TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo soy Betty, la Fea /Es esmu Betija, neglītene( RCN, 1999)


Yo soy Betty, la Fea /Es esmu Betija, neglītene( RCN, 1999)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Yo soy Betty, la Fea (Es esmu Betija, neglītene)

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/osklivka_betty/betty.jpg

Gads: 1999
Valts: Kolumbija
Ražotājs: RCN Columbia
Sērijas: 169
Mūzika: Yolanda Rayo - "Se Dice de Mi"
Scenārijs: Fernando Gaitan 
Telenoveli pirms gadiem dieviem rādīja krievu RTVI

Leģendāra telenovele - pirmoreiz galvenā varone ir neglītene. Ar šo noveli panesās neglīteņu bums televīzijā + telenoveļu veidotāji saprata, ka var ražot populāras noveles, nevienu tajās nenogalinot...

Sižets:

Это история о девушке по имени Беатрис Пинзон Солано. Она талантливый экономист, но, к сожалению, очень некрасива. Бетти осознаёт, что вряд ли представляет интерес для мужчин. Единственный роман в её жизни заканчивается, едва начавшись. Постепенно она привыкает к мысли, что до конца своих дней ей суждено быть старой девой. Поэтому, пока ее сверстницы проводят время на дискотеках, она все свои силы отдаёт учебе, готовя себя к профессиональной карьере.

После многочисленных, но неудачных попыток получить работу по специальности, Беатрис принимает предложение занять должность секретаря Армандо Мендоса, президента одной из самых крупных в стране компаний по производству модной одежды, Эта работа не соответствует уровню ее квалификации, однако Бетти понимает, что ее шансы получить лучшее место сразу равны нулю. Она решает начать с самых низов, чтобы со временем занять место, которое заслуживает.

Жизнь Беатрис резко меняется, когда она приступает к исполнению своих обязанностей в фирме. В её сердце поселяется любовь, сильная, но безответная. Избранником Беатрис становится Армандо Мендоса, её начальник. Этот молодой, красивый и успешный мужчина, унаследовавший от отца президентское место, совершенно равнодушен к Бетти. Более того, он предпочитает как можно реже встречаться с ней, а её внешность является для него хорошим поводом для шуток в кругу друзей. Следствием такого отношения к Беатрис является её ссылка в дальнюю комнату, подальше от людских глаз. Этот старый чулан становится ее офисом и местом, где она предается мечтам. Бетти счастлива уже тем, что может быть рядом с Армандо, видеть его ежедневно, исполнять каждое его желание, ловить каждое его слово, не обращая внимание на его равнодушие к ней.

Однако, когда у компании возникают финансовые проблемы, знания и навыки Беатрис оказываются как нельзя кстати. Благодаря её идеям и предложениям у фирмы появляется шанс преодолеть кризис. Теперь каждый день Бетти работает бок о бок с Армандо. Будучи человеком умным, он оказывается способным оценить ее профессиональные качества. А для того, чтобы подстегнуть рабочий энтузиазм девушки, Армандо прибегает к запрещённому приёму: в один из вечеров он одаривает её страстным, но абсолютно неискренним поцелуем, в котором нет ничего, кроме холодного расчёта. Однако Армандо и не предполагает, какие последствия будет иметь его коварный поступок. Этот поцелуй вселяет в Беатрис надежду, становится толчком к решительным переменам в её жизни. Она преображается не только внешне, но и внутренне. Беатрис больше не застенчивая дурнушка, ютящаяся в чулане: теперь она женщина, способная заинтересовать любого мужчину.

"Дурнушка Бетти" - это трогательная и история о Гадком Утёнке, превратившемся в Прекрасного Лебедя, рассказанная с немалой долей юмора.

Interesanti ir tas, ka Betija kļuva populārā visā pasaulē un līdz šim ir vispārdotākā tikai Kolumbijas spēkiem ražotā novele. Diemžēl Latvijā mēs to neredzējām un tas viss stulbo lietuviešu dēļ. Viņi nopirka, bet reitingi bija ļoti zemi un latvieši nobijās - tāpēc nenopirka. Šī neapšaubāmi ir viena no manām mīļākajām novelēm. Lielās popularitātes dēļ tai pat tika uzņemts neliels turpinākums "Ecomoda" - kas ar bija lielisks.

