TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Jūsu mīļākais pāri no House MD!


Jūsu mīļākais pāri no House MD!

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Jūsu mīļākais pāri no House MD!
Hameron (House + Cameron)

40% - 4
Huddy (House + Cuddy)

10% - 1
Wuddy (Wilson + Cuddy)

0% - 0
Hilson (House + Wilson)

20% - 2
Chameron (Chase + Cameron)

20% - 2
Neskatos seriālu

10% - 1
Голосов: 10

1

Es mīlu Hausa un Vilsona draudzību, bet es esmu tomēr totāli Hameron... :rofl:

0

2

albalonga, šitais ir pārāk grūts jautājums priekš manis. :D
Man arī ļoti patīk Vilsons+Hauss un arī Kadija+Hauss. Šie divi pāri vienmēr ir smieklīgi.
Patīk arī Hauss+Kamerona, bet pretēji Tev un laikam lielākajai daļai šejienes Haussa fanu man labāk patīk Chameron. :) Šie aktieri ir pāris arī dzīvē un esmu skatījusies daudzus video ar viņiem un man ļoti patīk kā viņi kopā izskatās, neko nevaru padarīt. :D

0

3

neesi vienīgā, missy. Man patīk Chase&Cameron. Viņi kopā ir tik jauki, redzēju bildes no kāzu žurnāla, kur abi nofočēti, kkad drīz laikam precēsies. Un patīk arī Hauss&Kadija. Vilsona un Hausa draudzība arī patīk.

0

4

Jocīgi, jums abām patīk Chameron, bet par viņiem neredzu nevienu balsi... :(

0

5

albalonga написал(а):

Jocīgi, jums abām patīk Chameron, bet par viņiem neredzu nevienu balsi...

oups. piemirsu nobalsot. :D a tagd nobalsoju. ;)

indy написал(а):

neesi vienīgā, missy. Man patīk Chase&Cameron. Viņi kopā ir tik jauki, redzēju bildes no kāzu žurnāla, kur abi nofočēti, kkad drīz laikam precēsies. Un patīk arī Hauss&Kadija. Vilsona un Hausa draudzība arī patīk.

ā nu man prieks. :)

es youtube redzēju interviju ar viņiem no E! kanāla. Jesse Spencer stāstījā kā viņš bildinājis Jenifer Morisson Parīzē. Cik banāli. :D Bet nu nenoliedzami romantiski. :) Viņš teica, ka gribējis viņu bildināt Eifeļtornī, bet viņa nav gribējusi vilkties uz Eifeļtorni, bet gan gribējusi iet iepirkties. :rofl:
mēģināšu sameklēt vēreiz to video. labs bija.

0

6

Atradu: http://www.youtube.com/watch?v=vFrYgUJE … mp;search=

0

7

:rofl:

0

8

albalonga atkal smaida. :)

0

9

lūk 2 bildes no InStyle Wedding eddition.

te un te

David Shore intervija par Līzu un Hjū ( kadija un Hauss)

"Doesn't seem to matter what we write when Lisa and Hugh get in a room together there somehow there seems to be this sexual tension. In fairness we do have him commenting on her ass about 20 times. We have to do it in a House way, we're not gonna have them start dating and be happy and live together, but you know maybe one episode something will happen and they'll have to deal with that, I think that will probably be next season

no Fox TCA Summer upfronts

Next, reporters wanted some dish on the characters' love lives next season. "Go ahead, run with it," Laurie teased to co-star Lisa Edelstein (Dr. Lisa Cuddy). "You know you want to."

"They don't tell me anything," hedged Edelstein.

0

10

jā, nu smukas tās kāzu bildes. Lai jau ir dzīvē laimīgi, bet Housam es vienalga gribu Cameronu... :rofl:

0

11

Man domāt, ka ar Hausu nebūs neviens...

0

12

Uh  - kas par jautājumu. Skaidri zinu tikai vienu - pēdējā atbilde noteikti nē.  :haha:
Housa un Wilsona attiecības ir vienkārši fascinŗjošas. Neko daudz par otru nezināt, bet izdomāt un izprast. Un reizēm tā sāpīgi aizvainot. Bet draugi toēr paliek vienmēr - un tas mani patiešām fascinē.
House un Cuddy. Arī patīk - tomēr viņi viens otru tā īpaši ciena un uzticas.
Un tad House un Cameron. Nu tā pretstautu būšana pievelk. Un tas, ka viņi tomēr ir tik tālu, bet reizēm tuvu viens otram. Un izprot viens otru. Nu vakardienas sērijā - Chase prasīja, kāpēc House staigā apkārt un Cameron zināja atbildi. uhh. Un patiesībā man tagad ir bail, ka man iepatiksies arī Chase un Cameron attiecības - un ne tādēļ, ka viņi ir pāris dzīvē. Zinot, ka viņi saies kopā es tā pavēroju, ka viņi bieži saskatās. Un redzēju to klipiņu no 3. sezonas pēdējās sērijas. Lai gan - nekad neaizmirsīšu Chasa 1. sezonas nodevību pret Housu.

0

13

Chase  kā varonis ir ļoti "audzis" un nevar ne salīdzināt ar to, kāds viņš bija 1. sezonā. A vot Formans gan tikai arvien sliktāks kļūst.
Par Hausu un Kadiju, ja kāds cits būtu viņa priekšnieks, sen jau Hauss būtu izmests vien savas attieksmes, neparasto metožu un sava rakstura dēļ. Ko tik Kadija nepacieš :D Bet viņa pacieš. Un piekrītu dannai, ka viņu starpā ir tāda cieņa vienam pret otru. un...tas taču skaidri ir redzams, ka viņi viens otru grib:D
es negribētu, lai Hauss beigās paliek viens:(ceru, ka tā nenotiks;)

P.S. vēl jau ir variants Hauss/Steisija :D

0

14

indy написал(а):

vēl jau ir variants Hauss/Steisija

oj nē, tikai mlūdzu ne to. Kaut ar Kadiju, tikai ne Steisiju. Tas vienkārši ir jau noiets etaps...

0

15

piekrītu. Steisija varbūt nebija slikta varone, bet galīgi nevajadzīga gan. Nez no kurienes pēkšņi parādījās :D

0

16

prieks, par aktieriem kas saderinājās dzīvē viņi kopā iskatās skaisti
bet hausā, man prasās lai haus paliek kopā ar cameroni, bet nē ar kadiju nē.
ar wilsonu vēl būtu interesanti. itīpaši tāpēc ka nešaubos ka haus wilsonam pielipinātu savu īgnumu. viņi abi būtu zvērināti īgni vecpuši

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Jūsu mīļākais pāri no House MD!