TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni


Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/200594111711.jpg
http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/9789984755366.jpg

Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni

Uz grāmatas vāka:

Divpadsmit gadu vecumā evaņģēliskajā jauniešu klubā viņa sāka smēķēt hašišu, trīspadsmit gadu vecumā kādā diskotēkā - lietot heroīnu. Kļuvusi narkomāne, viņa no rītiem gāja uz skolu, bet pēcpusdienās kopā ar draugiem heroīnistiem devās uz Zoo stacijas mazgadīgo prostitūtu stūri pelnīt naudu narkotikām. Māte gandrīz divus gadus neko nenojauta par meitas dubulto dzīvi. Krisināe F. sīki un ar un ar vislielāko atklātību iepazīstina ar to bērnu, kuri kļuva pazīstami kā narkotiku upuri, likteni. Pēc nemierpilniem gadiem Amerikā un Grieķijā, autore, nu jau gandrīz četrdesmit gadus veca, atgriezusies Berlīnē. Viņa atkal un atkla dodas zīņā pret narkotikām - neviens bijušais narkotiku lietotājs nav pasargāts no recidīviem.

Un otrajā bildē maliņā tur ir rakstīts tā, kas man likās ļoti zīmīgi un pat skaisti - No degošas mājas var glābt mākslas vērtības vai bērnu, kas varbūt izaugs ģēnijs vai narkomāns. Var neglābt neko, bet liesmās cept desas...
Grāmata papildināta ar autores bildēm.
Pēc grāmatas arī uzņemta filma.

0

2

Pavisam savādāka grāmata nekā pēdējā laikā lasu, bet nebūt nenožēloju, ka izlasīju. Gluži pretēji - ši pievienojas manām mīļākajām grāmatām. Nu kā jau uz grāmatas vāka rakstīts - tā ir par narkomāni/narkomāniem. Nu pēc izlasīšanas nav jau tā, ka viņus saprotu, aizstāvu, bet ir radusies milzīga griba palīdzēt narkomāniem tikt vaļā no šis milzīgās ķēpas-slimības.  Un daļēji arī sava veida bailes, precīzāk, bijāšana. Un novērtēt. Un grāmatā arī sava veida mīlasstāsts ir atrodams - nu nebūt ne tāds, kā par TV pierasts redzēt. Patiešām grūti aprakstīts, bet personīgi es esmu patiešām stāvā sajūsmā.

0

3

lasīju pirms kādiem 5 gadiem, atceros, ka, sajūtas, izlasot šo grāmatu arī bija neaprakstāmas. Arī bildes papildināja grāmatas skarbumu.

0

4

Oho... Nu pēc tādas reklāmas man ar sagribējās izlasīt, lai gan no otras puses - ko tādu es varētu lasīt tikai vējainās rudens naktīs, kad ir auksti un skumīgi. Man šķiet tādām grāmatām nepieciešams īpašs noskaņojums...

0

5

ĻOTI laba grāmata, viennozīmīgi! Katrā ziņā man ļoti patika. Skumja&traģiska, bet liek aizdomāties (vismaz man) par to kā man šajā dzīvē ir paveicies. Bildes patiešām vēl pastiprina efektu. Iesaku.

0

6

es zinu ka man pavisam noteikti negribu tādu lasīt, tā jau gribētos bet nav tāds garīgasi, rudēni vai ziemā varbūt, kad uznāks manas pesimisms
tagad izlasīju karsto ledu, man dikti patika un gribu lasīt ko tādu, kas beidzos būs bibliotēka tad paņemšu ja rītdiena pienāks, kaut ko tādu gribu izlasīt

0

7

pinocchio написал(а):

tagad izlasīju karsto ledu, man dikti patika

es arī gribētu izlasīt.

Bet varbūt kāda ir lasījusi "Pastaiga amiņās", pēc tās ir arī uzņemta filma "A Walk to remember". Filma laba un grāmata esot vēl labāka. Jā, un šitam pašam autoram vēl arī "Vēstījums pudelē". Daudz ko labu esmu dzirdējusi par šīm grāmatām. Ja esat lasījušas, kādas atsauksmes?