Aktieru sastāvs:

Ana Maria Orozco (Ана Мария Ороско)
   .......... Beatriz Aurora Pinzon Solano

Jorge Enrique Abello (Хорхе Энрике Абельо)
   .......... Armando Mendoza Saenz

Natalia Ramirez (Наталия Рамирес)
   .......... Marcela Valencia

Lorna Paz (Лорна Пас)
   .......... Patricia Fernandez

Luis Mesa (Луис Меса)
   .......... Daniel Valencia

Julian Arango (Хулиан Аранго)
   .......... Hugo Lombardi

Ricardo Velez (Рикардо Велес)
   .......... Mario Calderon

Mario Duarte (Марио Дуарте)
   .......... Nicolas Mora

Kepa Amuchastegui (Кепа Амучастегуи)
   .......... Roberto Mendoza

Talu Quintero (Талу Кинтеро)
   .......... Margarita Saenz de Mendoza

Jorge Herrera (Хорхе Эррера)
   .......... Hermes Pinzon Galarza

Adriana Franco (Адрана Франко)
   .......... Julia Solano de Pinzon

Pilar Uribe (Пилар Урибе)
   .......... Maria Beatriz Valencia

Julio Cesar Herrera (Хулио Сесар Эррера)
   .......... Freddy Stewart Contreras

Dora Cadavid (Дора Кадавид)
   .......... Inesita de Gomez

Stefania Gomez (Стефания Гомес)
   .......... Aura Maria Fuentes

Paula Pena (Паула Пенья)
   .......... Sofia de Rodriguez

Luces Velasquez (Лусес Веласкес)
   .......... Bertha de Gonzalez

Marcela Posada (Марсела Позада)
   .......... Sandra Patino

Maria Eugenia Arboleda (Мария Эухения Арболеда)
   .......... Mariana Valdez

Ruben Oliver Blanco (Рубен Оливер Бланко)
   .......... Miguel Robles

Martha Isabel Bolanos (Марта Исабель Боланьос)
   .......... Jenny

Maria Claudia Botero (Мария Клаудиа Ботеро)
   .......... Hugo Lombardi`s model

Diego Cadavid (Диего Кадавид)
   .......... Roman

Marcela Carrillo (Марсела Каррильо)
   .......... Hugo Lombardi`s Model

Patrick Delmas (Патрик Дельма)
   .......... Michell

Lorena de McAllister (Лорена де МакАллистер)
   .......... Rag Tela`s CEO

Rosa Margarita Guerrero (Роса Маргарита Герреро)
   .......... Hugo Lombardi`s Model

Alberto Leon Jaramillo (Альберто Леон Харамильо)
   .......... Saul Gutierrez

Celmira Luzardo (Сельмира Лусардо)
   .......... Catalina Angel

Angelly Moncayo (Анхелли Монкайо)
   .......... Karina Larson

Veronica Ocampo (Вероника Окампо)
   .......... Claudia Bosch

Scarlet Ortiz (Скарлет Ортис)
   .......... Alejandra Zingg

David Ramirez (Давид Рамирес)
   .......... Wilson

Elias Rima Nassiff (Элиас Рима Нассифф)
   .......... Dr. Contreras

Saul Santa (Сауль Санта)
   .......... Efrain

Carlos Serrato (Карлос Серрато)
   .......... Olarte

Alberto Valdiri (Альберто Валдири)
   .......... Gordito

Diego Vivanco (Диего Виванко)
   .......... Hugo Lombardi`s Boyfriend

Patricia Vasquez (Патрисия Васкес)
   .......... Herself

Andrea Noceti (Андрес Носети)
   .......... Herself

0

2

:D
Jau pirms neilga laika biju nolēmusi, ka, kad beigsies Sin verguenza, skatīšos šo  - īsto neglīteņu gājiena aizsācēju.  :lol: Un it kā pēc tam Ecomodu. Noteikti īstajai, pirmajai neglītenei vajadzētu būt vislabākajai.

