TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - reitingi


Sobregiro de Amor - reitingi

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

23. augusta reitingi, kad rādīja Pura Sangre 8. sēriju un Sobregiro de Amor 1. sēriju ir šādi

15.7 para Pura sangre (RCN)
10.2 para Sobregiro de amor (Caracol)

Abas šīs televīzijas ir lielākās Kolumbijas televīzijas un mūžīgie konkurenti. Abas noveles ir abu šo televīziju šī gada mega projekti. Abas telenoveles iet vienā laikā - saucamajā - prime time. Un mēs redzam, ka Pura sangre vismaz pagaidām pārspēj Sobregiro de Amor...

0

2

Cerēsim, ka reitingi mainīsies. :)

0

3

Nu es kolumbiešus patiešām neapskaužu  - tāda izvēle.:swoon:   
Jo abi projekti ir dikti atšķirīgi Sobregiro de amor  - komēdijveida, Pura sangre  - izskatās ar kriminālsima devu. Pilnīgi pretstati un jau tagad gribas abus skatīties. Neapskaužami - man ši izvēle būtu pat neiespējama, tāpēc vienkārši pieturos pie Madres lunas.

0

4

Es noteikti esmu par Sobregiro de amor. Redzēsim, kas notiks tālāk.

0

5

danna написал(а):

vienkārši pieturos pie Madres lunas.

:rofl:  Madri Lunu RCN sāka rādīt plkst. 17:30, kas skaitās bērnu laiks. Tipa tajā laikā mēdz rādīt jauniešu telenoveles utt., kuras skatās gandrīz tikai skolnieki, kuri pārnākuši no skolas... Un Amparo Grisalesa par to ir pamatīgi noskaitusies uz šo kanālu, kura zvaigzne viņa ir bijusi vairākos projektos. A kanāla direktors to skaidroja tā - Pura Sangre esot kolumbiešu veidojums, tāpēc tam prime time. Uz ko Amparo atbildēja - "Madrē Lunā ir Kolumbiešu režisors, kolumbiešu scenāristi, kolumbijā filmēts un galvenajā lomā kolumbietes... Un kas tad ir Madre Luna, ķīniešu noveles, vai? :rofl:

Amparo Grisales está frustrada, triste y descontenta por la forma como el canal RCN hizo, el pasado jueves, el estreno de la telenovela que ella protagoniza, Madre Luna.

La diva colombiana se quejó en la emisora ‘La W’ de la manera “abrupta” como fue editado el primer capítulo de esta producción realizada por RTI para Telemundo y que, dice, ya arrasa en España y EE.UU.

Acusó a RCN de querer "neutralizar" la producción. Ella lo explica, entre otras razones, por la decisión del canal de emitir la telenovela a las 5:30 p.m., en horario infantil, “cuando tiene una temática y escenas fuertes” y el deseo de que no compita en el ‘prime time’ con Pura Sangre.

En el espacio radial la actriz polemizó con el presidente del Canal RCN, Gabriel Reyes, e incluso, lo retó a tomar medidas para que los colombianos puedan apreciar esta producción con la misma calidad con la que fue realizada, “no recortada a tijeretazos”.

Momentos más tarde, El Pais la llamó para consultarle sobre este hecho y aprovechó para preguntarle sobre su estadía en Los Ángeles, sus admiradores, su novio, sus desnudos y otros aspectos. Y ella, “encantada”, porque, como asegura, “sé que en Cali me quieren mucho”.

¿Por qué su inconformismo con el Canal RCN?

Habíamos pensado que a Madre Luna le iban a dar tratamiento como producto del canal y que, por su temática, la iban a poner en la noche. Pero el canal saca como disculpa que no es una novela colombiana, siendo que sí lo es, porque los técnicos, los libretistas, la música, la producción, todo es colombiano.

Pero promueven su novela (Pura Sangre) como la real novela colombiana. Y ¿Madre Luna qué es, china?

0

6

albalonga написал(а):

"Madrē Lunā ir Kolumbiešu režisors, kolumbiešu scenāristi, kolumbijā filmēts un galvenajā lomā kolumbietes... Un kas tad ir Madre Luna, ķīniešu noveles, vai?

Ķīniešu, ķīniešu...  :rofl:
Bet tas laikam ir maigs mājiens, ka novelei ne pārāk labi klājas... Es vēl kaut kur antenas 3 reitigus redzēju - tur Zorro un vēl kaut kas, bet Madrei lunai vissliktāk iet.  :swoon: Pēdējā laikā Telmundo neiet pārāk labi. Pat pēc reitingiem pat šie abi laikam pārspēj. Lai gan Madre luna nu nemaz reizēm tik interesanta nav, bet iesākts un tik salīdzinoši tālu jau, bet galvenais - Araps un Michels. Viņus negribas pievilt.

0

7

danna написал(а):

Araps un Michels.

A es skatos, Arapa, Michela un galvenais - Mauricio dēļ. Katru jaunu epizodi skatos ar cerību, ka tur būs kaut ainiņa ar komandantu Veneno... un regulāri viļos... :cray:

0

8

albalonga написал(а):

A es skatos, Arapa, Michela un galvenais - Mauricio dēļ. Katru jaunu epizodi skatos ar cerību, ka tur būs kaut ainiņa ar komandantu Veneno... un regulāri viļos...

Nu man viņš nav tik tuvs. Bety mīļs gan - tavas Joyas dēļ. Kur man vinš iepatikās daudz, daudz labāk un tagad ir tāds īpaši mīļs.  :D Un gribu šito arī tādēļ pabeigt.

0

9

Pura sangre man liekas ka patiešām ir pelnījis tādus reitingus, sižets patiešām ir interesants, turklāt, nav pazīstamu aktieru tas tikai pierāda ka reitingi ir pelnīti nevis tikai tāpēc ka pazīstami aktieri un tikai viņu dēl skatās, prieks par pura sangre reitnigiem

Sobregiro de Amor man liekas dikti viegliprātīgi un tas laikam piesaista cilvēkus tas muļķīgais priecīgasi smaids kas ir tavā sejā kad tu skaties tās pzoitīvusms un nenopietnusm, man daļēji atgādina anitu no te rajes

madre luna alaikam reitnigi tādi ir patiecoties aktieriem kas tur ir tidikti pazīstami un mīlēti, bet atļaušos teikt ka pati telenovela man diez ko nepatīk

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - reitingi