TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...


NRK - Katja Ēģiptē...

Сообщений 21 страница 40 из 54

21

Ilze написал(а):

Pat manam teevam patika vakardienas seerija   Vinjam visspaat nepatiik  visaadi shaadi seriaali  Bet vakar kameer es skatiijos , vinsh seedeeja pie datora un ar vienu aci vienmeer ieskatiijaas tv , un smeejaas  Shodien mammai staastiija ,ka laikam saaks skatiities '' Ne rodisj krasivoj '' ( njaa , bet zinu ,ka neskatiisies , jo driiz beigsies atvaljinaajums)

laikam jau staastiiiju,ka saakumaa sho seriaalu skatiijaas teetis ar braali vislaik.. ar vinjiem no nekaa nedariishanas saaka mamma.. un tad es arii taapataas... braalis vairs neskataas, teetis aptuveni ariii.. tikai ik pa briidim.. bet skataas mamma un es.. :D un par to kaushanos - teetis arii skatiijaas un smeejaas, cik muljkiigi tomeer ir seriaali, ka izdomaa kautko taadu  :D :D

angelina написал(а):

nu nez, man kkā piedzērušies vīriešu galīgi neliekas smieklīgi, tas ir stulbi...

man arii ljooti nepatiik piedzeerushies, tapeec daziem labiem neljauju dzert, tachu Andrejs kautkaa savaadaak izskataas piedzeeries.. - vinjsh uzvedas un runaa komiski un romantiski ;)  kad vinju mashiinaa gribeeja ievilkt un vinjsh kliedza "Katja" tas bij skaisti, un kad 1. reizi vinjsh piedzeeraas un taksometraa vinju lika, tas bij smiekkiiigi, ka vinjsh izliida no otras puses durviim :D

0

22

aNgeL написал(а):

laikam jau staastiiiju,ka saakumaa sho seriaalu skatiijaas teetis ar braali vislaik.. ar vinjiem no nekaa nedariishanas saaka mamma.. un tad es arii taapataas... braalis vairs neskataas, teetis aptuveni ariii.. tikai ik pa briidim.. bet skataas mamma un es..  un par to kaushanos - teetis arii skatiijaas un smeejaas, cik muljkiigi tomeer ir seriaali, ka izdomaa kautko taadu

Jaa, interesanti :D :D :D

angelina написал(а):

nu nez, man kkā piedzērušies vīriešu galīgi neliekas smieklīgi, tas ir stulbi...

Jaa, dziivee , man arii tas ljoti nepatiik ! Tachu te , tas jau ir seriaals , un piekriitu aNgeL, Andrejam, ljoti labi sanaak taadu teelot :)

aNgeL написал(а):

un kad 1. reizi vinjsh piedzeeraas un taksometraa vinju lika, tas bij smiekkiiigi, ka vinjsh izliida no otras puses durviim

:D :D :D

0

23

shodien uzzinaaju, ka mana maasiica arii skataas sho seriaalu :D jauki :)

Ilze написал(а):

Tachu te , tas jau ir seriaals

pie tam, Andrejs nav nekaads dzeeeraaajs.. vinjsh tikai tagad piedzeras lai nosliicinaatu beedas (nezin laikam, ka taas nesliikst :D ) veelaak jau tachu buus atkal normaals ;)

0

24

aNgeL написал(а):

pie tam, Andrejs nav nekaads dzeeeraaajs.. vinjsh tikai tagad piedzeras lai nosliicinaatu beedas (nezin laikam, ka taas nesliikst  ) veelaak jau tachu buus atkal normaals

:ok:   :)

aNgeL написал(а):

shodien uzzinaaju, ka mana maasiica arii skataas sho seriaalu  jauki

aha :) :D

Отредактировано Ilze (16.08.2007 12:29)

0

25

kaa man patika izteiksmes kad Andrejs iegaaja konferenchu zaalee, un arii Vikas, un sievieshu padomas sejas :D man buutu ljooti smiekliigi taadaa momentaa filmeeties :D bet zeel Andreja, ka Katjas mamma arii pret vinju, bet tam ir izskaidrojums un tas ir pashsaprotami..gribu Katju redzeet tajaa kleitaa :) :) :) vispaar man patika kaa pirka, ka jaajuut sava kleita :) un Juliana man taa patiiikkk :) :) :)

0

26

aNgeL написал(а):

kaa man patika izteiksmes kad Andrejs iegaaja konferenchu zaalee, un arii Vikas, un sievieshu padomas sejas

Man arī ļoti patika tās sejas izteiksmes varēju pārsmieties!!!

