TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Salome( Televisa, 2001)


Salome( Televisa, 2001)

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Salome

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/salome/salome.jpg

Gads: 2001
Valts: Meksika
Ražotājs: Televisa
Sērijas: 180
Mūzika: Los Temerarios - "Si Tu Quisieras",  Marco Antonio Solis - "Si No Te Hubieras Ido"

Sižets:

Саломе - танцовщица в ночном клубе в Мехико, ее чувственные выступления собирают многочисленных зрителей. Девушка выросла без родителей и хлебнула в жизни немало горя. В Саломе влюблен Бето, один из местных парней, но она отвергает его.

В семье Монтесинос царит уныние: жена молодого Хулио, Анхела, не может иметь детей. Мать Хулио, властная Лукресия, мечтает о внуке. Однажды сводный брат Анхелы Диего приводит в дом семьи Монтесинос двух танцовщиц - Саломе и Карисию, ее подругу. Между Саломе и Хулио вспыхивает страсть...

Aktieru sastāvs:

Edith Gonzalez
   .......... Salome / Fernanda

Guy Ecker
   .......... Julio

Niurka
   .......... Karicia

Maria Rubio
   .......... Lucrecia

Aaron Hernan
   .......... Arturo

Roberto Palazuelos
   .......... Beto

Yolanda Montes
   .......... Yolanda

Patricia Reyes Spindola
   .......... Manola

Leticia Perdigon
   .......... Lola

Monika Sanchez
   .......... Angela

Rodrigo Vidal
   .......... Dany/Soraya

Lorena Alvarez
   .......... Luisa

Rafael Amaya
   .......... Jose Julian

Ernesto D`Alessio
   .......... Jose Miguel

Paty Diaz
   .......... Martha

Andres Garcia Jr.
   .......... Victor

Jaime Garza
   .......... Hipolito

Sebastian Ligarde
   .......... Diego

Yuliana Peniche
   .......... Money

Alessandra Rosaldo
   .......... Karla

Susana Zabaleta
   .......... Susana

Fernando Robles
   .......... Pancho

Katie Barberi
   .......... Laura

Jose Maria Torre
   .......... Jose Armando

Marco Uriel
   .......... Roberto

Sergio Jimenez
   .......... Arango

Jose Cantoral
   .......... Lucho

Rosita Pelayo
   .......... Kikis

Moises Suarez
   .......... German

Alejandra Procuna
   .......... Rebeca Santos

Thaily Amescua
   .......... Romina

Pablo Cheng
   .......... Willy

Zully Keith
   .......... Rosario

Milton Cortes
   .......... David `El Matador`

Aleida Nunez
 

Eduardo Verastegui
   .......... Himself

Julian Bravo
   .......... Guillermo

Carlos Miguel Szavozd
   .......... Guerejo

Damian Mendiola
   .......... Mauro

Marco Mendez
   .......... Leon

Sol Moreno
 

Edgar Ponce
   .......... Javier

Arturo Guizar
   .......... Abel

Ricardo Vera
   .......... Dr. Marin

0

2

beidzot arī salomei atsevišķu nodaļu uztaisiji. . . .  :)
neesmu šīs noveles fane, bet bija o.k

0

3

Nu man ne īpaši. Lai gan man patika jaunieši - visi trīs Salomes dēli un viņu attiecības. Edīti Gansalesu es dievināju telenovelē Corazon Salvaje, bet Salomes laikā man viņa sāka nepatikt un pēc tā, ko dzirdēju par Mundo de Fieras filmēšanu, cieņa pret viņu vispār pazuda...

0

4

albalonga написал(а):

pēc tā, ko dzirdēju par Mundo de Fieras filmēšanu, cieņa pret viņu vispār pazuda...

a ko tad tu tādu dzirdēji? :O

0

5

angelina написал(а):

a ko tad tu tādu dzirdēji?

Viņa visādos iespējamos veidos Gabijai Espino dzīvi bojāja, jo baidījās, ka visi skatītāji iemīlēs Gabiju un viņa paliks ēnā...

