TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni


Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni

Сообщений 21 страница 24 из 24

21

šitā grāmata ir intresanta un filma ari ir baigi laba... tur vis siki paradits gan ka vinja durqas gan ka vinja apkalpo viriesus...

0

22

sarita написал(а):

tur vis siki paradits gan ka vinja durqas gan ka vinja apkalpo viriesus...

Tu esi filmu esi redzējusi? Pa TV ir rādīta vai kā?

0

23

missy написал(а):

Es zinu to filmu, pinocchio!!  Esmu redzējusi, man pat liekas, ka tā bija vācu filma. Bet es ari nezinu kā sauc un kas spēlē, bet man viņa ļoti patika, pa TV3 vienreiz rādīja.

jā tā laikam bija vācu, tu ar esi redzējusi. kādrweiz maan tā bija mīļākā filma, nezinu vai tagad būtu, bet man dikti patika ka saplīsa tā kaklarita gribētu vēl reiz redzet, bet nezinu nosaukumu

missy написал(а):

Tu esi nepārspējama, pinocchio

bet tu dikti jauka

0

24

danna написал(а):

No degošas mājas var glābt mākslas vērtības vai bērnu, kas varbūt izaugs ģēnijs vai narkomāns. Var neglābt neko, bet liesmās cept desas...

šitas teikums ir mani pārņēmis. Ai, nav pat vārdu.....

danna написал(а):

Pavisam savādāka grāmata nekā pēdējā laikā lasu, bet nebūt nenožēloju, ka izlasīju. Gluži pretēji - ši pievienojas manām mīļākajām grāmatām. Nu kā jau uz grāmatas vāka rakstīts - tā ir par narkomāni/narkomāniem. Nu pēc izlasīšanas nav jau tā, ka viņus saprotu, aizstāvu, bet ir radusies milzīga griba palīdzēt narkomāniem tikt vaļā no šis milzīgās ķēpas-slimības.  Un daļēji arī sava veida bailes, precīzāk, bijāšana. Un novērtēt. Un grāmatā arī sava veida mīlasstāsts ir atrodams - nu nebūt ne tāds, kā par TV pierasts redzēt. Patiešām grūti aprakstīts, bet personīgi es esmu patiešām stāvā sajūsmā.

Es šodien pabeidzu lasīt. Grāmata ir arī starp manām mīļākajām. Skarba, bet tā ir dzīves patiesība. Man šķiet, ka es pirmo reizi lasot kādu grāmatu tā iegrimu grāmatā. Tā jutu līdzi Kristiānes un Detlefa attiecībām, it kā tās būtu manas. Grāmata liek daudz ko pārdomāt. Un tā pa īstam pārdomāt...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristiāne F. Mēs, Zoo stacijas bērni