TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)


Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)

Сообщений 21 страница 39 из 39

Опрос

Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)
Mariángela

25% - 10
Jocelyn

10% - 4
Paulina

35% - 14
Miriam

5% - 2
Regina

7% - 3
Karen

7% - 3
Diana

2% - 1
Belén

2% - 1
Otilia

0% - 0
Candelaria

2% - 1
Голосов: 39

21

:D
Jehoooo!  :ok:
Bet kurā rajonā tu dzīvo? Es centrā. :)
Kādā skolā mācies vai mācījies? Es 3vsk. ;)

Отредактировано rubi (25.07.2007 13:43)

0

22

es dziivoju Jaunbuuvee un maacos 12.vsk ;)

0

23

:friends:  :)  :friends:

0

24

:blush:  :friends:  :friends:

0

25

Bet man ļoti patīk Paulina! Viņa ir ļoti skaista meitene u arī gudra! Man vispar ļoti patik pae Huans Kristobals un Paulina!

0

26

:D Sveicināta forumā, Alla-zaika. Piedod par komentu - bet smieklīgs niks....

0

27

Alla-zaika: man arii loti patik shis paris, prieks, ka atradas cilveks, kuram shis paaris arii loti patik. :) Starpcitu, tu piektdien redzeji seriju? :P Bija Paulinas un Huana Kristobala kazas... :heart:  Loti skaista serija bija... ;)

0

28

Paulina ir lideros, :dance:  man par to ir liels prieks...  :D

0

29

nju man ariii ljoooti patiiik shis paaris Pauliina un Kristobals kad vinji ir kopaa, nevis atraida viens otru ;) wnk.. tie atraidiijumi jau tik pierasti no citiem seriaaliem ;) bet kad vinji kopaa, tad viss ir ljoooti skaisti :)

0

30

tagad - pec kazam, ceru ka ilgi bus kopaa :D

0

31

hihihi.... Gan jau Karena visu izjauks. Kā man patīk, kā tā mazā, negaumīgi izaicinošā sterva tur gaisu jauc... :D

0

32

uh, es arii ljooti ceru!! ceru, ka neiekritiis lamataas un neizshkirsies, vai veel kautkas tml.. lai gan paaraak naivi ka vinji ljooti ilgi vareetu buut laimiigi..

0

33

rubi написал(а):

Tomēr vismīļāka ir Paulīna! Viņa pēc rakstura ir lidzīga Marianhelai, bet pēc skaistuma viņa vienmēr man atgādinā Rūbiju!

Ar mani ir tāpat. :D

0

34

Ragana: Sveiki, mana dārga! Es tā pēc tevis noilgojos! Vienmēr tevi atcerējos. Starpcitu, Tev jānobalso tavā prombūtnē izveidotā TOP 10 - telenoveles un Aktieru un aktrišu TOP10. Esmu ļoti priecīga par to, ka tev arī patīk Sāra un atgādina Rūbiju. Tagad Sara Maldonado ir kļuvusi par vienu no manam vismīļākajam aktrisem, ja varētu, tad TOP 10 viņu kaut kur ieliktu, bet šaubos vai drīkst tagad mainīt rezultātus. Tagad skatos ar Sāru "El juego de la vida". (interesants seriāls). Viņai šajā seriāla ir frizūra, ka Rūbijai seriāla sākumā. ;) Sārai tur ir galvena loma, bet man ir prieks, ka neskatoties uz to, ka Mundo de fieras viņa nespelē galveno lomu, mūsu aptaujā viņai ir līderos! :ok:  :)
P.S. paldies visiem par balsojumu un komentāriem.

0

35

rubi написал(а):

Ragana: Sveiki, mana dārga! Es tā pēc tevis noilgojos! Vienmēr tevi atcerējos.

Ai, cik mīļi, rubi! :kiss: Paldies. :)  Es jau arī tevi atcerējos. Jūs visas. Un tici man, man bija daudz laika, ko domāt un sapņot par netu. :D

rubi написал(а):

Tagad skatos ar Sāru "El juego de la vida". (interesants seriāls).

Kur tu to skaties?

0

36

:) Es skatos to  http://www.buscatube.com/v/1/y/El-juego-de-la-vida.aspx
Tur ir video fragmenti, saits ir līdzīgs youtube.com, tikai buscatube ir daudz vairāk video manai gaumei.

0

37

rubi написал(а):

Joselīna (interesants personāžs, kas padara šo seriālu interesantāku)

es balsoju par Joselīnu, jo cik nu es redzēju no šī seriālā (kamēr esmu Rīgā, laikam no visām dienām kopā esmu redzējusi kādas 30 minūtes) man Joselīna un vēl dažas citas bija tik palikušas atmiņā... tā laikam Miriam, kura man vēl patika (no seriāla Tiesības mīlēt). nu Marianhela arī ir laba... tikai kaut kā es te viņu pagaidām pamanīju raudošu... (kāds tur nomira) a Joselīna - ai kāds prieks ka Edit Gonsales atkal negatīvās varones spēlē!!!!! :ok: es tā nopriecājos...

vispār šis seriāls ir pilns ar zvaigznēm - kuru vien nerāda ir zvaigzne!!!! ;)

0

38

es arī skatos šo seriālu un saprotu ka dievinu Helēnu Roho. man ļooooti patīk kā viņa tēlo.. un arī jau no Tiesībām mīlēt :)

0

39

aNgeL написал(а):

dievinu Helēnu Roho. man ļooooti patīk kā viņa tēlo.. un arī jau no Tiesībām mīlēt

jā, man viņa arī patīk.... kad ieraudzīju viņu visu to zvaigžu barā - nopriecājos.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Kāda ir jūsu vismīļāka varone Mundo de fieras? :)