TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)


El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

Priekš man šitais seriāls ir daudz labāks par visiem, kurus tagad rada mūsu televizīja. Lai gan protams, RCTV telenoveles ir "na lubitjelja", viena Jūdasa sieva ko māksa. Galvēnai varonei no sakuma nav jābut par tādu muļķiti, viņa tiešam ir simpatiska, bet brilles... tas jau mums parāda, kā īstais skaistums nav āreja izskatā (manuprāt). Un viņa jau no paša sakuma nav nekāda Katja Puškareva, IMHO, kā arī tas ir redzams no viņas uzvedības. Varbūt viņa ir mazliet dumja, taču visu atri saķer un var visu izmantot savas nolukos... Alamo tiešam šeit nav viņa labāka loma, man viņš vissvairak patika SBNB, kur spēleja kopā ar Mardži. Vēl tracina Tamara... Nu kā viņš varēja apmainīt Marjorie de Sousu uz to lelli Moniku Spear??? Tur taču pavisam nekā nav!
Patik Luselija, Pastora, Edilio un Hesus Manuel. Nu Klara Inese 50/50, kā jau teicu man viņa arī liekas simpatiska. Tikai viņas runa ir savāda un dažreiz tracina. ;) Nepatik Nikolas, masa Huana, Tanara. Sirillo (kaut kāda parodija uz tādu XXI gadsimtā pirātu) un diemžēļ Rauls ar nepatik...
Taču sižetam nav ne vainas, skatīšos talāk. Paldies LTV7 par jauno radīšanas laiku. :)

0

22

Deyalit написал(а):

viena Jūdasa sieva ko māksa

Es skatījos visas sērijas un biju sajūsmā... :D

Deyalit написал(а):

Nu kā viņš varēja apmainīt Marjorie de Sousu uz to lelli Moniku Spear???

Es kaut ko palaidu garām... :blush:  Vai Alamo ir šķiries no Marjorie?  :O

0

23

Deyalit написал(а):

Nu kā viņš varēja apmainīt Marjorie de Sousu uz to lelli Moniku Spear???

mjaa.. to es årī nesaprotu.. :/ un tomēr vai tad tas, ka Alamo ir ar Moniku nav tikai baumas? un jebkurā gadījumā viņi taču vairs nav kopā?

Deyalit написал(а):

Taču sižetam nav ne vainas, skatīšos talāk.

jap, es ar sāku pamanīt, ka tomēr sižetā ir šādas tādas izmaiņas, un tas tik ļoti nelīdzinās citiem seriāliem ;)

rubi написал(а):

Vai Alamo ir šķiries no Marjorie?

aha, jau diezgan sen.. ļooooti skumji, ka tāa.. viņi bija lielisks pāris..  :cray:

0

24

rubi написал(а):

Es skatījos visas sērijas un biju sajūsmā...

Aga, es ar) Redzeju... 3 reizes ;)

rubi написал(а):

Vai Alamo ir šķiries no Marjorie?

Sen, kad tika uzņemts šis seriāls - El Desprecio. :(

0

25

Deyalit написал(а):

Redzeju... 3 reizes

oo.. wow :D Tad jau baigi labais seriāls :D

Deyalit,ikreiz kad paskatos uz Tavu parakstu un avataru sāku Marjorie vairāk mīlēt :) Viņa ir tiiiiik burvīga.. :)

0

26

Deyalit написал(а):

Aga, es ar) Redzeju... 3 reizes

:friends: (es skatījos 2 reizes :))

Deyalit написал(а):

Sen, kad tika uzņemts šis seriāls - El Desprecio.

aNgeL написал(а):

aha, jau diezgan sen.. ļooooti skumji, ka tāa.. viņi bija lielisks pāris..

Ļoti žēl...  :cray: Turklāt, lasot Leyenda de estrellas viņu pāris man kļuva ļoti tuvs, tāpēc mani tas ļoti sarūgtināja... :(

0

27

aNgeL написал(а):

Deyalit,ikreiz kad paskatos uz Tavu parakstu un avataru sāku Marjorie vairāk mīlēt  Viņa ir tiiiiik burvīga..

