TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Vai Genesis Rodrigesa ir stāvoklī?


Vai Genesis Rodrigesa ir stāvoklī?

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Baumas klejo un tā foto...

http://www.latingossip.com/chisme/is-el … l#comments

0

2

viņa taču vēl ir jauna
tas blaukus ir viņas draugs???

0

3

pinocchio написал(а):

viņa taču vēl ir jauna
tas blaukus ir viņas draugs???

Viņai ir 20 gadi. Nekas nav zināma, ka būtu kāds draugs, bet bildē ir viņas tētis El Puma.

0

4

albalonga написал(а):

Viņai ir 20 gadi. Nekas nav zināma, ka būtu kāds draugs, bet bildē ir viņas tētis El Puma.

neizskatās nemaz tik vecs, bet viņa gan ir diezgan jauna, tā viāna var sačākarēt savu karjeru
man dame chcolate??? cerams iepīs, jo negribu lai viņas stāvokļa dēl apstādina, negibu lai beidz filmēt

0

5

ujjj. Nu tā foto dikti aizdomīga. Un Dame chocolate, šķiet, gaida interesanti laiki.

0

6

pinocchio написал(а):

neizskatās nemaz tik vecs, bet viņa gan ir diezgan jauna, tā viāna var sačākarēt savu karjeru
man dame chcolate??? cerams iepīs, jo negribu lai viņas stāvokļa dēl apstādina, negibu lai beidz filmēt

Nu filmēt jau tāpat tūlīt beigs, jo vienkārši jau jābeidz - 130. sērijas paredzētas.

0

7

albalonga написал(а):

Nu filmēt jau tāpat tūlīt beigs, jo vienkārši jau jābeidz - 130. sērijas paredzētas.

ņē viņiem ir japagarina dame chocolate nevar beigties, izklausās stulbi, bet es nevēlos lai beidzas

danna написал(а):

Un Dame chocolate, šķiet, gaida interesanti laiki.

man patiktu ja viņi pārgulētu un t'kā filmās tiktu uzreiz pie bērna be tviņa neteiktu to dēl savas atriebības un dēl tā ka bruss vairs viņu nedievina un nemīl, tas būtu jauki

0

8

pinocchio написал(а):

man patiktu ja viņi pārgulētu un t'kā filmās tiktu uzreiz pie bērna be tviņa neteiktu to dēl savas atriebības un dēl tā ka bruss vairs viņu nedievina un nemīl, tas būtu jauki

Tā iespējams arī būs, jo Brūss jau gulēja ar Violetu un ne vienreiz vien. :rofl:

0

9

albalonga написал(а):

Tā iespējams arī būs, jo Brūss jau gulēja ar Violetu un ne vienreiz vien.

pinocchio vēl tikkai pie tā ka viņa ir kļuvusi skaista,bet laikam jau ar nenoķeršu
bet nu nezinu vai neteiks, katā ziņā gribēs bet vai kaut kas to nemainīs

0

10

http://www.tvchismes.com.ve/fotos/img_462_080807_1.jpg

Génesis Rodríguez ¿Embarazada? 

La hija del Puma revoluciona a Telemundo por la espera de su primer hijo

Nos acaba de llegar un email desde Miami que dice textualmente así:
"TVCHISMES los leo todos los días y me encanta su página y desde los estudios de Telemundo NBC en Miami les chismeo que las grabaciones de “Dame Chocolate” son un desastre gracias a los vómitos, desmayos y mareos de Génesis Rodríguez quien, al parecer está embarazada de su novio. Todos estamos en shock y paralizados con la noticia porque nos cayó como balde de HIELO ya que la chavita lo que tiene son 20 años y no damos crédito a que esté arruinando su carrera y su vida con la espera de un bebé."

Aún en TVChismes no hemos confirmado la noticia y hemos tratado de hablar con Génesis y con su familia pero nos ha sido IMPOSIBLE. Conversamos con gente dentro de la novela y confirman los síntomas de la hija menor de José Luís Rodríguez.

0

11

Un tomēr - Genesis nav stāvoklī. Tikai preses pīle. Lai gan - kas zin. Moš abortu uztaisīja....

0

12

albalonga написал(а):

Lai gan - kas zin. Moš abortu uztaisīja....

Nu patiesībā nezinu gan vai īsti ticu, ka viņa nebija stāvoklī.
Tā sakritība, ka arī Dame Chocolate viņas varone ir stāvoklī ir pārāk liela.
Nu ko es te spriedelēšu - bērna nav un viss.  :/
Lai gan, ja tiesa, ka viņa ir uztaisījsui abortu, tad jāsaka, ka viņas izvēli ļoti neciešu.

0

13

danna написал(а):

Lai gan, ja tiesa, ka viņa ir uztaisījsui abortu, tad jāsaka, ka viņas izvēli ļoti neciešu.

es Tev pilnībā piekrītu...

0

14

albalonga написал(а):

Un tomēr - Genesis nav stāvoklī. Tikai preses pīle. Lai gan - kas zin. Moš abortu uztaisīja....

nu man neticās ka viņa pattiešām nebija stāvoklī nebrīnos ka bija bet nu bērns tā tak ir viņai pa lielu atbildību un tad vēl daudz ko savā dzīvē sačākarētu tā kā drošvien uztaisīja abortu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Vai Genesis Rodrigesa ir stāvoklī?