0

8

pinocchio vispār maz lasa tā kā nemāku patteikt
bet sāk uzmākties vēlme lasīt, tikkai kā parasti noteikti paņemšu sliktu grāmatu un tad ar to arī beigsies mana vēlme
vēstule pudelē ir arī filma nezinu vai pēc grāmatas uzņemta vai vienkārši nosaukums vienāds
ja redzēta filma man vismaz nav tik interesanti lasīt

0

9

pinocchio написал(а):

pinocchio vispār maz lasa tā kā nemāku patteikt
bet sāk uzmākties vēlme lasīt, tikkai kā parasti noteikti paņemšu sliktu grāmatu un tad ar to arī beigsies mana vēlme

vispār man par sevi jākaunas, jo pa vasaru esmu ļoti slinka uz lasīšanu palikusi, bet Jūs man Zoo stacijas bērnus atgādinājāt un arī citi par grāmatām runā, ka man arī sagribējās lasīt.

pinocchio написал(а):

vēstule pudelē ir arī filma nezinu vai pēc grāmatas uzņemta vai vienkārši nosaukums vienāds

ir tā pati, bet filma esot garām salīdzinājumā ar grāmatu. Nu un šo filmu es neesmu redzējusi, tad jau vajadzētu saņemties un atsākt beidzot lasīt.

0

10

missy написал(а):

Nu un šo filmu es neesmu redzējusi

s ar nesmu redzējusi, vislaik kad rāda gribu noskatīties bet kautkā nesanāk,
starp citu tu nezini kāds ir īstasi nosaukums, filmai ko vakar rādīja pa lnt iztulkots bija zilais auto, bet vai tas it īstais nosaukums???man dikti patika to filmu

missy написал(а):

tad jau vajadzētu saņemties un atsākt beidzot lasīt.

iesaku izlasīt karsto ledu, man dikti patika viņu attiecības, tik ajukas, numan jau vispātr patīk tādas attiecības, ka nav īsti mīlestības no pimā acus skata, tas kaut kā jaukāk un reālāk

0

11

pinocchio написал(а):

starp citu tu nezini kāds ir īstasi nosaukums, filmai ko vakar rādīja pa lnt iztulkots bija zilais auto, bet vai tas it īstais nosaukums???man dikti patika to filmu

nezinu gan. Es īstenībā nezināju, ka tāda filma vakar bija un aikam arī neesu tādu redzējusi. Par ko tur ir?

pinocchio написал(а):

iesaku izlasīt karsto ledu, man dikti patika viņu attiecības, tik ajukas, numan jau vispātr patīk tādas attiecības, ka nav īsti mīlestības no pimā acus skata, tas kaut kā jaukāk un reālāk

Nu jā. Mīlestība no pirmā acu skata jau vairāk seriālos, kaut gan ir jau arī grāmatas.

0

12

missy написал(а):

Par ko tur ir?

viena meitene ir rakstītāja un skolotājs apgalvo ka viņai ir talnts, viņš palīdz viņai gatvoties vienam konkursam, pa vidu tur viņai ir lielas ģimenees problēmas un to visu viņa viņam stasta, viņi itkā kļūst pa labiem draugiem itkā kaut ko vairāk, viņi nonāk florida, katrs gan atseviškī, bet'mērķis ir viens konkurs raksnieku, viņš ir tiesnesis viņa piedalīsies, bija paredzēts ka viņa uzstāsies ar "zilo auto"
bet viņš itkā pavadot viņu uz mājām iedod viņai savu džemperi un viņi doas itkā uz kaut kādu istabiņu, viņš viņu sāk skūpstīt un teorētiski ievlk gultā, viņš viņu skūpsta... un grib lai pasaka ka viņa arūi to grib, bet viņa to nevar jo viņai tas liekas nedaudz pretīgi. viņš itkā liekas mierā un ieiet vannas istabā par to laiku viņa paložņa viņa mantās un atkļāj ka viņš ir melojis. viņš aiziet prom.
nākamajā dienā ir konkurs un viņa uzstājas tikkai ne ar zilo auto viņa ir uzrakstījusi jaunu darbu kur viņa visu priekšā atklā kāds viņš ir. viņamkonkursā neuzvar, bet gan aiziet prom, atgriežas pie mātes, iepriekš viņa bija aizbēgusi. viņām ir nelila saruna " es zinu ka viņš nav perfekts, bet viņš man ir nepieciešams" māte šoreiz atzīst ka viņai ri taisnība un iedod viņa kasti kur viņa iŗ viņas tēva bildes, iepriekš to viņa ir slēpusi skapj aukša un nevēlējās lai to kustina
pēc viņas atbrauc viņas tēvs zilā auto
"man patīk šis zilai auto
šim zilajam auto patīc tu"
un viņa aizbrauc auto kuru līdz šim bija daļēji ienīdusi

nu neistāstyīju interesanti, bet pinocchio tādas lietas nemāk

0

13

missy написал(а):

