TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...


NRK - Katja Ēģiptē...

Сообщений 1 страница 20 из 54

1

Man patīk šis noveles periods. Jau oriģinālā patika. Tas viss krāšņums un tas, ka tie visi skaistie izturēsies pret Katju labi - Julianas autoritāte tā teikt. Un tik skaisti, kā pamazām Juliana viņu izmainīs un arī Miša, kuram viņa uzreiz iepatikās. Un it kā šķiet, ka Katja jorpojām ir tā neglītene, kas sākumā. Bet tā nav. Viņa jau ir pamatīgi nobriedusi un izaugusi, kopš sākumā ieradās Zimaletto. Visi notikumi Zimaletto viņu jau ir pamatīgi mainījuši. Un kad es tikko noskatījos vakardienas sērijas, es lieliski viņu sapratu, kad viņa jutās neērti, lieki un nevietā - viņa jutās neiederīga - tas tik ļoti līdzinājās man. Es ar līdzīgos pasākumos tā jūtos.

Tāpat bija laba aina, kurKatjai Andrejs rādījās, bet Andrejam Katja. Tik smieklīgi, kā viņi ar Maļinovski pielējās. Un Vika tiešām parādīja, ka ir īsta draudzene Kirai...

0

2

piekriitu katram Tavam vaardam :D ;) Man arii jau ljooti iepatikaas shis periods, ka tieshama vareetu skatiities dienaa daudz vairaak par 2 seeerijaam ;) un nemaz man nepatiik, ka jaagaida 2 dienas liidz turpinaaajumam..

0

3

Tagad pašai škrobe, ka nesāku pirms tam skatīties. Ak, šīs jūsu jūsmīgās sarunas.  :swoon:
Tagad, šķiet, ņemšu un skatīšos vismaz orģinālu. (nu tik tad, kad būs laiks)

0

4

ak, kaa man patiiik, kameer Katja ir Eegiptee ;) :) :) fantastiski :) un kaa Andrejs kliedza un Katja savaa Eegiptee sadzirdeeja - smiekliigi romantiski un naivi :D kad Andrejs piedzeeraas (piektdien pa TV3) man bij tik smiekliigi, kad taksistam, baarmenim raadiija Katjas briesmiigo foto sakot ka miil vinju un tml :D un vispaar tas viss dzeerums bij ljooti smiekliigs, lai gan bij jaajuuut liidzi nabaga Andreja cieshanaam  :blush:

0

5

aNgeL pilniiigi piekriitu ;) :D

aNgeL написал(а):

un kaa Andrejs kliedza un Katja savaa Eegiptee sadzirdeeja

he, man shis moments visslabaak patika :D ;)

0

6

Oj, vēl būs labi, kā viņš dzērumā ar profesionālu boksiri sakausies. Un vēl divreiz šmauks bārā atkal iekšā, kad būs izmests ārā. Nu tipa - viņam visu laiku maz. Tik ārprātīgi ņirdzīgi. Nākamnedēļ to jau redzēsim... :rofl:

0

7

albalonga написал(а):

Oj, vēl būs labi, kā viņš dzērumā ar profesionālu boksiri sakausies. Un vēl divreiz šmauks bārā atkal iekšā, kad būs izmests ārā. Nu tipa - viņam visu laiku maz. Tik ārprātīgi ņirdzīgi. Nākamnedēļ to jau redzēsim...

es jau taapat mokos ka vesela diena jaagaida liidz turpinaajumam, un briivdienaas 2 dienas.. a Tu te veel taa saintrigjee :D :D :D

0

8

jaa, ssis posms ir vnk supper
man jau tiik jaunais katjas izskats!!! :heart:

0

9

starpcitu, jo vairaak skatos uz Katju, jo vairaak saaku pamaniiit, ka vinja arii ir simpaatiska :) man laukos ir kaadi tikai 9 kanaali.. un 3 no tiem raada Negliito piileenu :D :D :D tikai pa TV3 agraakas seerijas ;) briinijos ka turpinaajumaa Andrejs mieriigs..

