TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 34. sērija - Veneno un Violetta...


Madre Luna 34. sērija - Veneno un Violetta...

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Oj, es te fanoju... Super vienkārši. Tik forši kā viņa viņam pļaukas sita, ašis izrādās sagatavojis to visu, lai nosvinētu viņas dzimšanas dienu... Man patika kā viņa izkusa... Nu vienkārši dievinu Veneo - neko sev nespēju padarīt. Ak, kaut jel viņu biežāk rādītu. Un turklāt kopā ar Violetu. Un Demetrio un Dulce man ar patīk. A Angels vispār super interesants personāža. Un man patīk, ka Leonardo tagad greizsirdīgi dusmīgs. Vispār interesanti. Un kā Luzmila visu Valentīnam un Anabelai sabojāja - to es ar dievinu. Luzmila ar baigais tēls - izskatās necila, bet tādas lietas strādā. Nē, es te vispār darbā skatoties iekavētās sērijas esmu par to visu stāvā sajūsmā... :dance:

0

2

albalonga написал(а):

Tik forši kā viņa viņam pļaukas sita, ašis izrādās sagatavojis to visu, lai nosvinētu viņas dzimšanas dienu... Man patika kā viņa izkusa...

es gan sho seriaaalu neklausos, bet shis gabalinjsh izklausaaas peeec baigi labaaa!! dievinu tml lietinjass.. euuu.. gribu paskatiities :D  :lol:

albalonga написал(а):

Angels vispār super interesants personāža

xe xe xe.. priecaajos, ka Angels taads ir.. ljooti priecaajos :D lai gan man nav ne jausmas ne kaa vinjsh izskataas, ne arii kas vairaak :D  :lol:

Отредактировано aNgeL (27.08.2007 08:49)

0

3

Nu es laikam esmu diktām atpalikusi, bet ši ir pēdējā sērija, ko esmu redzējusi...  :/
Bet vipār sērija ir patiešām laba un sevišķi tā Veneno un Violetta aina.  :rofl:

aNgeL написал(а):

lai gan man nav ne jausmas ne kaa vinjsh izskataas, ne arii kas vairaak

Nu tā īsti arī nebus, ka par viņu neko nezini. Viņu tēlo Michel Brown. Un es, albalonga, pinocchio un arī Sarita reizēm par viņu pafanojam, aprunājam un bilžu sekcijā ir daudz viņu bilžu.  :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Madre Luna 34. sērija - Veneno un Violetta...