TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)


El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

Info no LTV7 mājas lapas...

Likteņa atraidītā (El Despresio / Betrayed)

http://www.bildites.lv/images/4azwveo1g08fnutorsg.jpg

LTV7 no 8. augusta darba dienās 9:35
Daudzsēriju melodrāma (130 sērijas). Venecuēla, 2006.
Režisori: Juri Delgado un Tonijs Rodrigess
Lomās: Rikardo Alamo, Flāvija Gleske, Fedra Lopesa, Eduardo Serrano, Adolfo Kubass
Vientuļa, bikla meitene, visu atstumta, neviena nemīlēta, uzskata sevi par neglītu, un laikam gan tieši meitenes nedrošības dēļ visi izturas pret viņu kā pret garīgi atpalikušu. Tāda ir likteņa atraidītā Klāra Inese, kura mīt kādā lauku klostera viesnīcā. Klāra Inese ar savu likteni ir samierinājusies: viņa apzinās, ka citāda dzīve viņai nav lemta. Bet - tas turpinās līdz brīdim, kad Klāra Inese uzzina patiesību par sevi un savu ģimeni - proti, savu piederību bagātajai un ļoti ietekmīgajai Santamarijas ģimenei. Tad arī jaunā sieviete nolemj, ka darīs visu, lai atrastu savu īsto ģimeni, lai iepazītu savus radiniekus. Viņa dodas uz pilsētu. Viņa dodas pretī savam liktenim.
Ceļš atnes liktenīgu satikšanos ar valdzinošo Raulu Velandro. Viņš daudz palīdz Klārai Inesei. Tomēr – ne visas tikšanās šajā meklējumu ceļā ir tik jaukas. Klāra Inese satiek arī savu nelabvēli, var pat teikt - ļaunāko ienaidnieci Pastoru Laru Portiljo. Tieši Pastora ir tā, kas savulaik gribējusi, lai  tikko dzimusī Klāra Inese tiktu nogalināta. Tieši Pastora ir tā, kas dara visu, lai kontrolētu, lai turētu savā varā visu Santamarijas ģimeni, lai noteiktu un kārtotu šīs ģimenes piederīgo dzīvi, likteni, nākotni.
Ceļojuma laikā Klārai Inesei nākas daudz ko piedzīvot, dažkārt  situācijas veidojas visai negaidītas un pat riskantas. Tomēr ir arī veiksmes: Klāra Inese sastop un iepazīstas ar Sirilo Santamariju, kas kļūst par viņas sargeņģeli, un  meitenes noslēpumu nolemj neizpaust. Drīz vien Klārai Inesei izdodas iepazīties arī ar Israelu Santamariju, kas ir viņas īstais tēvs. Beidzot tieši Sirilo Santamarija ir tas, kas pieņem drosmīgu lēmumu – viņš paziņo, ka Klāra Inese ir viņa meita… Un tajā pašā laikā visai glītais un interesantais jaunais cilvēks vārdā Rauls Velandro ir nopietni ieskatījies ļoti glītā meitenē, kura viņu apbur gan ar ārējo skaistumu, gan bagātu dvēseli. Tā, protams, ir Klāra Inese. Viņu nejaušā satikšanās izvērtusies par nopietnām jūtām. Kaut gan – ko gan Rauls var solīt Klārai Inesei, ja viņam jāslēpj, ka ir jau precējies ar Tamāru Kamposu? Turklāt viņam ir vēl aurī pāris nopietnas aizraušanās... Tātad - jauneklis ar ļoti plašu sirdi... Starp citu, arī no Santamarijas ģimenes.
Protams, malā nestāv arī ļaunā Pastora. Viņai ir savi plāni, nodomi, kas visi vērsti pret Santamarijas ģimeni. Turklāt viņai ir arī palīgi. Notikumu gaitā nākas iepazīties gan ar vēl daudziem citiem cilvēkiem, gan priecāties par laimīgu tikšanos un savstarpēju saskaņu, līdzdzīvojot nelaimīgajiem mīlētājiem...

Trešdien, 8. augustā
1. sērija
Klāra Inese atklāj, ka ir saistīta ar ietekmīgo Santamariju ģimeni. Viņa nolemj uzmeklēt bagātos radus, lai palīdzētu bāreņu patversmei. Izraēla sieva Pastora piespiež Tūlio Nunjesu sadarboties ar viņu. Pilsētā Klāra Inese atrod Raula pazaudēto maku. Viņu aiztur policija.