0

6

albalonga написал(а):

Viņa visādos iespējamos veidos Gabijai Espino dzīvi bojāja, jo baidījās, ka visi skatītāji iemīlēs Gabiju un viņa paliks ēnā...

wow, tātad tā kā filmā :O

a ir arī kkas konkrēts zināms?

0

7

albalonga написал(а):

Viņa visādos iespējamos veidos Gabijai Espino dzīvi bojāja, jo baidījās, ka visi skatītāji iemīlēs Gabiju un viņa paliks ēnā...

Nu tāda pati ragana kā filmā! :D
Vispār šitais ir vēl viens slavenību sindroms: Bailes novecot un redzēt jaunas slavenības, kas stājas tavā vietā. Citi to kompensē ar plastiskajām operācijām a Edīte bojā dzīvi sancensēm...

0

8

angelina написал(а):

a ir arī kkas konkrēts zināms?

Nu visādi sīkumi-īsta pļauka vienā ainā, pazudusi kosmētika un matu laka grimmētavā. Un vispār pamatīgi strīdi un nesaprašanās - arī par to, ka redz titros vispirms ir Cēzars, Edīte un Ernesto, A tikai pēc tam atsevišķi Gabija, lai gan Gabijai vajadzēja būt kopā ar Cēzaru pašā sākumā, jo viņa tak atveido galveno lomu, bet Gabija piekāpās. A Edīte ir vadošā Televisas aktrise - Gabijai piešķīra dzīvokli kur dzīvot kamēr viņa Meksikā uzturas, bet dzīvoklis bija tādā rajonā, kur visu nakti mjiera nav - pie kaut kāda naktskluaba. Vēl Gabijai šoferi nepiešķira un kavēja samaksu. Gabija atteicās no tā briezmīgā dzīvokļa un viņai dzīvot nebija kur. Karmena Salinasas - Kardfadas lomas atveidotāja - uzaicināj viņu padzīvot pie sevis. Nav jau pierādīts, bet principā liekas, ka tas viss ir Edītes pirksts... Viņa baidījās, ka jauno un skaisto pozitīvās lomas atveidotāju iemīlēs vairāk. Viņa uzskatīja, ka lai gan atveido negatīvo lomu, tā ir galvenā loma. Viņas nekad nekādos publiskos pasākumos nesarunājās un nesēdēja blakus, bet abas arī noliedza baumas par nesaskaņām, lai gan visiem viss tāpat bija redzams. Nemitīgi baumoja, ka Gabija pamatīs vai jau pametusi noveli. Viņai grūti gāja  arī tāpēc, ka viņai pāmeta akcentu - Venecuēlas spāņu val. no Meksikas atšķiras. Bet Gabija izturēja un filmēšanos pabeidza. Tomēr es gandrīz droši zinu, ka Meksikā nu gan viņa nekad neaitgriezīsies.

0

9

albalonga написал(а):

Nu visādi sīkumi-īsta pļauka vienā ainā, pazudusi kosmētika un matu laka grimmētavā. Un vispār pamatīgi strīdi un nesaprašanās - arī par to, ka redz titros vispirms ir Cēzars, Edīte un Ernesto, A tikai pēc tam atsevišķi Gabija, lai gan Gabijai vajadzēja būt kopā ar Cēzaru pašā sākumā, jo viņa tak atveido galveno lomu, bet Gabija piekāpās. A Edīte ir vadošā Televisas aktrise - Gabijai piešķīra dzīvokli kur dzīvot kamēr viņa Meksikā uzturas, bet dzīvoklis bija tādā rajonā, kur visu nakti mjiera nav - pie kaut kāda naktskluaba. Vēl Gabijai šoferi nepiešķira un kavēja samaksu. Gabija atteicās no tā briezmīgā dzīvokļa un viņai dzīvot nebija kur. Karmena Salinasas - Kardfadas lomas atveidotāja - uzaicināj viņu padzīvot pie sevis. Nav jau pierādīts, bet principā liekas, ka tas viss ir Edītes pirksts... Viņa baidījās, ka jauno un skaisto pozitīvās lomas atveidotāju iemīlēs vairāk. Viņa uzskatīja, ka lai gan atveido negatīvo lomu, tā ir galvenā loma. Viņas nekad nekādos publiskos pasākumos nesarunājās un nesēdēja blakus, bet abas arī noliedza baumas par nesaskaņām, lai gan visiem viss tāpat bija redzams. Nemitīgi baumoja, ka Gabija pamatīs vai jau pametusi noveli. Viņai grūti gāja  arī tāpēc, ka viņai pāmeta akcentu - Venecuēlas spāņu val. no Meksikas atšķiras. Bet Gabija izturēja un filmēšanos pabeidza. Tomēr es gandrīz droši zinu, ka Meksikā nu gan viņa nekad neaitgriezīsies.