Nu jā. Mīlestība no pirmā acu skata jau vairāk seriālos, kaut gan ir jau arī grāmatas.

laikam jau pārāk pierasta, tāpēc es dodu priekšrou patiesai un lēnai mīlestībai, var iepatikties cilvēks ka tikkao iierauga, un pēc tam šis jūtas vat attīstīties un tas mankaut kā labāk patīk

0

14

Nē, ir interesanti. Man patīk. Es tikai brīnos, ka tādu filmu neesmu redzējusi. Tur pazīstami akieri spēlē? Ā un viņa veca vai jauna? hmm. grbētos redzēt.
paldies, ka pastāstīji un rakstīji tik gari. tas bija jauki. :)

0

15

viņai kādi 15

missy написал(а):

tikai brīnos, ka tādu filmu neesmu redzējusi.

ņu visu vienmēr jau nevar redzēt, tā gadās, e piemēram vēl joprojām neinu vienai filmai kas man dikti patika nosaukumu, labrāt atkāroti nosaktītos, bet ja nezinunosaukumu un nevienu no aktieim

missy написал(а):

Tur pazīstami akieri spēlē?

nu es nevienu neiznāju, bet neizskatījā populāri

missy написал(а):

paldies, ka pastāstīji un rakstīji tik gari. tas bija jauki.

vienmēr laipni
garums piepa no dannas sākumā es tak rakstīju cik vien īsi iespējams bet danna dikti gari un man pielipa nu jau kādu laiku visu laiku izplūstu garāk nekā vajadzētu
tu arī esi dikti jauka

0

16

pinocchio написал(а):

e piemēram vēl joprojām neinu vienai filmai kas man dikti patika nosaukumu, labrāt atkāroti nosaktītos, bet ja nezinunosaukumu un nevienu no aktieim

kas par filmu? pastāsti. varbūt es zināšu. (īstenībā man patīk lasīt to ko Tu raksti pat interesantām filmām) :D

Labi, koka cilvēciņ, es dodos. Piedod, ka Tevi pametu (nāks Tev bonuss manā apskāvienu rēķinā). Tagad man tiešām jaiet. Šokolādigus sapņus Tev... :kiss:

0

17

missy написал(а):

Šokolādigus sapņus Tev...

un tev pb pilnus
kuros sāra ar maklu izbēguši spēlējas ar saviem bēbīšiem kuriem mantiņas ir pinocchio

missy написал(а):

(īstenībā man patīk lasīt to ko Tu raksti pat interesantām filmām)

āāāāāāāāāāāāāā

missy написал(а):

kas par filmu? pastāsti. varbūt es zināšu.

sen jau rādīta, tūlīt sākšu

missy написал(а):

(nāks Tev bonuss manā apskāvienu rēķinā).

nu labi tā kā tu mani izklaidēji ir neliela atlaidīt, bet tikkai neliela

0

18

es gan neredzēju sākumu kā viņie iepazinās, bet cerams sapratītis
ir trīs galvenie varoņi
viņš
viņa
ķīnītītis - kādrei dikti patika ķīna, nu tagad jau vairs ne, bet nu nevaru nesaukt mīļvārdiņā, jo viņš aptiešām bija jauks

viņi abi bija dejotāji. viņa māsina slimnīcā.

