TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - sarunas par un ap


Sobregiro de Amor - sarunas par un ap

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

1. sēriju jau noskatījos, man iepatikās un pat ļoti. Pēdējā laikā, kaut arī skatījos daudzus seriālus, šīs ieinteresēja visvairāk.
1) Ļoti skaists galvenais pāris. Diemžēl bieži sanāk, ka lieliskajos seriālos galveno lomu tēlo aktieri, kuri pēc izskata ne īpaši patīk - tāpēc, mani arī ne bieži piesaista tādi seriāli. Sanāk arī tā kā galvenā varone vai varonis ir skaists, bet pusīte - nē. Šajā gadījumā esmu priecīga par aktieru izvēli. ;)
2) Interesants sižets. Tas būs līdzīgs komēdijai. (pagaidām nezinu, cik daudz) Man patīk, ka sižets nav ļoti vienkāršs, pierasts, garlaicīgs stāsts par naivu un mazliet muļķīgu meiteni, šeit tieši otrādi - galvenā varone ne būs klusa, viņa būs šīs noveles pērle. :)
3) Skaista mūzika. Tas seriālos nav retums, bet tas tieši man ir ļoti svarīgi, jo ar dziesmu arī associējas seriāls.

0

2

Darbā pirmo sēriju ielādēju, bet vēl nenoskatījos. Rīt noskatīšo. Sižets tipa ir tāds, ka Liliāna (Zharick de Leon), nolemj atriebties savai ienaidniecei Paulai Bustamntei, atviļu viņas līgavaini Martinu (Juan Pablo Raba). Tad nu Liliāna tur dara visu iespējamo, lai savaldzinātu Martinu, kurš visiem spēkiem turas pretī, jo ir godīgs un pārliecināts, ka viņa līgava Paula ir viņa mūža mīlestība... Forši, ka te atkal tas pats Vinstona atveidotājs no Por Amor a Gloria atveido Lilianas brāli...

0

3

Jā es arī Vinstona varoni pamanīju. :D Starp citu, tā kā redzēju 1. sēriju varu pateikt, ka šajā seriālā būs tas dzīvoklis, kurā Por Amor a Gloria dzīvoja ģenerāls.(vai varbūt es kaut ko jaucu... ;)) No seriāla Por amor a Gloria ir daudz kopīga. Kā es sapratu Liliāna strādās pie Martina, un vēl tas, ka Martina līgava krāps viņu ar viņa paša brāli. :)

0

4

rubi написал(а):

Jā es arī Vinstona varoni pamanīju.  Starp citu, tā kā redzēju 1. sēriju varu pateikt, ka šajā seriālā būs tas dzīvoklis, kurā Por Amor a Gloria dzīvoja ģenerāls.(vai varbūt es kaut ko jaucu... ) No seriāla Por amor a Gloria ir daudz kopīga. Kā es sapratu Liliāna strādās pie Martina, un vēl tas, ka Martina līgava krāps viņu ar viņa paša brāli.

hihihi... Kolumbieši vairs nejēdz neko jaunu izdomāt... Bet man milzu prieks atkal Vinstonu redzēt... :rofl:

0

5

Man arī :D Viņš bija lielisks un jautrs personāžs...;)

0

6

albalonga написал(а):

Tad nu Liliāna tur dara visu iespējamo, lai savaldzinātu Martinu, kurš visiem spēkiem turas pretī, jo ir godīgs un pārliecināts, ka viņa līgava Paula ir viņa mūža mīlestība..

Šis teikums mani piesaistīja.. tādas lietiņas man patīk.. :D

rubi написал(а):

Interesants sižets. Tas būs līdzīgs komēdijai

līdzīgs komēdijai? tad super.. :) Man patīk skatīties arī tādus seriālus kur ir kautkas komisks.. pirmais kas nāk prātā ir Anita, nepadodies.. to skatoties biju daudz smējusies, īpaši pirmajās sērijās.. atceros tētis skatījās uz mani kā uz jocīgu, ka vislaik smejos.. pašam viņam gan nebij smieklīgii skatoties :D

rubi написал(а):

Skaista mūzika

būs jānoklausās.. man arī ļoti patīik ja seriālā ir skaista mūzika, tad seriāls kļūst vēl īpašāks.. ;)

0

7

aNgeL написал(а):

būs jānoklausās.. man arī ļoti patīik ja seriālā ir skaista mūzika, tad seriāls kļūst vēl īpašāks..