0

10

vakar arii bij super pie lifta , kad Andrejs visus pasuutiija, bet aizstaaveeja joprojaam Katju - man vispaar shis varonis ir tik ljooti iepaticies ar saviem paardziivojumiem, raksturu     ^_^

0

11

oj, šodien būš tā labā sērija ar kaušanos... :D

0

12

albalonga написал(а):

oj, šodien būš tā labā sērija ar kaušanos...

jā, bij, bet beigas gan bij pretīgas...  :wacko:

0

13

angelina написал(а):

jā, bij, bet beigas gan bij pretīgas...

nu tas gan. Andrejs tagad būs atkal salīdzis ar Kiru un ļoti centīsies laboties. Bet Katja parādīsies un viss - šis vairs tik par Katju domās. A Katja Kirai apsolīs, ka netiksies ar Andreju vienatnē un nerunās ar viņu. Nu vispār tas jau tikai godīgi, jo lai kā arī tur būtu - Katja nocēla Kirai līgavaini un Kira patiešām mīl Andreju. Tomēr Kira pati sapratīs, ka tam visam nav jēgas, ka Andrejs nekad viņu nemīlēs un Kira atbrīvos ceļu Katjai tā teikt. Vispār man patīk Kira. Viņai neapšaubāmi ir savas sliktās īpašības, tomēr jau oriģinālu skatoties, kur šo varoni sauca Marsela - man bija viņas žēl...

0

14

njā, bet stulbums - nevarēja Katja būt ar Mihailu(es pareizi viņa vārdu atceros? :D ), viņš ir daudz labāks un smukāks par Andreju, a lai Kira savāc to lopu.

0

15

hihihi... Ljubof zla - poljubiš i kozla... :rofl:

0

16

Jaa shodienas seerija pa tv3 bija interesanta :D Andrejs un 3 boksieri :D   Nu vinjsh diez cik labi ar var kauties :D :D :D

0

17

Es arī šodien skatījos. Es skaļi smējos, kad viņš līda kauties. Tas bija tik komiski. :D Ļoti labi šim aktierim izdodas nospēlēt galīgi piedzērušos. Vispā man pēc šodienas sērijas iepatikās šis seriāls.

0

18

angelina написал(а):

jā, bij, bet beigas gan bij pretīgas

aha.. es pat skatiities negribeeju, kaa vinjsh skuupsta Kiru, kameer miil Katju..

albalonga написал(а):

Vispār man patīk Kira.

Man arii vinja patiiiik.. patiiik, kaa aktrise teelo, vinjas balss arii ;) un gjeerbjas arii interesanti;)

angelina написал(а):

nevarēja Katja būt ar Mihailu

lai gan Mihails man arii patiiik- miiljsh, jauks, simpaatisks, tachu es gribu lai Katja ir tikaii ar Andreju - peedeejaa laikaa shis varonis man ljooti iepatikaas. pie tam man ljoooti patiiik, ka vinjsh tieshaaam ciesh - redzams, ka miil un tas ir romantiski :)

missy написал(а):

Es arī šodien skatījos. Es skaļi smējos, kad viņš līda kauties. Tas bija tik komiski.  Ļoti labi šim aktierim izdodas nospēlēt galīgi piedzērušos.

aha - piedzeerushos vinjsh teeelo super!!! un kaushanaas, jaa.. bij komiska :D vairaakas reizes liida kauties :D tikai taa asinjainaa seja .. brr.. un kaa parasti - Katja priecaajas ar Mihailu, kameer Andrejs kljust par pashnaavnieku..

missy написал(а):

Vispā man pēc šodienas sērijas iepatikās šis seriāls.

:D baigi labi :D

Ilze написал(а):

Nu vinjsh diez cik labi ar var kauties

aha.. arii tie bokseri apbeera vinju ar komplimentiem :D

Отредактировано aNgeL (16.08.2007 11:47)

0

19

aNgeL написал(а):

Man arii vinja patiiiik.. patiiik, kaa aktrise teelo, vinjas balss arii  un gjeerbjas arii interesanti;)

Jaa, vinjas gjeerbshanas stils ir interesants ;)

aNgeL написал(а):

aha.. arii tie bokseri apbeera vinju ar komplimentiem

Jaa, tas man patika :rofl:

aNgeL написал(а):

aha - piedzeerushos vinjsh teeelo super!!! un kaushanaas, jaa.. bij komiska  vairaakas reizes liida kauties  tikai taa asinjainaa seja .. brr.. un kaa parasti - Katja priecaajas ar Mihailu, kameer Andrejs kljust par pashnaavnieku..

Pat manam teevam patika vakardienas seerija :D  Vinjam visspaat nepatiik  visaadi shaadi seriaali :D Bet vakar kameer es skatiijos , vinsh seedeeja pie datora un ar vienu aci vienmeer ieskatiijaas tv , un smeejaas :D Shodien mammai staastiija ,ka laikam saaks skatiities '' Ne rodisj krasivoj '' ( njaa , bet zinu ,ka neskatiisies , jo driiz beigsies atvaljinaajums) :D

0

20

nu nez, man kkā piedzērušies vīriešu galīgi neliekas smieklīgi, tas ir stulbi...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...