TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » 35.sērija


35.sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

rosita uzkāpj uz jahtas ka brus dodas prom, viņai ar viņu nepiecams parunāt ar savo nākamo vīru, bet viņš ir dumīgs un nevēlas ar viņu runāt. sākas negais kad viņi ir atklātā jūrā, un protams rositas iekrīt ūdenī. brūss viņu meklē, bet nekādi nevar atrasts.
negais ir beidzies un viņš vēl joprojām nekādfi nevar atrast rositu jahta ir avarējusi. viņš peld uz kādu vientuļu saliņu. lūdzot rositai piedošanu ka nav viņu atradi, tas bija dikti mīļi.
viņš ejot krastā ierauga pazudušo rositu un steigšus dodas pie viņas, viņa nereaģē un iskatījās ka bruss pat tulīt sāks raudāt, protams mīlestību pret viņu neatzīst. viņš jau domāja ka viņa ir mirusi, bet viņa sāk klepot un atver acis
rosita apstiprina ka ziedi ir slepenā sastāvdaļa
jahta ir nogrumusi, viņi divatā ir uz vietuļas salas. rosita parāda savu izdzīvošanas prasmi, veiksmīgi ar vienu kociņu nomakškerējot 3 zivis, turpretī bruus nedabū pat vienu, bet tikuntā viņš patiesi smaida un atrodot mango. viņi vakarā sēš pie ugunskura. un saprotams ka nepieciešama romantiskā aina, tikkai kur šākumā nedaudz uzstraucas par rositas 1 reizi ir bruss nevis pati rosita. tālāk jau laikam nav jāpaskaidro.

0

2

Jā, tā bij laba sērija... Ai. ku sen tas bija, kad skatījos... Skaisti...

0

3

albalonga написал(а):

Jā, tā bij laba sērija... Ai. ku sen tas bija, kad skatījos... Skaisti

jā man dikti patika, esmu priecīga, ka esmu jau tikkusi tik tālu, megaplaud ļāva man nol'
adēyt arī 37 sēriju baigais brīnums, kā man apt';ik ktagad stulbi smaidu, tik jauki
tev jau sen, bet man kaut kā lēnām iet uz priekšu, dažreiz bremzē, limita dēļ tagad sendspeis mēnesis pagāji un fails tur nav bet esmu priecīga ka jau nedaudz tuvāk esmu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » 35.sērija