viņi bija kaut kā satikušies viņš un viņa, viņa bija pievēkusi viņa gliemežvāka kalarotu, jo tā viņai būtu iemesls viņu satikt, viņa viņa dēl bija kā apmaķata. darīja visu lai atkal satriktos. viņeim pa starpnieku kļusva ķīnītītis, viņš aizgāja pakaļa šajai kaklarotai. bet viņa bija tik apmākta ka vēlējās atdot to tieši viņam. nu tā vķīnīetītis pamanīj šo patiku, apmāktību, viltus mīlestību.
viņi abi beidzot atrada darbu, abi gan ne par dejotāja skolotājiem, bet tikai viņš, ķīnīetītis skaitījās tam pa vecu, viņš bija apkopējs
viņa to uzzināja, caur ķīnietīti, giemežvāku kaklarota visu laiku ir pie viņas
viņa gāja uz dejošasnas nodar'bibām, viņš redzeja ka viņai viņš patīk, bet viņam viņa nepatika, varbūt pat riebās. viņa dejo briesmīgi un viņa pa klusos viņam gāja vēl papilduspie ķīnietīša uz deju privātstundām ar laiku viņa kļuva laba dejotāja, viņša palīdzēja viņai arī emocionāli -
bērnībā viņa netika baleta nodarbībā jo bija pārāk resna, un tas viņa vēl joprojām bija vilcies līdzi viņa sevi uzskatīja pa restu kaut drīzāk bija kautlaina, ķīnietītis palīdzēja viņai saprast to un vēl dažas liets,
bija kāds konkurs, un viņš vēlējās piedalīties no savas grupas ar labāko dejotāju, un tagad ā bija viņa, viņus apmācīja ķīnietītis, lēnām viņa viņam sāka iepatikties, bet viņai sāka aizlekt ka viņš nemaz nav tāds kādu viņa bija iedomājusies. viņi kopā mācījās dejot, gan ar aisietām acīm, gan sasieti kopā
viņi iekļuva šo sacensību finālā un būtu pat vinnējuši
viņi nodejoja savu deju un viņš viņu noskūpstīja,
ķīnietītis ieraugot viņu bučojamies izskrēja ārā, opie ēkas piebrauc autobuss viņš jau tajā gandrīz iekāpā
bet iskrēja ārā viņa viņai saplīsa kaklarota un viņi kopā iekāpa autobusā, viņš palika ceļmalā kā idiots savajās labajās drēbītes itkā ar uzvaru

0

19

missy написал(а):

Bet varbūt kāda ir lasījusi "Pastaiga amiņās", pēc tās ir arī uzņemta filma "A Walk to remember". Filma laba un grāmata esot vēl labāka. Jā, un šitam pašam autoram vēl arī "Vēstījums pudelē". Daudz ko labu esmu dzirdējusi par šīm grāmatām. Ja esat lasījušas, kādas atsauksmes?

missy написал(а):

ir tā pati, bet filma esot garām salīdzinājumā ar grāmatu. Nu un šo filmu es neesmu redzējusi, tad jau vajadzētu saņemties un atsākt beidzot lasīt.

Es gan teiktu tieši otrādi - nu bet varbūt tas ir atkarīgs no tā, ar ko iepazīsties pirmo - ar grāmatu vai filmu? Tā kā filmas skatīšanās man bija īpašs emocionāls pārdzīvojums, man ļoooti patīk šī filma, tad lasot grāmatu vairs nebija tas.. Un patiesībā man visas šī rakstnieka grāmatas patīk mazāk par filmām. Filmas es visiem iesaku noskatīties!!! Nu "A walk to remeber" jau daudzi erdzējuši, tad mana daudz pieminēta "Message in the bottle"(Vestījums pudelē) un trešā šķiet saucās "Notebook". :) Nu vienkārši skaistas filmas par skaistām mīlestībām.. :) Notebook maz atceros, bet zinu, ka man patika. :)

Ja par šo grāmatu, "Zoo stacijas bērni - esmu lasījusi divas reizes, tiesa gan šķiet tas bija pasen. Bet man patika šī grāmata, pat ļoti.

0

20

Es zinu to filmu, pinocchio!! :) Esmu redzējusi, man pat liekas, ka tā bija vācu filma. Bet es ari nezinu kā sauc un kas spēlē, bet man viņa ļoti patika, pa TV3 vienreiz rādīja.

pinocchio написал(а):

un tev pb pilnus
kuros sāra ar maklu izbēguši spēlējas ar saviem bēbīšiem kuriem mantiņas ir pinocchio

:rofl: Tu esi nepārspējama, pinocchio! :)

Paldies Paloma, ka pastāstīji. Es "Vēstījums Pudelē" filmu redzējusi neesmu, tāpēc man varbūt būs interesantāk. Nu katrā ziņā noteikti gribu drīzumā izlasīt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni