TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - 1. un 2. supergarās sērijas


Sobregiro de Amor - 1. un 2. supergarās sērijas

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Tikko noskatījos pirmo sēriju. :) Tagad jūtos pozitīvi uzlādēta. :) Viegli skatīties.
Patika, ka darbība nav statiska. Pati Liliāna tāda enerģisksa. Un viņas apģērbs atgādina Anitas-krāsu salikumi, spilgtums. Bet gana seksīgs. Un viņa, atsķirībā no Anitas, apzinās savu vērtību, pat ir neganta.
Un viņas gaita ir smieklīga. Patika, kā Liliāna parodēja Paulu. Un viņas kolēgi sāka slēgt derības(ja pareizi sapratu).
Tas Martina draugs ar sirdīm lidostā... Super! :D 
Un vēl bija foršais tracis ar Sandras(?) izmešanu no mājas. Kas un kāpēc es, protams, nesapratu, bet aktieru mīmika bija vienreizēja.
Tie skatieni, ko Liliana un Martins veltīja viens otram klubā.... Skaisti.  :heart:

0

2

man protams patīk viss ko redzēju..kaut arī vairāk kā pusi no visas runāšanas es sapratu! ... man vislabāk patika kur sāka zvanīt mobīlie reizē!! un kā viņi runājot visu laiku atskatījās viens uz otru!  bet aktieru mīmika patiešām  ir super.....

0

3

Vot jā - mīmika super. Es atstāstiņu nelielu vēlāk uzrakstīšu par to, cik daudz pati sapratu no tā visa. Tagad 2. sēriju skatos... :rofl:

0

4

es tikai lādēju!!!! :)

0

5

Nu ko - šodien darbā aizkavējos ilgāk, lai gan zināju, ka tāpēc Hausu varu nokavēt. Un viss tikai tāpēc, ka nevarēju aiziet, pirms neesmu Sobregiro abas sērijas noskatījusies... :D  Un tā jau ir diagnoze.!!!!!!!!!!!!! Super - es dievinu! Paldies rubi, ka pievērsi mani šai novelei. Ar mani tas bieži negadāt, ka skatījos abas sērijas ar atvērtu muti un pat ne mirkli neko nepārtinu un ne mirkli nebija garlaicīgi. Lieliska novele - vismaz sākums tiešām...

0

6

albalanga - nekārdini mani.  :neka:
Un vispār - tēmas nausaukums ir Sobregiro de Amor - 1. un 2. supergarās sērijas. Cik tad ir tās Supergarās sērijas garas?

0

7

Apmēram stundu un desmit minūtes katra, ja izgriežam titrus...

0

8

albalonga написал(а):

Apmēram stundu un desmit minūtes katra, ja izgriežam titrus...

Un tāda būs katra? Nu tad es atradu kārtīgu iemslu, lai beigu beigās tomēr neskatītos.

0

9

danna, tu ilgi nevarēsi pretoties kārdinājumam... :D :D :D
Alby, es esmu ļoooooti priecīga, ka Tevi ieinteresēja šī telenovele. Es baidījos, ka it kā piespidu Tevi skatīties to, bet tagad redzu, ka tas nebija velti... ;) Gaidīsim tālāk.
Man ļoti patika Liliana, ļoti skaista, pašparliecināta, Paula nepatika (skaidrs, tāpēc, ka ir Lilianas sāncense :D), Martinu dievinu (lielisks aktieris, īsts skaistulis... :heart: ), patika arī Lilianas brālis (nevaru es to Vinstonu aizmirst... :D), Martina draugs gan ir jautrs, jo kaut ko tādu izdomāt (lidostā) bija jābūt diezgan drosmīgam un asspratīgam, Hulians nepatīk. ;)

0

10

danna написал(а):

Un tāda būs katra? Nu tad es atradu kārtīgu iemslu, lai beigu beigās tomēr neskatītos.

Nē, katra sērija tāda nebūs. Tādas tik pirmās sērijas, lai ievilktu mūs novelē un vairs nelaistu vaļā. Bet tev dasnna iesaku skatīties, jo novele tiešām laba. Sakarā ar to, ka Pura Sangre linki ir tikai megā, bet darbā es megu nevaru ielādēt, tad Pura Sangre neskatīšo. Man tagad ir Madre Luna, mīļais Sobregiro un šokolāde. Kad šokolāde beigsies, tās vietā Pecados Ajenos nolēmu skatīties. Tātad visas trīs vietas aizņemtas, a vairāk par trijām es pavilkt nevaru... :D

0

11

albalonga написал(а):

mīļais Sobregiro

Lieliski skan... :)

0

12

Nu es tagad otro skatos.  :swoon:
Un patiešām izprotu jūsu visu pieķeršanos šai telenovelei. Laikam jau viss lieliskais ir nosaukts - mīmikas, sižets, skatieni, smiekli, krāsas. Nu nezinu kā šovakar gulēt ieiešu - tāds enerģijas ladiņs. Tāds pozitīvisms un enerģiskums.  :D Lieliski!
Da vienalga kā skolas laikā tas būs - nu Madre luna nav ne uz pusi tik iespaidīga. Michel un Araps. Tik ceru, ka šis lieliskums nemainīsies.

0

13

danna написал(а):

Tik ceru, ka šis lieliskums nemainīsies.

Es tāpat. Un laipni lūgta Sobregiras klubiņā. Man milzu prieks, ka mums pievienojies... :kiss:

0

14

albalonga написал(а):

Un laipni lūgta Sobregiras klubiņā. Man milzu prieks, ka mums pievienojies...

Un nu nespēju noliegt - es arī patiešām priecājos par pievienošanos fanu klubiņam.  :kiss: Telenovele ir pelnījusi savu fanu pulciņu arī Latvijā.
Nu ko padarīsi...? Enerģija pievelk.  :D

0

15

Esmu ļoti priecīga par to, ka tu mums pievienojies! :)  :yahoo:

0

16

Urrāāāāāāā!!!!  :yahoo:  danna skatās!!!
Man prieks, ka tev arī patīk, danniņ un prieks, ka beidzot esi padevusies šīs telenoveles valdzinājumam. :D

0

17

Ragana написал(а):

Urrāāāāāāā!!!!    danna skatās!!!
Man prieks, ka tev arī patīk, danniņ un prieks, ka beidzot esi padevusies šīs telenoveles valdzinājumam

rubi написал(а):

Esmu ļoti priecīga par to, ka tu mums pievienojies!

hhh. Nu tagad es tā īpanēji jūtos.
Bet man prieks, ka jums prieks, ka es skatos. Lai gan Pati telenovele aizcināt aizcināja, lai skatos.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Sobregiro de Amor - 1. un 2. supergarās sērijas