TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 34. nedēļas 2007 citāts ir...


34. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Carlos Ponce:

- Man ir nopietnas problēmas ar balss saitēm. bet es nevaru uzsākt terapiju, pirms telenovele (dame Chocolate) nav beigusies, jo man būs nepieciešams pilnīgs miers veselu mēnesi. - Teica Carloss, kurš nedrīkstēs runāt veselu mēnesi. - Manas balss saites ir saplēstas, man ir sarežģījumi, tomēr cerams ar dievpalīgu, ka nebūs jāoperē, tomēr tas taps zināms tikai terapijas laikā. - Ar nepārprotamu uztraukumu informēja viņš.

0

2

:O  Un kā tad izklausās viņa balss telenovelē?

0

3

Nezinu, man jau šķiet, ka normāli izklausās, tikai dziedāt gan viņš nevar...

0

4

Nabadziņš. :(
Kad man sāp kakls es arī nevaru padziedāt un tas ir šausmīgi.

0

5

Ooooj.. brr..  :wacko: nabadziņš.. mēnesi nerunāt..  :swoon: Tas man šo to citu atgādina.. Kādu citu, kas nevarēja runāt, bet īsti nesanāca :P

0

6

:swoon: Nabaga Carlos. Un tā ir ar to filmēšanos - tā iekavējos viņš savu balsis tak var saākarēt vēl vairāk, bet pienākums jau ir un paliek pienākums pret darbu. Bet patiešām ceru, ka nevaadzēs to operāciju un viss viņam nesaies vēl lielākā dēlī.  :swoon:

0

7

albalonga написал(а):

Nezinu, man jau šķiet, ka normāli izklausās, tikai dziedāt gan viņš nevar...

znaete chto plohomu tancoru meshaet??? .......

tie kuri saprot par ko es... neparprotiet, tikai joks.... tie kuri nesaprata par ko es - neņēniet mani galvā... :)

nu es tikai jokoju...  :rolleyes: zhēl, ja tiešām vajadzēs operēt, jebkura veida operācija nav no patīkamākajām nodarbēm. nu cerēsim, ka viss būs kārtībā ;)

:blush2:

0

8

nu ziniet šodien 115. Dame chocolatre sēriju skatījos un viņš tur dzied - turklāt ļoti skaisti, tā, ka laikam jau viss nav tik traki, kā tajā citātā no vienas intervijas...

0

9

tikkai tiko pamaniju šo citātu, man jau viņa žēl ir bet dame chocolate man dikti patīk, tā kā reizē žēl u priekš par šo viņa lēmumu.
prieks par 115 sēriju jo dikti patīk viņa dziedoša balss, jau steidzos pie šis sērijas bet tik ddrīz jau neredzēšu, vēl daudz sēriju starpā, vēl pat bruss nezin ka tā ir rosita

0

10

tiesā uzzinās... :D  Tavā parakstā tieši ir tā bilde, kur viņš beidzot uzzina.

0

11

albalonga написал(а):

tiesā uzzinās...   Tavā parakstā tieši ir tā bilde, kur viņš beidzot uzzina.

zinu es jau nenozietos un kaut ko paskatījos tubē, es visu laiku steidzos lai redzētu to ''eriju pilnībā, bet man dikti patika strīds pēc tiesas, dikti jauks

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 34. nedēļas 2007 citāts ir...