TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » sofija kinsela- tikai nevienam nesaki!


sofija kinsela- tikai nevienam nesaki!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

--

Emma Korigena ir gluži parasta jauna londoniete. Viņai ir 25 gadi, milzums sīku neveiksmju pagātnē, brīnišķīgs draugs Konors un liela noslēpumu bagāža.

Viņai ir noslēpumi -
No vecākiem (Nevainību es zaudēju ar Deniju Nasbaumu manā guļamistabā, kamēr mamma ar tēti lejā skatījās "Benu Huru")

No drauga (Man ir divpadsmitais izmērs, nevis astotais, kā domā Konors)

No kolēģiem (Kad Artemīda mani pa īstam nokaitina, es viņas ložņaugu aplaistu ar apelsīnu sulu)

Ir arī tādi noslēpumi, ko viņa nemūžam nevienam neatklātu (Mani stringi man berž...)

Emma, līdzīgi Bridžetai Džonsai, ir no sievietēm, kuru dzīvē, šķiet, piepildās visi Mērfija likumi.

Pirmais punkts Emmas Korigenas dzīves likumu krājumā varētu būt šāds: Svešinieks, kam tu nejauši izpļāpā visus savus noslēpumus, agri vai vēlu atgriezīsies, un tad par tiem uzzinās visi...Bet varbūt tas nemaz nav sliktiā

perosnīgi man viņa ļoti iepatikās!

0

2

Izklausaas ļoti interesanti! :) ;) :P

0

3

Hmmmm, zinu točna, ka esmu šo aprakstu lasījusi - vai grāmatnīcā, vai bibliotēkā - nezinu.. Bet pašu grāmatu gan nē. Moš vajadzētu?  :rolleyes:

0

4

Paloma написал(а):

Moš vajadzētu?

protams ka ajadzētu!!! :D

0

5

Es šodien izlasiju šo grāmatu un varu pateikt, ka tā ir lieliska!!!! Interesanta, aizaujoša... Pietam es riktīgi izsmējos!!!! Emma un Džeks ir neparasts pāris!!! Iesaku izlasīt!!! Uzlabo garastāvokli!!!!

P.S. Paldies par ieteikumu Aijux!!! Ja nebūtu tevis, es šo grāmatu varbūt nekad neizlasītu!!!!

0

6

Lisa написал(а):

Paldies par ieteikumu Aijux!!! Ja nebūtu tevis, es šo grāmatu varbūt nekad neizlasītu!!!!

patiess prieks ka esi izlasījusi.. un ka iepatikās :):):)

0

7

Es arī šīs grāmatas anotāciju izlasīju grāmatnīcā un gribēju nopirkt, bet mamma sapsihojās par cenu

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » sofija kinsela- tikai nevienam nesaki!