TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 24. jūlija sērija pa TV3+ - 117. sērija...


24. jūlija sērija pa TV3+ - 117. sērija...

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

:rofl: Ak, mans dies. Kad Andrejs pateica, ka neprecēs Kiru, bet ir atradis citu un Maļinovskis minēja, kas ir tā mistiskā Katja... Un Ždanovs tā smaidāja - it kā beidzot būtu sasniedzis harmoniju savā dzīvē un viņam viss būtu tapis skaidrs. Viņš tā vienkārši acīs skatoties pateica Maļinovskim, ka mīl Katju... Oj, dievinu... Viņš pat nenojauš, kādas mīlas mokas viņu gaida turpmākajās sērijās. Par visu šajā dzīvē nākas maksāt...

0

2

jām šiii sērija bija laba!!!!!! :lol:  es visu laiku smējos!!!! zinot kas notiks tālāk gribas visu laiku smieties!!!!

0

3

Oj jā - un beigas ar Aleksandru un Katju. Bravo Katja - viņa tā māk turēties tam kretīnam pretī... Bet vispār man patīk Varapajevs un patīk aktieris, kas viņu atveido...

0

4

Aha, superiiga seerija :) Zheel,ka beidzaas gribeetos skatiities veeel un veel :) Man ljoti  patika, ka Maljinovskis nevareeja saprast kuraa '' Katjaa '' Andrejs ir iemiileejies :D :D :D Bet tad ,ka saprata , oj ,kaa man patika Maljinovska sejas izteiksme :rofl:

0

5

oj jā - Maļinovskis labais... :rofl:

0

6

Kaa sapratu, tagad '' Ne rodisj krasivoj '' ies tikai peec '' Jaunaa Viljna'' ??

0

7

ahaa, mani arii tas viss vienkaarshi sajuuusminaaja :D :D :D super :D a veel ta Andreja apgaismiiba - ja preceesies ar Kiru, buus jaagulj ar vinju :D :D arii bij labais :D tas kautkaa savaadaak, kad galvenais tikai peec pusseriaala saprot, ka iemiileejies- tad viss izskataas emocionaalaak :)

0

8

aNgeL написал(а):

Andreja apgaismiiba - ja preceesies ar Kiru, buus jaagulj ar vinju

a jaa man shis arii baigi patika :rofl: :rofl:  :rofl:

0

9

aNgeL написал(а):

tas kautkaa savaadaak, kad galvenais tikai peec pusseriaala saprot, ka iemiileejies- tad viss izskataas emocionaalaak

un man tieši tas patīk........

0

10

man arii tas ljoooti patiiiik.. pashai, kaa skatiitaajai vairaak emociju skatoties ;)

Ilze написал(а):

Kaa sapratu, tagad '' Ne rodisj krasivoj '' ies tikai peec '' Jaunaa Viljna'' ??

es arii taa sapratu  :beee:

0

11

aNgeL написал(а):

es arii taa sapratu

:( aha , nu tad taa arii droshi vien ir

0

12

aa, veel kas man nepatika (nu kaa jau daudzos seriaalos tas) ka Katja noklausiijaas galiigi ne to sarunas dalju, un aizskreeja par agru :D grr :P

0

13

aNgeL написал(а):

aa, veel kas man nepatika (nu kaa jau daudzos seriaalos tas) ka Katja noklausiijaas galiigi ne to sarunas dalju, un aizskreeja par agru  grr

aa, nja ,  nu kaa jau visos seriaalos   ^_^  Nevareeja vinja atnaakt agraak , nu vot tieshi tieshi tad ,kad bija ne taa dalja ... pffffff :D

0

14

Ilze написал(а):

aa, nja ,  nu kaa jau visos seriaalos     Nevareeja vinja atnaakt agraak , nu vot tieshi tieshi tad ,kad bija ne taa dalja ... pffffff

vo vo.. tikai atkal mums nervus jaabojaa :D

0

15

ai, skatos, šodien labā sērija bijusi... :( žēl, ka neredzēju, bet es biju pie druškas viņas vārdeni svinēt.  :pig:

0

16

Lielā Kristīņu diena... Tāda mums tā bija arī darbā... :rofl:

0

17

šodien Spānijā vsp ir Svētās Kristīnas diena.

0

18

aNgeL написал(а):

vo vo.. tikai atkal mums nervus jaabojaa

aha tiesshi taa :D

Tikko izlasiiju no 117. seerijas liidz 200. seerijai mazos aprakstinjus par seerijaam, tagad nu zinu, kas notiks taalaak , un man palika veel interesantaak to visu redzeet ;)

0

19

Ilze написал(а):

Tikko izlasiiju no 117. seerijas liidz 200. seerijai mazos aprakstinjus par seerijaam, tagad nu zinu, kas notiks taalaak , un man palika veel interesantaak to visu redzeet

a man taa iisti nekaadas nojausmas nav par to kas buus :D bet taapat interesanti :P

0

20

aNgeL написал(а):

a man taa iisti nekaadas nojausmas nav par to kas buus  bet taapat interesanti

:ok: aha

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 24. jūlija sērija pa TV3+ - 117. sērija...