Ak, dies!!! nu tagad vēl atlikusī cieņa pret viņu pazuda. Ar visu Corazon salvaje.  :swoon:

Un pati telenovele - skatījos tik tā teikt otro daļu, kur dēli bija pieauguši. Un tas jau bija daudzus gadus atpakaļ, bet dikti dievināju Natalias lomas atveidotāju un Jose Armando tieši pašas Natalias dēļ. Pat tagad nezinu aktrises vārdu, bet man dikti patika.

0

10

pati telenovela man diez ko nepatika, bet salomai bija smuki tie tŗis dēli, tāpēc ar skatījos

0

11

albalonga написал(а):

Nu visādi sīkumi-īsta pļauka vienā ainā, pazudusi kosmētika un matu laka grimmētavā. Un vispār pamatīgi strīdi un nesaprašanās - arī par to, ka redz titros vispirms ir Cēzars, Edīte un Ernesto, A tikai pēc tam atsevišķi Gabija, lai gan Gabijai vajadzēja būt kopā ar Cēzaru pašā sākumā, jo viņa tak atveido galveno lomu, bet Gabija piekāpās. A Edīte ir vadošā Televisas aktrise - Gabijai piešķīra dzīvokli kur dzīvot kamēr viņa Meksikā uzturas, bet dzīvoklis bija tādā rajonā, kur visu nakti mjiera nav - pie kaut kāda naktskluaba. Vēl Gabijai šoferi nepiešķira un kavēja samaksu. Gabija atteicās no tā briezmīgā dzīvokļa un viņai dzīvot nebija kur. Karmena Salinasas - Kardfadas lomas atveidotāja - uzaicināj viņu padzīvot pie sevis. Nav jau pierādīts, bet principā liekas, ka tas viss ir Edītes pirksts... Viņa baidījās, ka jauno un skaisto pozitīvās lomas atveidotāju iemīlēs vairāk. Viņa uzskatīja, ka lai gan atveido negatīvo lomu, tā ir galvenā loma. Viņas nekad nekādos publiskos pasākumos nesarunājās un nesēdēja blakus, bet abas arī noliedza baumas par nesaskaņām, lai gan visiem viss tāpat bija redzams. Nemitīgi baumoja, ka Gabija pamatīs vai jau pametusi noveli. Viņai grūti gāja  arī tāpēc, ka viņai pāmeta akcentu - Venecuēlas spāņu val. no Meksikas atšķiras. Bet Gabija izturēja un filmēšanos pabeidza. Tomēr es gandrīz droši zinu, ka Meksikā nu gan viņa nekad neaitgriezīsies.

ak tu dies, kāda ragana! :O :swoon:

0

12

man arii patika tie 3 Salomes deeli un vinju attieciibas ar miiljotajaam :)  .. un veel atceros ka man ljooti patika tas briidis, kad Salome bij ljooti slima un tas Hulio apguulaas pie vinjas, taadaa veidaa izglabjot vinju no naaves.. paarnjeema vinjas slimiibu - tas bij romantiski :) :) shajaa seriaalaa arii skatiijos gandriiz tikai 2. dalju - kad jau pagaaja daudzie gadi.. ;) toreiz patika skatiities.. ;)

albalonga, ja taa tieshaam ir taisniiba, ka Ediite tik ljauna, tad arii man vinja toch vairs nepatiiik.. kaa ta var?? katrai aktrisei ir savi fani un Ediite nekad taapat nebuus labaakaa.. ne lai samierinaatos ar to, bet tieshi otraadi vinja veel vairaak liek vinju neiemiileeet, paraadot taaadu raksturu. nabaga Gabija Espino.. uff.. bet vismaz filmeejoties bija arii labi koljeegi ;) :)

