TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sidnijs Šeldons "Svešinieks spogulī"


Sidnijs Šeldons "Svešinieks spogulī"

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/n58302.jpg

Romāns „Svešinieks spogulī’ ir

• stāsts par kinozvaigzni Tobiju Templu, ko plašā televīzijā un kino skatītāju auditorija dievina, taču viņš dzīvo noslēgti un sava aizdomīguma un neuzcitēšanās dēļ ir norobežojies no īstām cilvēciskām attiecībām,
• stāsts par Džīlu Kāstlu. kas ieradusies Holivudā, lai kļūtu pa kinozvaigzni, taču atklāj, ka viņas vienīgā likme šajā spēlē ir viņas pašas miesa.

Šos abus cilvēkus vienu pie otra saista visspēcīgākā mīla. Kas reizē var būt gan augstāka par cilvēcisko, gan arī neiedomājami zemiska.
 

Ja vēlies iepazīt sevi,
Tad neskaties spogulī,
Jo tajā var redzēt tik ēnu,
Tik svešinieka ēnu...
            Silenius. Odas patiesībai

0

2

Atceroties „Ja rītdiena pienāks”, nolēmu par labu šim rakstniekam. Bet patiesībā jau albalongas Joya ir vainīga, ka atkal esmu kļuvusi par nelabojumu grāmattārpu. Nu tad cerīgi ķeros pie lasīšanas, bet nenoliegšu - vienu brīdi gribēju likt malā pat neizlasot. Tāda drūma, neinteresanta un reizēm pat pretīga. Bet es kaut kā sevi pārvarēju un turpināju lasīt. Un tagad man ir milzīgs prieks par to.  ;)
Grāmata ir par mīlestību pret slavu, naudu, popularitāti un mīlestību parasto - starp vīrieti un sievieti. Pavisam neizprotamu un savādu mīlestību. Un ar sava veida ironijas devu, skumju ironiju. Ar lielu neparedzamību. Un beigu beigās ar mūžseno patiesību - viss, ko tu dari - labu vai ļaunu, bet reiz nāks atpakaļ.

0

3

Nu.. Ja rītdiena pienāks ir tikai albalongas nopelns, ka viņu lasu.. Nu pagaidām patīk arī. .Bet vairāk Šeldona negribu - man pietika ar uz tavas bildes vāka pieminēto "Viņpus pusnkatij". Brrr ,īsti neatceros, bet šaaausmīgi smaga un brr.. nevajag man tādads grāmatas. ;)

0

4

Nu ši jau arī ir dikti smaga, bet ja man nevienes nekādu grāmatu neiesaka, tad man gadās paņemt tādas avi nu pilnīsi nelasāmas avi dikti smagas kā šī... Bet visas ieteiktās jau izlasītas.  :swoon:
Tu nevari man ieteikt kādu vieglāku, bet jauku, skaistu un romantisku? Man sagribējās tādu skaistu romantiku, bet kas nav garlaicīga.  :/

0

5

nuuu... Maknotai ir daudz grāmatu.. :D Paņem "Vitnija, mana mīlestība" vai "Uz mūžīgiem laikiem" vai nu vienalga kuru!!! Viņas ir ļoooti skaistasun romantiskas - manā skatījumā. :) Vēl ko varu ieteikt.. Džuda Devero man patika un .. eeh, nezinu kā bija.. Pēc izskata, noformējuma pazīstu grāmats, bet neatceros autori. :D

0

6

Man jau arī tā bieži gadās...  ;)
Un pāāāāāldies! Ak, ko es bez ši foruma šajā gadījumā darītu?  :nezinu: Nebūtu neviens, kas man iesaka, ko tagad ņemt. Nebūtu izlasījusi džas vienkārši izcilas grāmatas.

0

7

Nu es Šeldonam tikai vienu grāmatu atzīstu. Pārējās neesmu spējusi izlasīt un arī nevēlos...

0

8

albalonga написал(а):

Nu es Šeldonam tikai vienu grāmatu atzīstu

Nu ar mani tagad ir tas pats. "Ja rītdiena pienāks" un tagad vēl šī, naivā cerībā par ģenailitāte atkārtošanos un vienkārši apraksta izraisītā naivumā. Un zinu, ka vairāk ši autora man nebūs un viss. Pārāk.. nu pat nevaru aprakstīt - vienkārši nebūs.
Man patika grāmatas doma, tā filozofija, bet ne, teiksim, tādā iesaiņojumā. Man vajag skaistāk un jaukāk.

0

9

Mjā, man pirmā iepazīšanās ar viņu bija šausmas - brrr. Nepatīk man tādas grāmatas. NU Ja rītdiena pienāks ir OK pagaidām, cik tālu esmu tikusi. :D Mazliet traki kur cietuma dzīve, bet visumā OK :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sidnijs Šeldons "Svešinieks spogulī"