TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sin Verguenza - fin


Sin Verguenza - fin

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Un tā galu galā Sin Verguenza ir beigusies ar 86. sēriju. Es vēl neesmu to noskatījusies. Kad noskatīšo, uzrakstīšu komentu........

0

2

Nu noskatījos un man kaut kā skumji - žēl, ka beidzās tik ātri un ka to nemācēja novērtēt. Tomēr - jau tagad vairākas Eiropas valstis to ir nopirkušas, arī daži latīņamerikāņi. Tātad kopumā pasaules mērogā ņemot tā nemaz nav tik liela izgāšanās. Spānija drīz sāks rādīt un jau tagad paredz, ka Spānijā tas varētu kļūt par hītu... Nu tad jau redzēs, bet mani komenti...

Beigas it kā negaidītas - beidzas ar Maites un Makša kāzām - tomēr patīkamas, jo es gribēju, lai Maite ar Maxi paliek - neko tur nespēju padarīt. Smieklīgi bija kā Cristobals Renatai pie kakla nazi turēja 85. sērijā - man nemaz nebija bail, bet smiekli nāca, jo vienkārši tobrīd nespēju uztvert viņus kā tēlus, bet gan baudīju to, kā viņi abi kopā vienā kadrā izskatās. Smuki.

Maxa mazā meitiņa ir īsts jaukumiņš un bija skaisti, kā viņš atkal sagāja kopā ar Maiti.

Fernandai un Estebanam garlaicīgā romantikas un ņirdzīgi, ka Renata atkal tipa nespēj sadzīvot ar Estebanu, lai gan patiesībā jau viņi abi ir kļuvuši par draugiem...

Vislielākais prieks par Renatu un Gabrielu. Man tā patīk viņu abu attiecības - viņi pat kopā labi izskatās. Un viņš drīzāk kā viņas mazais brālis, nevis dēls. Bet tas tik skaisti, ka beidzot viņa varēja zēnu adoptēt. Un pašās beigās uz kāzām arī Raimundo ieradās un viņi abi ar Renatu sasmaidījās - skaidrs jau, ka abi kopā paliks, lai gan žēl, ka izlīgšanu tā arī neparādīja... :(

Vēl prieks, ka stulbā Meme cietumā nonāca - tā viņai arī vajag...

Jā, un Paloma ar abiem saviem vīriešiem palika. Tas man ar dikti patika - prieks par to moderno ģimenīti.

Un tas laikam arī viss... No sirds izbaudīju šo noveli un man prieks, ka telenoveļu pasaule dažādojas un ar katru gadu kļūst aizvien oriģinālāka...

0

3

Uz šito turu acis ciet :neka: - nelasīšu pirms pati neredzēšu. Bet man jau tikai 6 sērijas pa vidu.

0

4

Es tikko noskatījos. Un tādam svaigām emocijām un arī skumju melanholiju par beigšanos.

Pirms tam biju par Maitei un Kiki, bet tagad pavisma noteiti man liekas, ka labāk bija šadi - Maite un Makss. Bet bija prieks, par to, ka Kikes tēlu nepameta nekur gaisā karājāmies, bet viņs atnāca uz Maites kāzām un pirms tam runāja ar Maksi. Tā skaisti un nepieciešami.
Paloma - man prieks, ka viņa tā konkrēti nepalika ne ar vienu no džekiem, bet it kā brīva, bet kaimiņu mājā dzīvo viņi abi un vēl kopā.  :haha: Un tik skaisti, ka viņi meitiņu ir pieņēmuši kā abu meitu.
Fernada - nu nekas gluži orģināls, bet tāds tā reāla mīlestība. Un pē visa, ko viņi bija pārdzīvojuši viens otra dēļ. Tagad viņiem patiešām ir tāda skaista paraugģimene, kuru bija vēlējušies.
Un Renata - par viņu tāds īpašs prieks. Adoptēja Gabrielu un tā sasmaidīšanās kāzās...
Un tas laikam tur bija vislabākais - reālistisma sajūta. Nav tā, ka pēc kāzām visi ir labi - dzīves nokārtotas un visi dzīvo laimīgi, līdz nāve viņu sķirs. Maite apprecas, bet renata vēl nav kopā ar savu Raimundo. Dzīve turpinās.  :D
Un vispār prieks, ka telenovelē ir pilna tādiem skaistiem sīkumiem - piemēram, kad sāka runāja Paloma un arī beigās bija viņas balss. Bija atminēts pat tas - žēļ, ka citur tas netikas novērtets un ir tik slikti reitingi.
Bet man patiešām prieks, ka albalonga sagrozīja man galvu un noskatījos no pirmās līdz pēdējai sērijai.  :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sin Verguenza - fin