kas mainaas un kljuust cita.. vareetu jau no pasha saakuma buut modele un tml..

0

13

hm... Man par mīluļiem runājot rādas doma, ka mēs varētu izveidot kaut kur tēmu, kur ielikt savu aktieru, aktrišu, nezinu, teiksim, top 5. Un pēc tam pārspriest - varbūt atrast kādas vairākas kopīgus mīluļus un tas jau parasti raisa uz sarunām. Un kā redzams - foruma dalībniekiem patīk sarunāties...  ;)

0

14

danna, man shii doma patiik ;)

0

15

laba doma. Aktrišu un aktieru sadaļā var droši par to pļāpāt...

0

16

danna написал(а):

Kas tad tev ir izveidots tops? Pat par vietām sadalīts? uhh... Un kam tad abos topos ir pirmās un otrās vietas???

Man nav izveidots tops, bet noteikt mīļāku aktieru un aktrišu trijnieku, piecinieku galvā man nav grūti. ;)

albalonga написал(а):

Es minēšu, rubi pirmo vietu atdod Barbarai Mori, otro Silvijai Navarro. A vīrieši - Serhio Basanjess un Sebastians Rullli - nu rubi - vai es esmu tuvu?????

Albalonga: Par aktrisēm tu uzminēji! :) Runājot par aktieriem, 1.vieta - Serhio Basnjezs, 2 - Fernando Kolunga, 3 - Kristians Meijers, 4 - Fernando Kariljo, 5 - Huans Pablo Raba. Vīrieshiem vietas bieži mainās ;)

albalonga написал(а):

Vislabāk man patika vārdi Yuberi, kuru dona Bridžita nevarēja izrunāt, un Aleli - Las Gonzalez...

P.S. Man arī Jubirī visvairāk patīka. :D Kā es dievināju šo seriālu...  :cray:
Albalonga: Vai tev nav Guerra de mujeres video? :) (Daugavpilī Romanticu maijā noņēma un to nekā citādāk nevar pieslēgt, tāpēc sailgojos pēc šī seriāla, jo pierādu, ka to bieži atkārto... ;))

Отредактировано rubi (24.07.2007 21:35)

0

17

bishkiit ne pa teemai - rubi - Tu dziivo Daugavpilii? :O :)

0

18

un es nekaa nevareeju saprast kur ir likusies romantica.. mekleeju, mekleeju pa kaanaaliem bet nekaa. :/

0

19

Jā, es dzīvoju Daugavpilī... :) Tu arī? :O  :lol:

0

20

iedomaajies?? :D es ariii :D ta jau esam vienaa L-jas stuurii :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)