Piekritu. :) Man viņa vienmēr patiks, es viņu iepazinu Guerra de mujeres, vēlāk - Gata Salvaje, Rebeca, nedaudz skatījos Ser Bonita no Basta. Man viņa visvairāk patika Guerra de Mujeres, jo dievināju, kā viņa plēsās ar Gabiju Espino... :D

0

28

rubi написал(а):

Turklāt, lasot Leyenda de estrellas viņu pāris man kļuva ļoti tuvs, tāpēc mani tas ļoti sarūgtināja...

vaii, cik mīļi :) :) :) Mums ar Palomu rakstot par šo pāri arī viņš kļuva ļoti tuvs.. gan rakstot, gan meklējot bildes.. tāpēc arī mums vēl skumjāk, ka viņi izšķīrās.. pārāk labi viņi saderēja..

0

29

aNgeL написал(а):

vaii, cik mīļi    Mums ar Palomu rakstot par šo pāri arī viņš kļuva ļoti tuvs.. gan rakstot, gan meklējot bildes.. tāpēc arī mums vēl skumjāk, ka viņi izšķīrās.. pārāk labi viņi saderēja..

Piekritu... :) Žēl, ka tādi pāri šķiras (Streignarde un Cimarro, Spanika un Migels de Leons, tagad arī Marjorie un Alamo... :()

0

30

rubi написал(а):

Streignarde un Cimarro, Spanika un Migels de Leons, tagad arī Marjorie un Alamo...

aha, man arī žēl par visiem šiem trim pāriem, ka viņi izšķīrās.. bet ko lai dara, ka tāda ir zvaigžņu dzīve.. :(

0

31

Jā, piekritu, žēl, ka daudzu zvaigžņu pāri šķiras. Man piemēram bija ļoti žēl J.LO un Bena Afleka pāri...:) Labi, ka Breds Pits un Andželina nešķiras... :D

0

32

rubi написал(а):

Breds Pits un Andželina

aha.. par to es arī priecājos :D un cik zinu Bekhemu pāris arī vēl kopā :) :) kas attiecas uz Dženiferu Lopesu, tad man arī bija ļoti žēl, ka viņa izsķīrās ar Afleku, taču man patīk ka viņa tagad ir ar Marku Antoniju ;)

0

33

Marks Anthonijs man nepatīk pēc izskata, bet dievinu viņa balsi, īpaši La Herederā - Ahora Quien?!

0

34

rubi написал(а):

bet dievinu viņa balsi, īpaši La Herederā - Ahora Quien?!

nju jā, es arī pēc izskata nevaru teikt, ka man ļooti patīk, bet balss viņa.. ahh.. gan "ahora quien", "me haces falta", gan dueti ar Lopesu "escapemonos" un īpaši "no me ames". :)  :heart:

0

35

rubi написал(а):

dievinu viņa balsi, īpaši La Herederā - Ahora Quien

aNgeL написал(а):

man ļooti patīk, bet balss viņa.. ahh.. gan "ahora quien", "me haces falta", gan dueti ar Lopesu "escapemonos" un īpaši "no me ames"

Nevaru nepiekrist!!!!!
Es visvairāk dievinu Ahora qien!!!!

0

36

mmaarriiaa написал(а):

Nevaru nepiekrist!!!!!
Es visvairāk dievinu Ahora qien!!!!

O! ;) Esmu par to ļoti priecīga! :)  :yahoo:

0

37

rubi написал(а):

O! ;) Esmu par to ļoti priecīga!

Es jau arī dikti priecīga,ka tev ar patīk :yahoo: !!!!

0

38

vakar arii klausiiijos ahora quien.. :) :) :) taa ka es arii gribu buut juusu priecaashanaas klubinjaaa  :yahoo:

0

39

aNgeL написал(а):

vakar arii klausiiijos ahora quien.. :) :) :) taa ka es arii gribu buut juusu priecaashanaas klubinjaaa  :yahoo:

:yahoo:

0

40

par ko veel varam papriecaaties? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Desprecio/Likteņa atraidītā (RCTV, 2006)