Ilze написал(а):

Jaa shodienas seerija pa tv3 bija interesanta :D Andrejs un 3 boksieri

tā bija labā sērija!!!!Es tā smējos!!!
Kā viņš vēl gāja atvainoties un atkal uzprasījas uz kaušanos es vnk nevaru!!!!

aNgeL написал(а):

aha - piedzeerushos vinjsh teeelo super!!! un kaushanaas, jaa.. bij komiska :D vairaakas reizes liida kauties :D tikai taa asinjainaa seja .. brr.. un kaa parasti - Katja priecaajas ar Mihailu, kameer Andrejs kljust par pashnaavnieku..

aha

aNgeL написал(а):

ai gan Mihails man arii patiiik- miiljsh, jauks, simpaatisks, tachu es gribu lai Katja ir tikaii ar Andreju - peedeejaa laikaa shis varonis man ljooti iepatikaas. pie tam man ljoooti patiiik, ka vinjsh tieshaaam ciesh - redzams, ka miil un tas ir romantiski

Tas jā!!Pašsaprotams ka Katja paliks kopā ar  Andreju!!!!Jā tās vinja ciešanas!!
Viņš vēl laiciņu cietīs nabagu norīkos strādāt ražošanas daļā(nebūs vairs prezidents) un tur viņš arī sēdēs skumjš un skatīsies uz Katjas fočeni,kad Malinovskis viņu aizvedīs uz klubu satikties ar citām sievietēm viņš nevienai nepievērsīs uzmanību jo domās par katju bet kad viņš ieraudzīs Katju un mihailu kopā viņš vispār būs sagrauts!!!!Tās vispār būs interesantas sērijas!
Kad katja kļūs par Andreja priekšnieci tad gan starp vinjiem valdīs arī asas attiecības!!!

0

27

mmaarriiaa написал(а):

Viņš vēl laiciņu cietīs nabagu norīkos strādāt ražošanas daļā(nebūs vairs prezidents)

aha, zinu ka straadaas razoshanas nodaljaa.. Baltkrievijaa jau shaadas seerijas ;)

mmaarriiaa написал(а):

un tur viņš arī sēdēs skumjš un skatīsies uz Katjas fočeni,kad Malinovskis viņu aizvedīs uz klubu satikties ar citām sievietēm viņš nevienai nepievērsīs uzmanību jo domās par katju bet kad viņš ieraudzīs Katju un mihailu kopā viņš vispār būs sagrauts!!!!

vaiii.. nabadzinjsh.. es kaa iedomaaajos.. brr. man jau tagad vinja ljooti zeel..

mmaarriiaa написал(а):

Kad katja kļūs par Andreja priekšnieci tad gan starp vinjiem valdīs arī asas attiecības!!!
Подпись автора

asas? wow... bet paarmainjas attieciibaas arii vajadziigas seriaala. vispaar - itkaa jau Katjai buutu jaaciesh, bet ciesh Andrejs.. lai gan vinjsh ir to pelniiijis.. :/

mmaarriiaa- forshs paraksts.. :) :) :)  :friends:

indy написал(а):

Maļinovskis gan man patīk

oiii.. sho varoni un aktieri dievinuu!!!! iipashi vinja Ruslanu un Ljusju -Jampradracii maajaas.. tas vispaar ir kautkas :D  :heart:

0

28

aNgeL написал(а):

aha, zinu ka straadaas razoshanas nodaljaa.. Baltkrievijaa jau shaadas seerijas

To es zinu,ka pa Baltkrieviju,kad biju aizbraukusi uz laukiem tad tieši pa to kanālu arī skatījos redzēju!!! ;)

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa- forshs paraksts..

