TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Davai pakašķēsimies?


Davai pakašķēsimies?

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Reizēm ir tā, ka gribas pakašķēties. Parasti šiem nolūkiem izvēlos mammu... Nu davai, pakašķējaties ar mani. Es neticamā kārtā parasti spēju visiem aizvērt mutes, ja vien to vēlos. Bet pēdējā laikā mācos tā nedarīt. Vai jūs kādreiz ir nolamājuši? Ar mani uz ielas viens džeks centās iepazīties. Es atteicos. Viņš pateica,ka es esmu "sexuaļno azabočennnaja...". Es sāku smieties un noteicu: "Labi, ka tikai es, nevis tu..." Viņš apvainojās un pa visu ielu nolamāja mani par mauku... Ak, cik smieklīgi ir vīrieši. .. Bet es pašlaik gribu, tikai vienu, tomēr viņš ir aizņemts un man nav lemts. Nolādēts, pasaule ir neciešama. Pakašķējieties taču ar mani....

0

2

aij, albaonga man šovakar uz kašķiem nevelk. pinocchio man savu jauko garīgo pielipināja. :)
davai rīt no rīta, kad būšu pārskaitusies, ka atkal tik agri jāceļās, centīšos atcerēties un atnākt šeit ar Tevi pakasties, ja jau reiz Tev tā gribas. ;)

Es laikam tāda pozitīva šajā nodaļa neiederos. :rofl:

0

3

albalonga написал(а):

Ak, cik smieklīgi ir vīrieši.

un neizprotami, ar, nu tā vismaz saka fimās grāmatās un arī reāli cilvēki, pati patreiz nemāku pateikt, jūtos pārāk jauki

albalonga написал(а):

Bet es pašlaik gribu, tikai vienu, tomēr viņš ir aizņemts un man nav lemts. Nolādēts, pasaule ir neciešama. Pakašķējieties taču ar mani....

piedod, bet citreiz jūots pārāk jauki, bet laikam solo su amor neva rrakstī, citādāk, pat anas acīs būs kaut kas jauks
labi jaukā albalonga atlikšu kašķēšanos uz citu reizi vienīgi vari cerēt ka man pāries jaukais garīgais un man sāks sāpēt galv tad gan es būšu gatava, ar kādu kāsķēties un par upuriem trāpītos visi, bez kādiem ierobežojumiwe, jo tas ir tik pinocchiogi, bet gan nebūtu jauki
cik jauki vai ne???

0

4

missy написал(а):

Es laikam tāda pozitīva šajā nodaļa neiederos.

:yes:

missy написал(а):

pinocchio man savu jauko garīgo pielipināja.

cik jauki, unu tad jaukums ir lipīgs, tik jauki
un man vēl skan atbilstyoša dziesma me siento bien
jauki vai ne???

0

5

pinocchio написал(а):

cik jauki, unu tad jaukums ir lipīgs, tik jauki

es teiktu, ka jaukums ir lipīgāks par medu. un tas ir pozitīvi, nūu jauki.
jaukum, pielīpi arī albalongai! :rofl:

0

6

missy написал(а):

es teiktu, ka jaukums ir lipīgāks par medu. un tas ir pozitīvi, nūu jauki.

tad jau jauki

missy написал(а):

jaukum, pielīpi arī albalongai!

jayukumam patīk ka ja viņš dara dabru tad ja viņu uzmaundrina un to pinocchio dara,
lai arī citi justots tik neisakāmi jauki kā es
neticami jauki

0

7

hihihi... Par medu runājot - man kādi simts kilogrami medus glabājas manā istabā. bet kaut kā par bitīti nekļūstu un viss.... Nu labi = pakašķēsimies citreiz. Nu nevajadzēja man to šampja pudeli vērt vaļa. Bet vismaz kaut kā nomierinājos un mammu nomierināju. Laukos jau gulēt aizgāja. A es nekādi nevaru....

0

8

albalonga написал(а):

hihihi... Par medu runājot - man kādi simts kilogrami medus glabājas manā istabā. bet kaut kā par bitīti nekļūstu un viss.... Nu labi = pakašķēsimies citreiz. Nu nevajadzēja man to šampja pudeli vērt vaļa. Bet vismaz kaut kā nomierinājos un mammu nomierināju. Laukos jau gulēt aizgāja. A es nekādi nevaru....

tāpēc ka tu gaidi kad kaukais jakums iedarbosies, tam ir vajadzīgs laiks bet tas ir iedarbīgi
pajaukojies paliks laibāk, man palīdzēja, gan jau tev ar, varbūt vajadzēs nedaudz vairāk jaukuma devu bet bū labi
jaukā albalonga nāc jaukoties

0

9

albalonga написал(а):

Par medu runājot - man kādi simts kilogrami medus glabājas manā istabā. bet kaut kā par bitīti nekļūstu un viss.... Nu labi = pakašķēsimies citreiz. Nu nevajadzēja man to šampja pudeli vērt vaļa. Bet vismaz kaut kā nomierinājos un mammu nomierināju. Laukos jau gulēt aizgāja. A es nekādi nevaru....

