TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)


Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)

Сообщений 21 страница 29 из 29

Опрос

Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)
Andrejs Ždanovs

9% - 3
Romans Maļinovskis

25% - 8
Aleksandrs Voropajevs (Kiras brālis)

6% - 2
Valērijs Puškarevs (Katjas tēvs)

6% - 2
Milko

12% - 4
Nikolajs Zorkins

6% - 2
Fedors Korotkovs(kurjers)

9% - 3
Pavels Ždanovs (Andreja tēvs)

3% - 1
Mihails

9% - 3
cits variants

12% - 4
Голосов: 32

21

Neesmu redzejusi... :blush2:  Bet šajā forumā es ļooooooti daudz par viņu dzirdēju, redzēju vairākas fotogrāfijas video, turklāt pēc laika plānoju noskatīties PDG. Bet pēc Solo su Amor viņā iemīlējos, :heart:  kaut viņš taču dzīvē šajā novelē nespelē.... :D Tāpēc pēc laika viņš un Danna laikam kļūs par vienu no maniem vismīļakajam pāriem.

0

22

rubi написал(а):

Tāpēc pēc laika viņš un Danna laikam kļūs par vienu no maniem vismīļakajam pāriem

A, tikai leita tāda, ka viņi tā īsti nav nevienā telenovelē bijuši kopā. Tikai Maichel varonis Te voy a ensenar a querer bija iemīlējies Dannas varone Diana, bet tā arī viņi nepalika kopā. Diana viņu nemīlēja. Pati jau redzējusi neesmu  - tik no aprakstiem, bildēm un fragmentāri no youtubes saku.  ;)

0

23

bet man ljoti patik Kira un Vika!skaistules un tik stiligas abas!

0

24

man patīk Mihails  :give_heart:

0

25

danna написал(а):

A, tikai leita tāda, ka viņi tā īsti nav nevienā telenovelē bijuši kopā. Tikai Maichel varonis Te voy a ensenar a querer bija iemīlējies Dannas varone Diana, bet tā arī viņi nepalika kopā. Diana viņu nemīlēja. Pati jau redzējusi neesmu  - tik no aprakstiem, bildēm un fragmentāri no youtubes saku.

Es redzēju promo no Te voy ensenar a querer, man ļoti iepatikās dziesma no šī seriāla, viņa pat ilgu laiku bija starp maniem favorītiem, bet to, ka tur spēlēja Mišels nezināju, jo promo skatījos daudz agrāk, nekā iepazinu no šī foruma Mišelu. :) (paldies par informāciju ;))

0

26

rubi написал(а):

paldies par informāciju

Nu patiesi - nav par ko!

0

27

oj, cik jauka aptauja. Nu tā - es dievinu Milko. Mēs ar tēti regulēri viņu atdarinām un parodējam. Super vienkārši. Tālāk ir Maļinovskis - nu kā viņu var nemīlēt????????? Vispār Pjotrs Krasilovs ir super talantaīgs. Un vēl bez šiem diviem es nobalsoju par - cits variants, jo vienkārši dievinu sargu Potapkinu Sergeju Sergejeviču. Viņš ir vienkārši superīgs tēls - tik labestīgs un stulbs liels pēvainis. Žēl, ka viņu tik maz rāda... :heart:

0

28

albalonga написал(а):

dievinu sargu Potapkinu

Es par vinju aizmirsu(kauns)es ar viņu dievinu viņš tāds labestīgs un,kad runā vienmēr pasaka kādu frāzu no kuras es tā smejos un viņa bals tembrs ar smieklīgs!

0

29

apāc man tā patīk romāns maļinovskis! īstajā vārdā pjotrs krasilovs!  :heart:  :kiss: vienkārsi dievinu!!! vel nobalsoju par andreju zdanovu , jo vins ir baigi labais aktieris!  :clapping:  un par katjas tēvu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāds ir jūsu vismīļākais varonis NRK? :)