TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Labākias partneris telenovelēs Gabijai Espino?


Labākias partneris telenovelēs Gabijai Espino?

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

Labākias partneris telenovelēs Gabijai Espino?
Jorge Reyes ("Guerra de Mujeres" un "Las Gonzalez")

0% - 0
Christian Meier ("Luna La Heredera")

54% - 6
Pablo Montero ("Rebeca")

45% - 5
Rene Lavan ("Enamorada"

0% - 0
Rafael Novoa ("Se solicita Principe Azul")

0% - 0
Javier Gomez ("Sin Verguenza")

0% - 0
Adrian Delgado ("Guerra de Mujeres", Las Gonzalez"...)

0% - 0
Kāds cits

0% - 0
Neesmu redzējis nevienu telenoveli ar Gabiju

0% - 0
Голосов: 11

1

Nu jūs jau zināt, ka Mauricio un Luna ir mans sapņu pāris - protams, ka Chris meier ir labākais Gabijai, lai gan tagad ar Javier Gomes Sin Verguenzā man viņa arī patīk...

0

2

Man ir 4 mīļākie pāri.
1)Pablo Montero un Gabija
2)Kristians Meijers un Gabija
3)Adrians Delgado un Gabija
4)Alehandro de la Madrid un Gabija
Nezinu, grūti teikt, kurš ir mīļākais, tomēr balsoju par Pablo Montero, jo Rebekā Princese bija lieliska kopā ar Martinu. Lunā man arī ļoti patika Luna un Mauro, bet Lunā man arī ļoti patika Rodrigo, sākumā pat daudz vairāk par Mauro. Tāpēc izvēlos Pablo, jo viņš vienmēr Princesei lieliski piestāvēja. Bet Eduardo (Rikardo Alamo) un viņa arī bija lielisks pāris. Man ļoti patika Guerra de Mujeres - Huans Diego...
Vispār Gabijai piestāv visi vīrieši, arī Cēzars Evora :D

0

3

Jā, tik tagad atjēdzos, ka Cēzaru esmu aizmirsusi... :rofl:

0

4

:lol:
Es domāju, ka tu tīšām to nelieki, jo viņš Gabija ir pārāk vecs.... Bet no otras puses vecums nav svarīgs, ja atceros Džordžu Klūniju, Saulu Lizaso.... :) Tālijas vīrs arī ir vecs, bet viņai drīz būs meitiņa no viņa... :D
Strapcitu, žēl, ka tu neieliki Alehandro de la Madridu, man viņš pēdējā laikā sāk ļoti patikt.... :)

0

5

Vau! Pablo Montero ir līderos.... :D (no 3 balsīm  :lol: ) Es, balsojot par viņu domāju, ka būšu vienīga, kura par viņu balso, jo visiem patīk Kriss (man arī... :))

0

6

Nu nekkur daudz jau neesmu redzējusi - tik Rebekā, Luna, la heredera un Sin verguenza. Nu pārējos tik savā galviņā iedomājos. Bet vienalga - Christian Meier. Pablo Montero man arī patika, bet tas gan vairāk paša sižeta dēļ. Bet ar Christian Meier pavisam noteikti varu iedomāties vēlreiz kopā.

0

7

ganrīz vienozīmīgi Christian Meier kautvai man dikti patika viņas mīlestība pret pablo montero varoni, bet tur jau laikam man patiktu ar arī kādu citu aktieri protams ar dažiem izņēmumiem

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Labākias partneris telenovelēs Gabijai Espino?