0

3

danna написал(а):

Noteikti īstajai, pirmajai neglītenei vajadzētu būt vislabākajai.

iespējams jau ka visi varianti ir vislabākie (vācu, krievu... citus neredzēju), bet šis noteikti ir originālākais :D bet es arī ļoti gribu redzēt šo seriālu, lai gan 3sho reizi redzēt atkal vienu un to pašu domu un aptuveni sižetu - pārgribas, bet šajā telo mans mīļais Jorge Enrique Abello  ^_^

0

4

Oj, jaa man arii gribeetos sho redzeet :)

0

5

Es agrāk arī gribēju viņu redzēt, bet tagad jau ir apnikuši stāsti par to kā neglītas sievietes pārvēršas par skaistulēm un atrod savus sapņu prinčus. . . .  :/

0

6

Es skatījos šo neglīteni kopā ar māti, viņai tā ļoti patika. Man ne īpaši, manuprāt Katja Puskareva bija vislābāka. Man Ekomoda(turpinājums) patika daudz vairāk par Bettiju, jo tas bija īsāks, un neglītene jau bija ļoti skaista. Turpinājums man liekas smieklīgāks. :)

0

7

man laikam vistuvākā ir Līza Plenske.. protams esmu redzējusi tikai krievu un vācu versiju, bet no šīm abām Līza,°lai gan pie Katjas arī esmu pieradusi un man patīk viņa,.. ;)

0

8

Nu cik nu es tās versijas esmu redzējējusi :haha:  - vācu patika vislābāk. tads pelnrušķīgāks stāsts.

0

9

danna написал(а):

tads pelnrušķīgāks stāsts.

kā vācu ir pelnuršķigs tas gan...un tas man ljoooti patika.. tik pasakai līdzīgi,..tik mīlīgi skatīties.. princis uz balta zirga un  pelnrušķīte Līza..  :heart: kā atceros pēdējo sēriju.... aaahhhh  :heart:

0

10

aNgeL написал(а):

kā atceros pēdējo sēriju.... aaahhhh

Nu skaisti.
Un man vēl klāt tad nāk atmiņas, kā forumā pēkšņi safanojāmies lielākā daļa un parakstā vai avatarā izmantojām bildes no Mīla lielā pilsētā...  :D

0

11

danna написал(а):

Un man vēl klāt tad nāk atmiņas, kā forumā pēkšņi safanojāmies lielākā daļa un parakstā vai avatarā izmantojām bildes no Mīla lielā pilsētā...

åhaa. :D shis pasākums man ļooti patika :D vienotība tāda un viena sarunas tēma - ViB :D

0

12

aNgeL написал(а):

shis pasākums man ļooti patika  vienotība tāda un viena sarunas tēma - ViB

Skaisti, ka forums tā jauki var vienoties kādā tik pasakainā tēmā. Visdrīzāk būtub bijis tā, ka nemaz tiiiik ļoti nebūtu sapriecājusies par pēdējos sēriju, ja nebūtu foruma...

0

13

danna написал(а):

Visdrīzāk būtub bijis tā, ka nemaz tiiiik ļoti nebūtu sapriecājusies par pēdējos sēriju, ja nebūtu foruma...

foruma ietekmē tas viss bija ilgāk, bija kam izteikties un emociju tiešām bija vairāk un tas wnk bija mīļi :D

0

14

Pēc daudziem,daudziem gadiem abi galveno varoņu atveidotāji atkal satikās...Kolumbijas TVyNovelas prēmijās.
https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/12976277_500163513505838_663998743_n.jpg?ig_cache_key=MTIzMjI5NDA0MDc5MDI1MTAyNA%3D%3D.2

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo soy Betty, la Fea /Es esmu Betija, neglītene( RCN, 1999)