Paldies!!!Man arī ļoti patīk tavs paraxts :ok:  :friends:  jo visi seriāli redzēti un patīk tie,kas tavā paraxtā!!Vienīgais nevaru tā saskatīt no kura seriāla ir tas virietis un sieviete ar masku vnk nevaru atcerēties!!!

aNgeL написал(а):

oiii.. sho varoni un aktieri dievinuu!!!! iipashi vinja Ruslanu un Ljusju -Jampradracii maajaas.. tas vispaar ir kautkas

Jā kā viņš par Ljusju pārģēbjas es tā smejos!!Tiešām foršs aktieris!  :yes:
Man ļoti smieklīgs kadrs Ne rodis krasivoj likās kur Andrejs ar Malinovski bija kabinetā un Malinovskis pacēla klausuli un sāka saukt Katja Katja gde ti!!!Tas viņam baigi labi sanāca un vispār vinjam viss labi izdodas!! :D

aNgeL написал(а):

bet paarmainjas attieciibaas arii vajadziigas seriaala

njā tas ir pašsaprotams!!

aNgeL написал(а):

itkaa jau Katjai buutu jaaciesh, bet ciesh Andrejs.. lai gan vinjsh ir to pelniiijis..

Protams kad Katja būs priekšniece tad jau Andrejs speciāli teiks visu ko lai Katja justos arī sāpināta!!!Vispār cietīs jau abi,bet tagad Andrejs

0

29

mmaarriiaa написал(а):

To es zinu,ka pa Baltkrieviju,kad biju aizbraukusi uz laukiem tad tieši pa to kanālu arī skatījos redzēju!!!

un es laukos Baltkrieviju skatos ;)

mmaarriiaa написал(а):

Vienīgais nevaru tā saskatīt no kura seriāla ir tas virietis un sieviete ar masku vnk nevaru atcerēties!!!

Kouls un Feebe - Amuletinjsh :)  :heart:

mmaarriiaa написал(а):

Man ļoti smieklīgs kadrs Ne rodis krasivoj likās kur Andrejs ar Malinovski bija kabinetā un Malinovskis pacēla klausuli un sāka saukt Katja Katja gde ti!!!

oj, jaaa.. es arii paaarsmeejos.. tas bij supeer!! tikai Andrejs vislaik kliedz un nabaga Romaanu.. :D

mmaarriiaa написал(а):

Jā kā viņš par Ljusju pārģēbjas es tā smejos

arii skaties sho seriaalu?? baigi forshais.. gandriiiz nomiru smejoties kad piedaavaaja tos miljonus par Ljusju un Julju . " 10 miljoni, cik tas sver?" :D tas bij kautkas.. un veel taa pateica :D

0

30

aNgeL написал(а):

..gribu Katju redzeet tajaa kleitaa

jaa, es arii ljoti gribu ,visspaar nevaru sagaidiit shodienas seeriju ;)

0

31

Ilze написал(а):

jaa, es arii ljoti gribu ,visspaar nevaru sagaidiit shodienas seeriju

es taapat :D

0

32

indy написал(а):

Rets Batlers

Mans arii! Dievinu vinu, aktieris, kursh speleja vinu "Vejiem lidzi" bija lielisks, bet tas kursh speleja "Skarletaa"(Vejiem liidzi turpinaajumaa) - Timotijs Daltons shajaa lomaa man ne ipashi patika salidzinaajuma ar to aktieri. Timotijam labak piestaveja 007 agenta loma. ;)

0

33

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa- forshs paraksts..

O, jaa, pilniigi piekritu, dievinu Kolungu, ipashi shajaas fotograafijas vinsh ir iiists skaistulis! :)
Shodienas Alboradas seerija vinsh arii bija lielisks, pati nezinu kapac, jo areejs izskats bija ka vienmer, bet man vinsh shodien liekas vairak vilinosh. ;)

indy написал(а):

so, yeah, Andrejs man nepatīk.

