TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)


Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)

Сообщений 1 страница 20 из 29

Опрос

Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)
Andrejs Ždanovs

9% - 3
Romans Maļinovskis

25% - 8
Aleksandrs Voropajevs (Kiras brālis)

6% - 2
Valērijs Puškarevs (Katjas tēvs)

6% - 2
Milko

12% - 4
Nikolajs Zorkins

6% - 2
Fedors Korotkovs(kurjers)

9% - 3
Pavels Ždanovs (Andreja tēvs)

3% - 1
Mihails

9% - 3
cits variants

12% - 4
Голосов: 32

1

Tātad, kāds šī seriāla varonis jums patīk visvairāk?
Man ļoti patīk Aleksandrs, Mihails, Zorkins un Roma. Arī Katjas tēvs ir ļoti interesants personāžs, bez viņa šīs seriāls būtu nepilns. Ždanovs - jaunākais man ne ļoti patīk, pārak nelietīgs viņš bija, manuprāt, pret Kiru un Katju.  Protam Milko arī ir ļoti jauks ar to, ka vienmēr vārdus uzruna ar nepareizu ''udarenije'' (nezinu, ka tas latviski būs) ;)
(Balsot var par dažiem varoņiem)

Отредактировано rubi (17.08.2007 16:29)

0

2

vaiii.. es pat nezinu par ko balsot.. dievinu gan Andreju jo tik lieliski ciesh, Romaanu par humoru un Zorkinu, jo vinjsh man wnk ljoooti patiik - draudziiigs, interesanta balss, nezinu kaa paskaidrot.. hmm.. man tas paaraak gruuti.. un jaa, Katjas teevs tieshaam interesants personaazs ;)

0

3

Nu man neskatōties tie vārdi neko daudz neizsaka... Tā kā grūti teikt. Un krievu aktierus arī dikti slikti zinu.
Bet šitas Romans Maļinovskis arī nebija Nabaga Nastjā un Jampadracis mājās???  ;)

0

4

Angel: kapec tad tu nebalso? Nobalso par viņiem visiem! :)

0

5

danna написал(а):

Bet šitas Romans Maļinovskis arī nebija Nabaga Nastjā un Jampadracis mājās???

bij bij.. :)  :heart:

rubi написал(а):

Nobalso par viņiem visiem

wnk taa samulsu jau pashaa saakumaa lasot saraxtu ar °miljiem varonjiem, ka pat neizlasiiju liidz beigaam , saprotot ka nepratiishu izveeleeties :D bet nobalsoju.. itkaa :D

0

6

Dana: Jā, tas spēlēja Nabagā Nastjā - Mihailu Repņinu. Par jampadradzi mājās nezinu, jo es to neskatos. ;)

0

7

Angel, atvaino, man liekas ka tu nenobalsoji. Bet no otras puses, varbūt arī nobalsoji par "cits variants"

0

8

aNgeL написал(а):

bij bij..

rubi написал(а):

Dana: Jā, tas spēlēja Nabagā Nastjā - Mihailu Repņinu

Nu tad atļāvos nobalso par viņu, kaut pati neskatos. Tur man viņš diiiikti patika un patīk. Es ceru, ka netraucē?  :/

0

9

rubi написал(а):

Par jampadradzi mājās nezinu, jo es to neskatos.

1 baigi superiiigais seriaals :)

rubi написал(а):

Bet no otras puses, varbūt arī nobalsoji par "cits variants"

aha.. par to.. man taads iipatneejs balsojums.. iipashais variants

0

10

aNgeL написал(а):

1 baigi superiiigais seriaals

Ja tu ta saki, tātad noteikti to paskatīšos. To rāda pa TV3? Cikos? :)

aNgeL написал(а):

aha.. par to.. man taads iipatneejs balsojums.. iipashais variants

Skaidrs. ;)

0

11

Jua sen gribēju tev rubi pajautāt. Tu bieži taisi šo balsošanu, bet man kā neaizlec tā neaizlec - kā to var izdarīt?  :nezinu:

0

12

Oj, ļoti vienkārši.
Ir uzrakstīts: Начать Новую тему vai Начать Опрос. Tu izvelies otru, pec tam izvelies variantu: Простой, Мульти un vēl kaut kāds bija. Es izvēlos Multi. Pēc tam rakstu kā vienmēr raksta izveidojot jaunu tēmu, tikai pie tam vēl spiežu pogu: Добавить вариант ответа. :) Viss, laikam, ja kas tad jautā, jo esmu tava parādniece par La Herederu, kuru tagad bieži skatos, pateicoties Tev. ;) :friends:

0

13

Visvairāk laikam man patīk Maļinovskis. Otrajā vietā Andrejs. Un Milko ar savu runasveidu ir nepārspējams.

0

14

Man vislabāk patīk Malinovskis,patīk Andrejs arī Zorkins patīk jo viņš ir ļoti smieklīgs un sākumā tāds diezgan naivs jo tic vikai, bet pēctam vairs nē bet vienalga tāds arī jauks personāžs liekas katja var uz viņu paļauties,Katjas tēvs arī un Milko ar saviem uzsvariem uz vārdiem vienmēr sasmīdina!!!

0

15

Nobalsoju par Zhdanavu :D

0

16

rubi написал(а):

Oj, ļoti vienkārši.
Ir uzrakstīts: Начать Новую тему vai Начать Опрос. Tu izvelies otru, pec tam izvelies variantu: Простой, Мульти un vēl kaut kāds bija. Es izvēlos Multi. Pēc tam rakstu kā vienmēr raksta izveidojot jaunu tēmu, tikai pie tam vēl spiežu pogu: Добавить вариант ответа.

Centīšos iegaumēt. Pāāāldies, ka mani apskaidroji...

rubi написал(а):

jo esmu tava parādniece par La Herederu, kuru tagad bieži skatos, pateicoties Tev.

Parādniece? nu ne tak - man patiešām bija un ir leils prieks tevi iepriecināt. un redzu, ka tas tevi ir patiešām iepriecinājis.  :D Tad mans prieks tikai dubultojas.

0

17

Ja, mani tas looooooti iepriecinaja! :D

0

18

rubi написал(а):

Multi.

Tas Multi ir ar iespēju balsot par vairākiem atbilžu variantiem, ja?  ;)

0

19

Ja :) Starp citu, es to nezinaju, kad taisiju Mundo de fieras aptauju, tapec nobalsoju tikai par Paulinu, bet velak pec Albalongas balsojuma un komentara sapratu kadu aptauju izveidoju.
Dana, vai tu velies izveidot aptauju? Ja tas nav noslepums, tad par kadu temu? :)

Отредактировано rubi (17.08.2007 23:10)

0

20

rubi написал(а):

Dana, vai tu velies izveidot aptauju? Ja tas nav noslepums, tad par kadu temu?

Nu nav jau noslēpums tak, kad izveidos  - visi rdzēt. Bet patiesībā nemaz nezinu vai tu ēsi redzējusi kādu telenoveli ar Michel Brown? Tā būs par viņu...  ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)