TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » nora robertsa - ledū dzimusī / born in ice


nora robertsa - ledū dzimusī / born in ice

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://rl.foto.radikal.ru/0708/ad/f0897cf2f780.jpg'


skaistā, atturīgā īriete braiena zem ārējās saltās čaulas slēpj ledu, uguns liesmas un pretrunu plosītu dvēseli.  kas vīņu pamudināsatraisīties? par ko viņa sapņo, no kā baidās?  to grib atklāt no amerikas atbraucis krimināl romānu autors, kas īrījā cer uzrakstīt kārtējo romānu . iepaz;istot klusos īrijas nostūri tā iemītniekus un noslēpumaino breinu, greisons teins veido davu romānu sižetu. taču likteni ir savas gaitas, un kā beigsies greisona romāns?

nedaudz sausi istāstīt bet pinocchio atvainojas par to bet pateiz slinkums pašai kaut ko domāt tāpēc cienkārši pārdukāju no grāmatas aizmugures neiklausās diezko interesanti bet mani ši grāmata pamatīgi aizrāva, mani kuru parasti grāmatas nesajūsmina

0

2

Atceros, ka lasīju.. Man Nora Robertsa vispār ļoti patīk. Bet tā kā ši bija viena no pirmajām ko izlasīju, tad atceros diezgan švaki. Jo jaukāk - varēšu paņemt un lasīt vēlreiz - kā jaunu. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » nora robertsa - ledū dzimusī / born in ice