Taisnibu sakot, man ari Andrejs nepatik. Romana varonis man loti patik, bet aktieris man ne loti patik kopsh Nabagas Nastjas laikiem. Mihaila varonis man loti patik, ists skaistulis un dzhentelmenis! :)
Vispar no virieshiem shajaa seriaalaa man visvairak patik Sasha (Kiras bralis). Vinam ir lieliska balss un arejais izskats. Man patik vina - neliesha loma, vinam piestaav. ;)

0

34

Ilze написал(а):

jaa, es arii ljoti gribu ,visspaar nevaru sagaidiit shodienas seeriju

Pievienojos Tev un angel, domaju, ka shodienas serija bus loti interesanta! ;)

0

35

rubi написал(а):

Shodienas Alboradas seerija vinsh arii bija lielisks, pati nezinu kapac, jo areejs izskats bija ka vienmer, bet man vinsh shodien liekas vairak vilinosh.

ahaa,.. man arii ljooti patika. es veel nodomaaju, ka vinja tuvumaa visas aktrises paliek skaistaakas :D vinjsh tik miilsjsh, jauks, skaists :)  :blush:

rubi написал(а):

Vispar no virieshiem shajaa seriaalaa man visvairak patik Sasha (Kiras bralis). Vinam ir lieliska balss un arejais izskats. Man patik vina - neliesha loma, vinam piestaav.

nav manos aktieru favoriitos, bet teelo labi ;) un balsij ari uzmanibu pieveersu :D

0

36

aNgeL написал(а):

ahaa,.. man arii ljooti patika. es veel nodomaaju, ka vinja tuvumaa visas aktrises paliek skaistaakas  vinjsh tik miilsjsh, jauks, skaists

pilnībā piekritu! :)  :ok:

aNgeL написал(а):

un balsij ari uzmanibu pieveersu :D

Jā, viņam tā uzreiz izceļas! :D

0

37

indy написал(а):

Mans vīrieša ideāls ir Rets Batlers...

rubi написал(а):

Mans arii! Dievinu vinu, aktieris, kursh speleja vinu "Vejiem lidzi" bija lielisks, bet tas kursh speleja "Skarletaa"(Vejiem liidzi turpinaajumaa) - Timotijs Daltons shajaa lomaa man ne ipashi patika salidzinaajuma ar to aktieri. Timotijam labak piestaveja 007 agenta loma.

Neteikšu ka mans vīrieša ideāls, bet nu.. mana mīļākā filma kā nekā.. :D Un Retu Batleru dievinu. :D Neesmu redzējusi "Skārletu", tikai grāmatas esmu lasīijusi un nemaz negribu redzēt - labāk u aktieru par "Vējiem līdzi" vienkārši nevar būt šīm lomām. :)

rubi написал(а):

O, jaa, pilniigi piekritu, dievinu Kolungu, ipashi shajaas fotograafijas vinsh ir iiists skaistulis!

Oj jāāā, mmaarriaa tavs paraksts... aaaaakkk...  :heart:  a es tik sen Kolungu neredzēju - drīz jau būs mēnesis.. ārprāts.. :S Man jau sāk parādīties Kolungas trūkums organismā.. :D

ja runājam par tēmu.. :D pīlēnu gan neskatos, bet cik redzēju Andrejs pārāk neapspēja iepatikties, bet Romans arī patīk jau no Nastjas. :D Un ma npatīk kā tēlo piedzērušos reizēm seriālos.. šķiet Nastjā arī bija daži brīži.. kad viņi vēl tur visi trīs laikam piedzērās.. :D

0

38

Paloma написал(а):

Man jau sāk parādīties Kolungas trūkums organismā..

:rofl: Nu dikti jauki, bet smieklīgi izklausās...  :rofl:

0

39

Vienkārši jau otro rītu pamostos pus10 - nav jēga vairs celties.. Kamēr sag''erbtos, tiktu pie tv.. neesmu jau mājās.. Un tad vēl dažiem paraksti tādi.. daži runā par viņu... Un es sāku mirt.. :D

0

40

Jaa mmaarriaa  dieviigs paraksts un protams Kolunga ar :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...