TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 22. sērija - ābols no ābeles...


Madre Luna 22. sērija - ābols no ābeles...

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Oj, nu labs baigi. Ņirga par to frizieri un restorāna īpašnieku, kuri plēšas Alejandras dēļ. Vēl interesanti kā veidojas Alejandras un Anhela attiecības. Valentīns ar Anabelu dūdo, bet man uz viņiem dusmas Demetrio dēļ. Bet vislabākais ir Anhels kopā ar Leonardo. Abi divi tik līdzīgi. Un tā aina restorānā - kā abi blendza uz Alehandri. Bet pēc tam kā stāvēja pie restorāna. Abi galvu pakasa, tad pagriežas un uzskrien viens otram virsū. Nu pilnīgi jūtams režirosa rokraksts - kā viņam padodas šitie mazie humora triki. A es te darbā zviedzu pilnā balsī... :rofl:

0

2

Nu tā aina patiešām bija lieiiska. Ak, es nevaru kā man ir žēl Demetrio - tāda nodevība no brāļa puses, Anabella jau arī tā kā varēja saprast, ka Demetrio ir pamatīgi viņā ieķēries, bet - nē, viņa to neredzēja. Ak, nabadziņš.... nu negribu,la paliek kopā Anabela un Valentins, bet gan viņa ar Demetrio - bet nu jau patiešām šaubos vai tāds ir scenārsista mērķis.
Un par režisoru - pilnīgākā taisnība. Un tāpēc dievinu šo režisoru, jau no Pasion de gavilanes bija šie savā ziņā īpatnējie joki, kuri tā uzjautrina un Madre luna ne ar ko neatpaliek.  :yes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 22. sērija - ābols no ābeles...