0

2

Nu, vai kāds skatīsies? Sižets jau atkal par kārtējo neglīteni, kura pārvēršas gulbī un izmaina siržu lauzēju. Daudz pēdējā laikā tādu saviesušies... Forumu atsevišķu jau noteikti nevajag...

0

3

albalonga написал(а):

Forumu atsevišķu jau noteikti nevajag...

domāju ka nav nepieciešāsm, man nav paredzēts skatīties, neīešu jau tik agri celties kā'das tagad jau pierastas telenovelas dēļ

0

4

nu es ar ne, bet reizēm jau noteikti redzēšu vismaz kādu daļu no telenoveles. Flavia Gleske nekur līdz šim nav redzēta, bet tagad filmējas kopā ar Juan Alfonso Baptista...

0

5

albalonga написал(а):

nu es ar ne, bet reizēm jau noteikti redzēšu vismaz kādu daļu no telenoveles. Flavia Gleske nekur līdz šim nav redzēta, bet tagad filmējas kopā ar Juan Alfonso Baptista...

nezinu vai pat reizēm paskatīšos

0

6

Aktieru sastāvs:

Flavia Gleske - Clara Inés Santa María
Ricardo Alamo - Raul Velandro
Fedra Lopez - Pastora Lara Portillo
Eduardo Serrano  -  Israel Santa María
Nacho Huett - Edilio Velandro
Deyalit Lopez  -  Lucely Linares Santa María
Paula Bevilacqua - Ludmila Alvarez
Sandy Olivares - Manuel Jesus Malpica Santa María
Andres Suarez  -  Gabriel Barón
Monica Spear  -  Tamara Campos
Adolfo Cubas  -  Cirilo Santa María
Francis Rueda  -  Guillermina Albornoz
Leopoldo Regnault  -  Isael Velandró
Beatriz Vasquez  -  Elisenda Medina
Alejo Felipe  -  Baudilio Velandró
Marcos Campos  -  Nicolás Linares Santa María
Gonzalo Cubero  -  Ambrosio Cepeda
Carlos Arreza - Alvaro Munderey
Rebeca Aleman  -  Berenice Santa María
Adita Riera  -  Octavia Santa María
Kareliz Ollarves - Zaida Castellanos
Oscar Cabrera  -  Crisanto Maldonado
Lady Nuňez  -  Violeta Velandró
Sthuard Rodriguez  -  Fabio Linares
Donny Ochoa  -  Peretico
José Ángel Avila  -  Giorgio
Juan Carlos Lopez  -  Fernando
César Bencid  -  Colimodio Peralta
Gabriel Blanco  -  Gaston Maneiro
Jesús Cervo  -  Tirso
Antonio Cuevas  -  Rey Lozada
Jeanette Flores - Estrella Peralta
William Goite  - Padre Atenor Olivera
Simon Gomez  -  Aquiles
Lolimar Sanchez  -  Afrodita
Oswaldo Mago  -  Humberto Martini
Norma Matos  -  Maribel Martini
Aracelli Prieto  -  Brígida Albornoz
José Romero  -  Gumersindo Vargas
Freddy Salasar  -  Padre Potentá
Priscila Izquierdo  -  Eva Linares
Dorinay Castillo  -  Fatima Linares

Izcēlu tos, kuri šķita ievērības cienīgi...

0

7

Mm, es noteikti skatīšos, jo tur spēle mani favoriti starp aktieriem. ;)
Lai gan laiks ir ļoti stulbs... :(

0

8

patiesiibaa es gribeetu paskatiities..laikam jau ari radiis 2 reizes dienaa?! bet vienalga neviens laiks man neder..