0

13

:) bet Albalonga jau sen par to rakstiija (Ediites iista daba :D), taapeec man tie nav jaunumi. :yes:  Man Edite patika Salomee un Nunca te Olvidaree (lielisks seriaals, jo tajaa filmejas Fernando Kolunga, un dziedaaja Enrique Iglesias :heart: ), Mundo de fieras vina lieliski speelee, :ok:  daudz labaak nekaa ieprieksh mineetos 2 seriaalos. Bet Corazon Salvaje man nepatika... :(

0

14

rubi написал(а):

bet Albalonga jau sen par to rakstiija (Ediites iista daba ), taapeec man tie nav jaunumi.

jaa es arii jau agraak biju izlasiiijusi, bet shkiet shoreiz vairaak info...

0

15

a kur tas atrodams?

0

16

kaut kur forumaa, ja nemaldos, tad tas bija Mundo de fieras teemaa, jo es to uzzinaaju, kad tikko saaka radiit seriaalu... ;)
P.S. Angelina, Tev ir loti skaists paraksts...

0

17

rubi написал(а):

P.S. Angelina, Tev ir loti skaists paraksts...

paldies.  :kiss:

ew, bet tādu tēmu es atrast nevaru  :cray:

Отредактировано angelina (14.08.2007 09:40)

0

18

es tulit pamekleshu ;) varbut atradishu... :)

0

19

Viss es atradu, tas bija teemaa Mundo de fieras/ Varonju vizitkartes. Lai tev nemekletu es nokopeju albalongas zinojumu ;)

Albalonga:Paldies, milzīgs paldies Paloma. Lai gan visus varoņus zināju, tomēr bija jauki izlasīt un atkal atcerēties. Ak, es vienkārši nespēju sagaidīt, kad atkal varēšu redzēt Gabiju mazajos ekrānos. Un zinot to milzu naidu, kas valdīja starp Edīti un Gabiju filmēšanas laukumā - ai, kā Edīte nespēj samierināties, ka noveco. Un vispār - pret ZGabiju Meksikā ļoti slikti izturējās. Viņai nebija apmaksātas dzīvesvietes un nebija arī šofera, kurš nogādātu viņu uzņemšanas laukumā. Domāju, ka liela loma te bija Edītei - viņai tomēr Televisā liela vara. Gabijai tipa sākumā iedeva dzīvokli, kur kaimiņi bija ļoti skaļi un Gabija praktiski nevarēja izgulēties. Beigās Gabija pati īrēja dzīvokli, bet tas bija pārāk dārģi. Tad Carmen Salinas uzaicināja viņu pie sevis un iedeva vienu istabu... Nu traki Gabijai tur gāja un nemitīgi klīda baumas, ka Gabija vispār pamet telenoveli. Bet tomēr malacis viņa, ka nesalūza un izturēja līdz galam. Katru nedēļas nogali viņa lidoja uz Venecuēlu pie Kristobala un pat godīgi teica, ka principā turas tikai pateicoties viņam. A Cēzars abu dāmu strīdā vispār centās neiejaukties, bet tomēr bija kā zibens novedējs. Runā, ka grimmētavā vispār tur esot sazin kas gadījies - matu lakas samainītas, šampūni paguduši utt. Īsts karš. Starp citu tieši šis kaŗs iedvesmoja mazi uz to, kas iecerēts Angelicā. Nu labi - baigi es te aizrāvos ar komentiem ne pa tēmu...

0

20

Šo seriālu atceros un arī laikam skatījos to 2.daļu, kad jau bija pagājuši vairāki gaidi - vispār bija interesants seriāls un man patika Salome&Hulio un pateicoties šim seriālam, iepazinu Gaju Ekeru, jo iepriekš par tādu pat dzirdējusi un kur nju vēl redzējusi nebiju! :)

Izlasot šo info par Edīti Gonsalesu(kā viņa izturējās pret Gabiju Espino), man arī domas par viņu ir galīgi mainījušās, jo vispār man viņa patika no Nunca te Olvidare laikiem, bet tagad vairs galīgi nē!  :no: :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Salome( Televisa, 2001)