TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 16. sērija - nabaga Demetrio...


Madre Luna 16. sērija - nabaga Demetrio...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Oj, laba sērija. Bet žēl Demetrio, kurš vēl nenojauš, kas notiek starp Anabelu un viņa brāli. Un tad vēl arī mazā Luzmila, kura mīl Valentinu - ai, ņirdzīgi jau, bet es gandrīz ceru, ka viņi beigās paliks kopā... :rofl:

0

2

Tikko noskatījos un nevaru tev nepiekrist - laba sērija. Nabaga Demetrio... Bet tā Anabela ir tik nesaprotama - nākamās sērijas sākumā vēl pasaka Leonardo - ka tomēr vairāk Demetrio. Ak..  :swoon: Bet jau tagad sākas tās greizsirdības un dumsu scēnas starp brāļiem, kas būs vēlāk... Un man arī dikti patīk Angela un Anabelas nemšanās - sarunas vienmēr tādas interesantas un ņirdzīgas.

0

3

Jā, tā gan - baigie brālēns un māsīca - tāds flirts, lai gan ir tikai draugi... Vēl bija atkal laba aina ar vecmāmiņu. Kā tas Tirso izgāzās. Tāds abloms... :rofl:

0

4

esmu pārāk iekavējusi ar savu dame chocolate atkatrību bet tagad kad man nav ko skaīties centšišos iedzit vēl; pa vidu rakstīšu solo so amor, jo nesmu tādā saj;usmā kā jūs, bet nesolu ka pat pārlaižot pāri tikšu tik tālu, ītīpaši tāpēc ka megaplad progresēja ļāva man uzlikt lādēt dame chocolate, t6as niozīmē ka pēc kāda liak ieniršu savā atkarībā

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 16. sērija - nabaga Demetrio...