0

9

Nu noskatījos es šodienas sēriju - tā laikam bija trešā vai otrā - nezinu. Nu vispār te pirmais skūpsta mēģinājums un romantika. Rauls Inesi Klāru ar feikiem vecākiem iepazīstina... Es skatījos, skatījos un - nekādas loģikas. Rauls - siržu lauzējs tā uzreiz uzķērās uz tādu naivu un galvenais - ne īpaši pievilcīgu meitenei. Nu atzīstiet taču - tajās brills, ar to drausmīgo frizūru un garlaicīgajām kleitām viņa izskatās briesmīgi. Un vispār - nu nav jau viņa tik skaista. To visu vēl varētu pieņemt, bet - nesajutu viņā nekādu harizmu, nekādu starojumu. Pilnīgi neko. Viņa ir tik garlaicīga un neizteiksmīga. Paskatījos dažas aktrises bildes, kur viņa ir normālā izskatā - un arī nekā - pilnīgi nekā interesanta. Pastora bija interesantākais tēls, as, kurš Jūdasa sievā Izmaelu tēloja - arī interesants... Nezinu, vai tiešām Venecuēlā aktrišu aptrūkās, ka bij tāda Flāvija jāņem...

0

10

albalonga написал(а):

Nu atzīstiet taču - tajās brills, ar to drausmīgo frizūru un garlaicīgajām kleitām viņa izskatās briesmīgi.

Nu par to neesmu nemaz šaubījusies. Kaut kā loģiskāk un normālāk būtu, ja viņš sākumā būtu jutis pret viņu žēlumu un tad tikai vēlāk būtu jutis simpātijas. Un redzētu, ka viņa nav tik pelēka un neizteiksmīga, bet interesants cilvēks.

albalonga написал(а):

Nezinu, vai tiešām Venecuēlā aktrišu aptrūkās, ka bij tāda Flāvija jāņem...

Nu vienīgi - šķiet, viņa labi šlupstēja.  :rofl:

0

11

Man arī šī telenovele neiepatikas. . . domāju, ka paskatoties pirmās sērijas varētu tomēr iepatikties, taču tā nenotika...vienīgais kas man patīk ir dziesma, bet man nav ne jausmas par ko tajā dzied. . .  :D
Vai ikāds nevar ielikt šo dziesmiņu???? ;)

0

12

Lisa написал(а):

Vai ikāds nevar ielikt šo dziesmiņu????

Ielikšu... :D

Jā, šļupst viņa tiešām profesionāli. Tāpēc arī loģikas nav - nu kur viņš tur skaistumu saskatīja tas Rauls....

0

13

albalonga написал(а):

Ielikšu...

Paldies, Albalonga! :rose:

0

14

es arii laukos esot noskatiijos - visas 3 seerijas. piekriitu visam juusu rakstiitajam.. tachu ne tikai Rauls vinju uzskatiija par skaistu ..arii veel viens to pashu cik sapratu domaaja.. tajaa neiebraucu!! nju 2. seer vinja bij smuki sageerbta, bez brillem un tad jau Rauls tieshaam pamaniija, ka vinja ir skaista.. patiesiiibaa jaa - diezgan garlaiciigi, nekaa taada jauna, tachu patiik skatiities uz to romantiku :) un Alamo man ljooti patiiiik  :)

0

15

aNgeL написал(а):

Alamo man ljooti patiiiik

Negribu nevienu aizvainot, bet manuprāt , jā alamo ir skukiņš,bet es viņu esmu redzējusi 3 lomās un visās viņš tāds diezgan tizls. . . .ļaujas pakļūt zem sieviešu papēža. . . nezinu, kā lai pasako ko domāju. . . .  :blush2:

0

16

nee, es tieshaam nesaprotu sho seriaalu - priekshkam Klaarai Inesei vajadziigas taas brilles, ja taapat visi vinjaa redz skaistuli??? un ar tiem uzvaardiem shodienas seerijaaa es vispaar nojuku - manupraat, tur kas nojucis.. mjaa..

0

17

Kaut gan man ar shis serials ipashi neinterese, bet tapat jau var paskatities kaut lai jautribas pec!

0

18

Vakar beidzot paskatījso šo seriālu - un tā laikam bija arī pēdējā reize. :D Aktrise briesmīga, vispār man no pirmā skatiena nepatika!!! Mjā, Alamo varētu labākās lomās tēlot.. :/

0

19

Paloma написал(а):

Mjā, Alamo varētu labākās lomās tēlot..

nju man vinja loma patiiik.. varbuut seriaalu vareetu labaaku, bet lomai nav ne vainas, manupraat ;) vinja profesija mani vispaar sajuusmina :)

0

20

Nu tā bija mana doma - labākos seriālos.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)