TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 35. nedēļas 2007 citāts ir...


35. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Marlēne Favela:

"Es domāju, ka televīzijā tas ir pats pamats - būt ar labu figūru. Pavisam noteikti tā ir izskata karjera, nē? Cilvēkiem patīk uz tevi skatīties skaistu."

“Yo creo que es básico tener una buena figura si están en la televisión. Definitivamente esta es una carrera de imagen ¿no? A la gente le gusta verte Linda”.

Marlene Favela Zorro filmēšanas pārtraukumos filmēšanas laukumā mēdza vingrot...

[реклама вместо картинки]

0

2

:D Tā jau arī  ir, manuprāt. Izskatam ir liela nozīme.

0

3

nu man liekas šis teiktums nedaudz uzspīlēts televīzījās ir galenais tavs talants, un ja tu nesi talntīga tad tavs skaistais augums tev neko nedod, bet nu šis teitums patiešām man liekas ir viņas garā
es neteiktu ka viņa ir tik laba aktrise vai arī ti ļoti skaista, bet zoro lomai viņa bija atbilstoša to es nenoliedzu

0

4

mjā.. piekrītu gan raganai gan pinocchio kopā saliekot šos viedokļus. izskats skatītājiem ir ļoooooti svarīgs, taču ja nav talanta, tad šis izskats vairs nav svarīgs..

0

5

Izskats ir liels trumpis, bet pirmais jau tomēr ir talants. Ja ir talants - cilvēki pieņem arī izkatu, kaut tas nebūt nav tradiocionālais skaistums.  :/ Izskats vissvarīgākais ir modelēm, skaistumkaralienēm. Ja viņa būtu kāda no tām - tad viņas teiktais būtu 100% pareizs.
Bet lai jau viņa vingro - pašai labāk. Bet vinogrošana un sportošana  - būtu jānodarbojas savas veselības dēļ un tad tikai izskata, figūras dēļ. Bet mūsdienās gan tomēr mērķis ir topmodeļu cienīga figūra.

0

6

danna написал(а):

Bet mūsdienās gan tomēr mērķis ir topmodeļu cienīga figūra.

aha .. tas tiešām.. protams jau skaisti ir kad skaists augums...

danna написал(а):

ir talants - cilvēki pieņem arī izkatu, kaut tas nebūt nav tradiocionālais skaistums.

tam arī ļoti piekrītu.. ar laiku talanta dēļ iepatīkas tie aktieri, aktrises kas sākumā nav patikuši izskata dēļ ;)

0

7

aNgeL написал(а):

aha .. tas tiešām.. protams jau skaisti ir kad skaists augums...

Taisnība. bet nekad neizpratīšu to badošanos, nemitīgo/ pārspīlēto sportošanu, diētas pulveru dzeršanu, tauku atsākšanu - kopā ķemeņa nemitīgu mocīšanu. Savu veselību tā sabojāt ir viegli.  :/

0

8

danna написал(а):

bet nekad neizpratīšu to badošanos, nemitīgo/ pārspīlēto sportošanu, diētas pulveru dzeršanu, tauku atsākšanu - kopā ķemeņa nemitīgu mocīšanu.

aha, es arī ne... ņu man tas nemaz nedraud.. drīzāk otrādi :D vēl nesaprotu cilvēkus, kuriem labs augums, bet ir neapmierināti ar to ..  :/

0

9

aNgeL написал(а):

vēl nesaprotu cilvēkus, kuriem labs augums, bet ir neapmierināti ar to ..

Nu tie topmodeļu standarti dara savu. 60-90-60, kas lēnām jau kļūst 55-85-55. Tā skaistā modes māņu pasaule.  :/

0

10

danna написал(а):

kas lēnām jau kļūst 55-85-55.

mjaa... pasauliite juuk praataa... pat jociigi padomaat, ka pirms dažiem gadsimtiem bija pilnīgi pretēji skaistuma parametri :D

0

11

danna написал(а):

Nu tie topmodeļu standarti dara savu. 60-90-60, kas lēnām jau kļūst 55-85-55

oj, a jūs pašas pamanījāt, ko sarakstījāt. Jau vien iedomājoties 60-90-60 bail paliek. Moš drīzāk 90-60-90 :rofl:

0

12

albalonga написал(а):

Jau vien iedomājoties 60-90-60 bail paliek.

