TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...


NRK - Katja Ēģiptē...

Сообщений 41 страница 54 из 54

41

Paloma написал(а):

šķiet Nastjā arī bija daži brīži.. kad viņi vēl tur visi trīs laikam piedzērās..

Bija gan, kad piedzeras Vladimirs, Aleksandrs un ja nemaldos Misha. :)

0

42

2 dienas jaagaida!! nee, es mirshu :D :D man taa patika, kad Andrejs saaka domaat, ka redz halucinaacijas.. un ja taas nav halucinaacijas, tad labaak buutu :D tas bij super :D vispaar.. taada seerija!!! taa gribu beidzot redzeet taas izteiksmes!!!

0

43

Tik stulba sajūta lasīt šo sajūsmui, bet pašai nespēt izteikties, jo īsti nav jau saprašanas par ko, kā un kāpēc.
Bet tagad uz beigu pusi sākt skatīties arī būtu pavisam aplami... :swoon:

0

44

rubi написал(а):

O, jaa, pilniigi piekritu, dievinu Kolungu, ipashi shajaas fotograafijas vinsh ir iiists skaistulis!

Paloma написал(а):

Oj jāāā, mmaarriaa tavs paraksts... aaaaakkk...

Ilze написал(а):

Jaa mmaarriaa  dieviigs paraksts un protams Kolunga ar

Liels paldies jums man priex ka jums patīk!!!Tas nevienam nav noslēpums ka es dievinu Kolungu!!!
Man patīk jūsējie paraxti jo katrā no tiem varu atrast kādu seriālu kurš man tiešām patika
Krāpniece(ak kolunga),Čigāna mīla,Aizliegtā mīla,Nakts Marianna,Mīla lielā pilsētā,Mīlēt mirt un atgriezties,Katalina un Sebastians un Esmeralda(jaukas atmiņas).

Paloma написал(а):

Man jau sāk parādīties Kolungas trūkums organismā..

Ir bijis.!

Es jau ne pa tēmu aizrunājos!!!!
Katja vispār šodien labi izskatījās un viņa beidzot citas brilles apģērbā vismaz uz pasākumu jo tās apaļās dikti smieklīgas!!
Man patika kā Malinovskis zvanīja Puškarjovas tēvam....

0

45

aNgeL написал(а):

man taa patika, kad Andrejs saaka domaat, ka redz halucinaacijas.. un ja taas nav halucinaacijas, tad labaak buutu

Tas bija labs!!

0

46

danna написал(а):

Tik stulba sajūta lasīt šo sajūsmui, bet pašai nespēt izteikties, jo īsti nav jau saprašanas par ko, kā un kāpēc.
Bet tagad uz beigu pusi sākt skatīties arī būtu pavisam aplami...

mjaa, zeel, ka taa.. bet nav jau droshi, ka Tev iepatiktos, ja skatiiitos ;)

mmaarriiaa написал(а):

Tas nevienam nav noslēpums ka es dievinu Kolungu!!!

es ariiiii  :) :) :)  :heart: dievinu jau no Maria la del barrio :D

0

47

aNgeL написал(а):

mjaa, zeel, ka taa.. bet nav jau droshi, ka Tev iepatiktos, ja skatiiitos

Nu no jūsu vispārējās sajūsmas esmu gandrīz pilnībā droša par to.  ;)

0

48

danna написал(а):

Nu no jūsu vispārējās sajūsmas esmu gandrīz pilnībā droša par to.

nju, uz Palomu shii sajuusma nekaa neiedarbojas :D vinjai tach katru dienu jaalasa sms ar manu sajuusmu par katru seeriju :D

0

49

aNgeL написал(а):

dievinu jau no Maria la del barrio

Es tāpat :) :) :)  :heart:!!!Esmu redzējusi visas viņa telenoveles!!!

0

50

aNgeL написал(а):

dievinu jau no Maria la del barrio

mmaarriiaa написал(а):

Es tāpat !!!Esmu redzējusi visas viņa telenoveles!!!

Man arī viņš bija mīļākais aktieris kopš Marijas la del barro laikiem, kaut pēdējos gadus ļoti iemīlēju Basanjesu un Kristianu Meijeru, tomēr Kolunga man vienmēr būs sirdī kā iemīļotākais pirmais aktieris (Maria la del barrio bija 1. telenovele, kuru es redzēju, tāpēc es ļoti simpātizēju arī Tālijai). Tagad Alboradā no viņa nevar acis noverst. :)  :heart: Starpcitu es redzeeju gandriz visas vina telenoveles, iznemot Navidad sin fin un Marija Mersedesa. Bet ta ka vinam tur nebija galvenas lomas, es to loti nepardzivoju. ;) Tagad velos redzet vinja Pasion. :)

Отредактировано rubi (17.08.2007 22:20)

0

51

mmaarriiaa написал(а):

Man patīk jūsējie paraxti jo katrā no tiem varu atrast kādu seriālu kurš man tiešām patika
Krāpniece(ak kolunga),Čigāna mīla,Aizliegtā mīla,Nakts Marianna,Mīla lielā pilsētā,Mīlēt mirt un atgriezties,Katalina un Sebastians un Esmeralda(jaukas atmiņas).

Ai cik mīļi, ka Tev tie patīk!  :friends:  :rose:

0

52

rubi написал(а):

Ai cik mīļi, ka Tev tie patīk!

xe,xe.. visas kopaa mees veidojas veselu seriaalu galeriju :)

0

53

jaaaa ;)

0

54

rubi написал(а):

Ai cik mīļi, ka Tev tie patīk!

Nevar nepatikt :friends:  :rose:

aNgeL написал(а):

xe,xe.. visas kopaa mees veidojas veselu seriaalu galeriju

Jā gan ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » NRK - Katja Ēģiptē...