TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāda ir jūsu vismīļāka varone NRK?


Kāda ir jūsu vismīļāka varone NRK?

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

Kāda ir jūsu vismīļāka varone NRK?
Katja Puškareva

24% - 8
Kira Voropajeva

15% - 5
Viktorija Kločkova

15% - 5
Jeļena Puškareva (Katjas māte)

0% - 0
Olga Ujutova (žen. sovet)

0% - 0
Margarita Ždanova (Andreja māte)

3% - 1
Masha Tropinkina (žen. sovet)

3% - 1
Amūra (žen. sovet)

6% - 2
Natālija Larina

6% - 2
Kristina Voropajeva

3% - 1
Marjana

6% - 2
Juliana

15% - 5
Svetlana

0% - 0
Šura (žen. sovet)

0% - 0
Jūlija (žen. sovet)

3% - 1
cits variants

0% - 0
Голосов: 33

1

Tātad, kas no varonēm jums patīk?
Man visvairāk patīk Vika (viņa ir ļoti mīļa, skaista un smieklīga) un Kira(stilīga, gudra, labsirdīga), arī Katja, Marjana, Amūra, Juliana, Margarita Ždanova, Natālija Larina un Jūlija. :)

0

2

Es zinu, ka neskatos regulāri, bet reizēm jau uzmetu acis un es tā vienkārši nevaru nenobalsot. Vēl joprojām ceru, ka tas jums netraucē... ;)
Balsoju par pašu klasiku, halveno varoni, neglītnei  - Katju. Un vēl Viku - patiešām smieklīga.

0

3

:D Jā, Vika ir īpašs personāžs... :D
Protams, ka tu mums netraucē - tieši otrādi, prieks, ka piedalies mūsu sarunās. ;)

0

4

Es nobalsoju par Julianu. Nezinu, viņa ir tāds cilvēks ar kuru gribas kontakteties. Un viņa palīdzeja Katjai.
Vēl man patik Vika, bet reizēm viņas pat paliek žēl, kad siev. padome viņu ķircina.

0

5

oj, Vika gan ir interesanta, bet mani kaitina. Jūtu līdzi Kirai, protams dievinu Katju kā galveno varoni, bet visinteresantākais tēls gluži kā no pasakas iznācis ir Juliana...

0

6

Katjeņka un Juliana

0

7

Man patīk Katja,patīk Vika(smieklīga viņai labi sanāk tad,kad viņa uz kādu sāk bļaut tas viņai ļoti labi sanāk),Juliana,jo jauki izturas pret Katju un viņa ir savā ziņa ekstravaganta,Kira vnk patīk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Kāda ir jūsu vismīļāka varone NRK?