:rofl: ooopss.. es lasot pat neaizdomaajos kaada seciiba shiem skaitljiem.. domu uztveeru un pietiek  :blush:

0

13

albalonga написал(а):

oj, a jūs pašas pamanījāt, ko sarakstījāt. Jau vien iedomājoties 60-90-60 bail paliek. Moš drīzāk 90-60-90

Un tagad es tā gardi smejos par savu gana muļķīgo kļūdu.  :rofl:  :rofl:  :rofl:
Tas būtu pabriesmīgs skats. No domas vien aman atkla smiekli sametas.  :haha:

0

14

danna написал(а):

No domas vien aman atkla smiekli sametas.

man arii :D cik kljuudas meedz buut jautras :D  :rofl:

0

15

danna написал(а):

Nu tie topmodeļu standarti dara savu. 60-90-60, kas lēnām jau kļūst 55-85-55. Tā skaistā modes māņu pasaule

jaaa.... :rofl:

tas nu gan bija mieklīigi, bet tā labi iznāca!!!! :ok: super

jā, es domādu izskatam ir liela nozīme un to var ātri pamanīt un ja ir nedaudz talanta vai liela ietekme.... mmmm - ZVAIGZNE. vairs neko nevajag!!! bet ja ir talants... nav ietekmes un izskats ir tikai ok, tad tam visam vēl vajag veiksmi, lai tevi pamana, novērtē un palīdz un ar laiku, ja pat arī neesi ar superīõgo izskatu vai augumu tevi iemīlēs uz daudz ilgāku laiku nekā to skaisto topmadeli.... ;) tas ir manuprāt

bet nu Favela jau ir savā stilā, manuprāt, tādu viņu arī  iedomājos, bet zorro viņa manļoti negaidot, iepatikās... kaķenē gan riebās!!! par to, ka viņa pat zorro filmējot vēl trennējās - tikai cepuri nost. tas tā ir grūts darbs, a vēl trenēties... nav viegli. tā kā dabūt tādu ideālu augumu jau nav tik viegli - tas ir grūts darbs... daudz vieglāk pasūtīt savu augumu 3 mājas tālāk un viss, nevis cīnīties lai tas vienmēr paliktu neatvairāms.

0

16

Julia написал(а):

tā kā dabūt tādu ideālu augumu jau nav tik viegli - tas ir grūts darbs... daudz vieglāk pasūtīt savu augumu 3 mājas tālāk un viss, nevis cīnīties lai tas vienmēr paliktu neatvairāms.

Bet ir jau tādi pilnīgi veiksminieki, kas var pasūtīt sportošanu tās 3 mājas tālāk. Kam figūra ir perfekta arī bez sportošanas. Lia gan pat tādiem bieži uznāk domas, ka augums slikts un ar to sākas problēmas...  :swoon:

0

17

danna написал(а):

Bet ir jau tādi pilnīgi veiksminieki, kas var pasūtīt sportošanu tās 3 mājas tālāk. Kam figūra ir perfekta arī bez sportošanas.

nedomaaju.... ir daudz cilveeku kuri var est visu ko vien velas un figuura nemainaas... bet muskulji un vispaar labs augums.. fit, tapat vien neizaugs. iipashi tas ir viirieshiem, sievietei labi... ari bez sportoshanas var buut ok...

0

18

Nu es pilnībā [iekrītu - ar vienu skaistumu neko nepanāks.. Kāda jēga no izskata bez talanta?? Protams, abi kopā ir ideāli. :) Un figūrai jābūt labai, bet ne jau pārspīlēti, mokot sevi.
Aha, es te zinu dažu labu, kas var ēst cik uziet un nekas nenotiek.. Laimīgie, kas tādi ir.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 35. nedēļas 2007 citāts ir...