TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 32. nedēļas 2007 citāts ir...


32. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Šoreiz tas ir izvilkums no Kristiana Meiera pēdējās intervijas Peru - viņa dzimtenē, kurš viņā kopā ar ģimeni atpūšas pēc Zorro filmēšanas beigās. Aktieru un aktrišu sadaļā lasāma visa intervija...

10. jūlijā Zorro filmēšana tika pabeigta.

Christian: " Es izgāju no filmēšanas laukuma, bija jau nakts. Pirmā lieta, ko es izdarīju - es noskuvu ūsas un skatīju stundas, līdz pienāks rīts un varēšu doties uz frizētavu. Kad es pabeidzu, vienmēr cenšos izraut ar visām saknēm jebkādas personāža, kuru tiku spēlējis, specifiskās iezīmes. Īpaši tad, ja šo personāžu esmu spēlējis ilgu laiku..."

http://www.aguichrisforo.net/REVISTAS/070727%20COSAS/070727%20cosas%20portada.jpg

(Tāds Chris izskatās tagad...)

0

2

Nu pavisam neparasti redzēt viņu šādā izskatā. Kāds man teiktu, ka viņs tāds tagad ir ar tik īīīīīsiņiem matinēim - neticētu, jo nevarētu iedomāties, bet tagad - nemaz neteiktu, ka viņš izskatās slikti. Un man patīk, ka viņš cenšas izvilkt ar visām saknēm Zorro saknes  :haha:- nu nebija tas projekts diez cik vieksmīgs.

0

3

nu tie īsie matiņi, man diezko viņam nepatīk, bet tas varbūt tāpēc ka nav pierasts, sākumā bija savādi arī michelam, bet tagad jau pierasts.
bet man poatīk tas ka izrauj ar saknēm, vienalga veiksmīgus un neveiksmīgus, bet tas kaut kā jauki

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 32. nedēļas 2007 citāts ir...