100 kg? ohohoo.
man garšo medus. vai nav jauki?

šampis arī ir garšīgs. :D
bet Tu albalondziņ-bombondziņ :rofl: (kaut kā ienāca prātā. eh laikam sanarkojos pinocchio jaukumu) nepārdzīvo. es jau zinu, ka no malas ir savādāk un Tu domā, ka man viegli tā teikt, bet es Tev vairāk neko citu nevaru izdomāt ko pateikt.

0

10

missy написал(а):

(kaut kā ienāca prātā. eh laikam sanarkojos pinocchio jaukumu)

gadās ka jaukums iedarbojas narkotiski, iepriekš neizlasīji lietošans instrukciju??? j to pārdozē, tad jūtas jauki jauki, nevis tiokkai jauki

missy написал(а):

šampis arī ir garšīgs

to pinocchio zin tieši tāpēc viņu tik ļoti dievina

missy написал(а):

zinu, ka no malas ir savādāk un Tu domā, ka man viegli tā teikt, bet es Tev vairāk neko citu nevaru izdomāt ko pateikt.

patreiz no manis neko labāk neko nevar sagaidīt tāpēc tyeikšu tā domā jauki, jūties jauki un vsi būs jauki

0

11

pinocchio написал(а):

jaukā albalonga nāc jaukoties

es jau cenšos. Gandrīz pa nakti negulēju, beidzot aizmigu un jau pulstenis kauc. Uz darbu jāiet. Bet es cenšos smaidīt.... :D

missy написал(а):

100 kg? ohohoo.
man garšo medus. vai nav jauki?

:rofl:  Man tētis ar medus biznesu nodarbojas mazliet....

missy написал(а):

albalondziņ-bombondziņ

:lol:  Šitais man ļoti labi atbilst. Es pat pēc formas esmu apaļa kā bombonga.... Un protams salda....

pinocchio написал(а):

jūties jauki un vsi būs jauki

Un vienmēr viss tikai atkarīgs no attieksmes.... bet prātā nāk dziesmas vārdi "beigtu Napoleonu aprok, lai tas nesmirdētu, bet mazu kaķēnu baro ar siltu pienu..." Kāda vārdu spēle.... Likas es vienmēr savās domās un fantāzijās turpināšu viņu barot ar siltu pienu un nekad neaprakšu...

Jā, ta nu gan kašķēšanās ar jums sanāca... :beee:  Labi, neko darīt - uz darbu jāskrien... :D

0

12

:cray: ai, nu kāpēc es nebiju šeit, chocho?

tā pakašķētos no visas sirds! no te preocupes, miarma :D

0

13

albalonga написал(а):

Šitais man ļoti labi atbilst. Es pat pēc formas esmu apaļa kā bombonga.... Un protams salda....

juki ka tā, bet nesi jau vienīgā pēc iskata tāda

albalonga написал(а):

Likas es vienmēr savās domās un fantāzijās turpināšu viņu barot ar siltu pienu un nekad neaprakšu...

cik jauki, mīļi, gluži kā es ar aladinu

albalonga написал(а):

Jā, ta nu gan kašķēšanās ar jums sanāca...

jauks kašķis, jaukā vakarā

0

14

^_^  eh, albalonga, davai kašķējies ar mani kaut vai katru dienu... man vienmēr atradīsies ko pateikt un diez vai es apvainošos pa īstam, ja arī tu uz mani uzbrauksi.. man augumā// :D nedomāju, ka es palikšu parādā :rofl:
tev jau noteikti mutes aizveršana padodas labāk... cik vien varēju noprast pēc vienas labas sarunas... bet es arī māku runāt... bieži sanākt pateikt tā vai noreagēt tā, ka neviens vairs neko nesaka... bet ja sastopas pārāk kašķīgs cilvēks un tik davai bļaut bļaušanas pēc... nu tad es būšu tā pirmā kura apklusīs...

tak čto, ja vajag un es esmu te. tad tak uz priekšu... man nav žēl ja uz mani uzveļ tāda tipa nastu...

man šodien mana mīļā ķīniete no darba saka, ka viņai baigi sūdīgs garīgais, ka viņai ribas kādu nogalināt un uzkliegt... es viņai saku - kliedz uz mani, saki ko gribi... davai, bļauj... viņa saka tikai smieties un pateica - tiko ka paskatās uz mani un manu seju uz reiz aizmirst par savu niknumu un gribas smaidīt...
nu labi.. :P

davai...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Davai pakašķēsimies?