:friends:

aNgeL написал(а):

Šis teikums mani piesaistīja.. tādas lietiņas man patīk..

Mani arī, to izlasot, sapratu, ka šo telenoveli jānoskatās. ;)

0

8

hmmm... Un es atkla jau nōnāku opie secinājuma - ja vien diennakts būtu garāka... Tad es skatītos, bet tagad man beigsies Sin Verguenza, tad skatīšos tik Madri Lunu, un ar to jau būs tā pašvaki. Bet šis foruma sarunas vienmēr izraisa neciešamu vēlmi skatīties. Bet piespiedīšu sevi atturēties.  ;)

0

9

nu tā es sāku lādēt pirmo sēriju! kaut arī zinu ka es skatos jau tā daudz..kā man pietiks laikavisu noskatīties skolas laikā :swoon:  nav ne jausmas!!!! pārāk daudz ko skatīties!!!! un tik daudz vēl gribētos noskatīties!!!! :D

0

10

Aijuks, man ir liels prieks, ka tu arī skatīsies. Ar tevi būs interesanti šo noveli apspriest, jo mums ar Tevi gaumes ir līdzīgas (Leyenda de estrellas). ;)

0

11

jā būs gan interesanti....nu ko pirmo sēriju esmu jau noskatījusies!!!..man virs vairāk patika tā epizode ar telefoniem kuri sāka reizē zvanīt..:D:D:D :lol:

Отредактировано aijux007 (28.08.2007 15:28)

0

12

rubi написал(а):

mums ar Tevi gaumes ir līdzīgas (Leyenda de estrellas).

ohooo.. wow :D  :blush: skaisti skan  :blush:

0

13

aNgeL написал(а):

ohooo.. wow    skaisti skan

Tā arī ir, starpcitu, es tagad tulkoju SDA info, tāpēc vēl tagad nepaspēšu nokomentēt Leyendu de estrellas, bet es to jau izlasīju. :)

0

14

rubi написал(а):

es tagad tulkoju SDA info

man prieks par to. tulkojot var iemaaciities jaunus vārdus..  ^_^

0

15

Angel, piekritu.
Aija, es vakarā izveidošu 1. sērijas tēmu, tāpēc tur varēsim to apspriest. :)

0

16

o.k. :ok:

0

17

Es noskatījos līdz 71. sērijai. :) Sākot no kādas 50. sērijas īpaši nekas nemainījās - žēl... :( Tomēr, gribu redzēt telenoveli līdz galām, jo kopumā man viņa ļoooti patīka. Varoņi, mūzika, sižets... Viss bija jauks, tāpēc grūti būs šķirties no šīs telenoveles. :cray: Alby, varēsi dot sēriju linkus līdz beigām, gribu beigt seriāla skatīšanos pirms Destilando amor sākšanas. ;) Paldies visiem, kas to skatījas kopā ar mums. ;)

0

18

Nu vēl nav visu sēriju video - kuri ir - ieliku video sadaļā. Bet tur kādas 10 sērijas nav, jo Annacrispeta nav uzfilmējusi - ir vien kopsavilkuma video, bet varbūt tā pat labāk - tāpat tur nekas īsti nenotiek - nevajadzēs zaudēt laiku skatoties tik daudz. Nu kaut kā tā. Man darbā ir daži video pēc 71. sērijas, bet laikam nekas daudz. Kad būs tālāk video - nezinu.

0

19

Skaidrs. :) Žēl, ka tā ir ar SDA, jo gribētu ātrāk beigt tā skatīšanos. :) Labi, kaut kā tikšu galā. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - sarunas par un ap