TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ, DANNUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)))))


DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ, DANNUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)))))

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Mīļi sveicieni dzimšanas dienā un visi labie un jaukie novēlējumi. dannuk, nekad nebaidies sapņot un pacenties dzīvē iekārtoties tā, lai piespiedu kārtā tu nodarbotos tikai kādus 10% savas dzīves, bet atlikušajos 90% darītu tikai to, kas patīk...

Bučas tev...

:kiss:  :kiss:  :kiss:

0

2

Nu rw - tieši kā gribēju - 00:00 paspēju tēmu izveidot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

http://web.madritel.es/personales3/buany/img/tarjeta_cumple_10.gif

0

3

VISSIRSNĪGĀKIE sveicieni saldajos 16! DAUDZ, DAUDZ laimes un prieka Tev šajā dienā! Lai Tev viss izdodas!  :kiss:
http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/graphic1.jpg

0

4

Es arī pievienojos apsveikumiem!  :rose: Daudz laimes dzimšanas dienā! :) Man arī šogad bija 16. dzimšanas diena, tāpēc saprotu, kā tu jūties!!! :D Novēlu Tev to lieliski nosvinēt kopā ar ģimeni un draugiem!!!  :beach: (man diemžēl tādas iespējas nebija, jo biju Romā ar draudzeni un viņas ģimeni, ļoti ilgojos pēc ģimenes tik nozīmīgajā dienā...)
Tā kā iesi uz 10.klasi - novēlu lieliskus jaunus klasesbiedrus, :ok:  daudz panākumus mācībās, :yahoo:  kā arī lai personīgajā dzīvē viss būt Tip-Top!  :heart: :D

:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

Отредактировано rubi (26.08.2007 01:24)

0

5

Daudz,daudz,daudz mīļu sveicienu 16. dzimšanas dienā no manis :yes: !!!Novēlu lielisku svinēšanu :yahoo: !!!!Lai tev šis gadiņš pajiet tik ideāli cik vien var :ok: !!Izbaudi no visas savas sirds saldos 16 :give_heart:  :rose:  :dance: !!!
http://blogs.ya.com/jovenesaburridos/files/FelizCumpleanosHappyBirthdayBalloon1.jpg
http://webpages.charter.net/trussell/pictures/Happy%20Birthday%20pooh.gif

Отредактировано mmaarriiaa (26.08.2007 02:00)

0

6

Nu vienkārši  - milzīgs pāāāāāāldies! Es tagad ar tāda laimīga muļķa smaidu sēžu un priecājos.  :D  :D  :D

0

7

cumpleanos feliz, cumpleanos feliz! apsveicu! :)

0

8

Daudz laimes dzimšanas dienā un visu to labāko novēlu tev, Danna :rose:  :give_heart:  :kiss:

Отредактировано Deyalit (26.08.2007 12:50)

0

9

Daudz,  :rose: daudz,  :friends: daudz  :rose: buču :friends: Tev  :rose: Dzimšanas  :friends: Dieniņā!!!! Atceries, ka Tu esi ļooooti īpašs cilvēciņš, tāpēc Tev viss izdosies dzīvē tā kā Tu to vēlēsies.. galvenais nebaidies mēgināt :)

Отредактировано aNgeL (26.08.2007 13:01)

0

10

Daudz , daudz laimes ,Danna :kiss: No sirds veelu Tev visu to labaako ;)

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

0

11

Apsveicu, dannuk!!!!  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
16 gadi ir superīgs vecums! Lai tev izdodas viss iecerētais!  :kiss:

0

12

Patiešām liels pāāāāldies.  :D
Un angel - es patiešām jūtos aizkustināta par to wallpaper.  :blush2:

0

13

danna написал(а):

Un angel - es patiešām jūtos aizkustināta par to wallpaper.

taisiiiju to ar vislielaaako prieku un patiku, cerot kautko caur internetu atstaat Tev no sevis par pieminju ;)  :friends:

0

14

aNgeL написал(а):

taisiiiju to ar vislielaaako prieku un patiku, cerot kautko caur internetu atstaat Tev no sevis par pieminju

:kiss: Pāldies. Tik mīļi!  :kiss:

0

15

danna написал(а):

Tik mīļi!

censhos buut miiilja :D  :blush:  taapeec jau ir cilveeki kas piekriit manai atbilstiibai manam angel nikam  :blush: vienkaarshi man ljooti daudz noziimee, ja cits cilveeks juutas labi.. redzot cita smaidu, nevaru pati nepasmaidiit :)  :blush:

0

16

aNgeL написал(а):

vienkaarshi man ljooti daudz noziimee, ja cits cilveeks juutas labi.. redzot cita smaidu, nevaru pati nepasmaidiit

Un ja citi nesmaida - tad cenšos smaidīt es - varbūt kādam arī sagribas pasmaidīt.  :haha: bet reizēm jau smaidu pat ar knīpstangāmlaukā neizdabūšu.
Daži jau saka - kad es no pašas pašas sirds smaidu, tad cietiem liekas, ka viss ir tik ļoti labi un paši arī sāk smaidīt.

0

17

Mana smaidīšana ir vispār atsevišķs stāsts.. gadās smaidīt pat ja negribu.. vienkārši pietiek paskatīties uz cilvēku.. un kad redzu ka viņi brīnās par to, sāku smaidīt vēl vairāk, un beigās neviens nesaprot kāpēc tā staroju  :blush:  dažiem jau tiešām ir apnicis mans smaids :D piemēram man pašai :P dažkārt ir jādusmojas un es tā vietā pasmaidu.. logiski, ka nenotic ka dusmojos :D  :blush:

0

18

aNgeL написал(а):

dažkārt ir jādusmojas un es tā vietā pasmaidu.. logiski, ka nenotic ka dusmojos

:rofl:
Nu mans smaids tik daudz gan nav izturīgs. Dusmas kaut kā spēcīgāk pārņem. Diemžēl.

0

19

mani jau arī sākumā pārņem.. ka paskatos uz cilvēku.. pat ja dusmojos vienalga smaids.. tā ir kā slimība :D protams, dažkārt tiešām sanāk sadusmoties.. :D vismaz dažkārt  :yahoo:

0

20

apsveicu tevi danna, dzimšanas diena!!!! no visas sirds novēlu tev visu to labako - īstus draugus, saprotošu gimeni, labas sekmes jaunajā skolas gadā ;) lai majotu harmonija tavā sirsniņā un mīlestības no apkārtējiem!!!
:kiss: - buča no manis.... nedaudz par vēlu... nu bet labak vēlāk nekā nekad ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ, DANNUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)))))